Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Gurnem li Ronalda u špic onda Kaka ide na AMC, Ozil na MC i onda ne znam sta cu sa Higuainom i Benzemom.

Amater,libero u ovom FM-u slabo funkcionira,tako da Xabia stavi na BDP-cover. Očajno si role složio,al stavi TI i jesi što mjenjao u PI?

Link to comment
Share on other sites

dex mislim da ćeš samo imat dominaciju u golovima...naravno u dobivenim. Dajte ne forsirajte tog xabija na poziciju stopera. Ako već igraš sa realom de kupi nekog ili povući iz škole. Dam imaš dominaciju u posjedu lopte prvo i prvo postavi golmana da dodaje prvom do sebe a ne da napucava naprijed. Drugo daj si stavi short passing i width narrow i bit će uredu. to je osnovno uz uvjed da imas igrače koji imaju dobar atribut passing a i pomoglo bi da imaš dobrog tehničara.

Link to comment
Share on other sites

Grohotom se smijem. Usavrši ovu postavku do maksimuma, loaduj isti save odigraćemo online utakmicu. Ti uzmi Real. Ako me dobiješ prestajem igrati FM.

Ok kad ja budem mislio da je usavršena zovem te.Ti prestaješ igrat.OK?
Link to comment
Share on other sites

ako nesto prolazi u offu, ne mora da znaci da ce proci i u onlajnu, jer kompjuter je kolko tolko glup i fm je prelagan.

E sad sto se taktike tice nema tu nekih pravila, i ono najgluplje po izgledu moze proci.

Link to comment
Share on other sites

dex mislim da ćeš samo imat dominaciju u golovima...naravno u dobivenim. Dajte ne forsirajte tog xabija na poziciju stopera. Ako već igraš sa realom de kupi nekog ili povući iz škole. Dam imaš dominaciju u posjedu lopte prvo i prvo postavi golmana da dodaje prvom do sebe a ne da napucava naprijed. Drugo daj si stavi short passing i width narrow i bit će uredu. to je osnovno uz uvjed da imas igrače koji imaju dobar atribut passing a i pomoglo bi da imaš dobrog tehničara.

Imam dva stupa obrane. Prvi je posjed lopte, jer protivnik nemože zabit ako nema loptu. A drugi su defenzivno orijentirani DM-ovi koji funkcioniraju praktički kao stoperi.

 

Dex, šta ti Ramos radi u špicu? ???

Dribling 14, First Touch 13, Finishing 11, Acceleration 14, Composure 13, Pace 15 i još me pitaš šta radi u špicu. :D

Malo se igram da vidim kako će igrači funkcionirati na neprirodnim pozicijama. Agger mi je bio dobar Target Man.

Link to comment
Share on other sites

Ok kad ja budem mislio da je usavršena zovem te.Ti prestaješ igrat.OK?

 

Mislio sam na ovog sa neprirodnim pozicijama, Ramos u napadu, Benzema bek... Tvoja nije neki ogroman eksperiment, sem ovog libera.

Ali nije problem za tu online utakmicu, usavrši taktiku odigraćemo. Opet mislim da me nećeš dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Ok kad ja budem mislio da je usavršena zovem te.Ti prestaješ igrat.OK?

 

Mislio sam na ovog sa neprirodnim pozicijama, Ramos u napadu, Benzema bek... Tvoja nije neki ogroman eksperiment, sem ovog libera.

Ali nije problem za tu online utakmicu, usavrši taktiku odigraćemo. Opet mislim da me nećeš dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo malo da se sprdam sa reprezentacijom:

 

http://www.dodaj.rs/f/17/z8/4bSZb0tD/serbia-v-montenegro-info.png

 

http://www.dodaj.rs/f/17/P5/2jadUkBm/european-championship-qu.png

 

Formacija:

http://www.dodaj.rs/f/U/H8/3zWy2fdY/serbia-tactics-overview.png

 

Odakle sve dolaze igraci za reprezentaciju:

http://www.dodaj.rs/f/2l/1l/ikT4AO5/serbia-squad-players.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |