Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Dobar dan.


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dobar dan. Na "nagovor" starog "znanca" sa jedne druge igre, regovao sam se ovdje. Aktivan clan jednog ( najveceg) engleskog foruma o FM-u itd itd. Svidja mi se forum, dosta je dobar, mozda mogu da pridonesem njegovom radu i poboljsanju. Da ne bih ispao savrsen, imam papire da sam lud. Pozz

E da, Ivan_992 ako budes citao, Vanjagl je.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobrodosao, budi aktivan :thumbup:

 

Posto si mod, tebe cu da smaram :P

Hocu li uvijek, kad pisem PP, da kucam anti-bot stvari ? Stvarno smara :X

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, dobrodošao i ostani aktivan.

 

Prijavi se ako hoćeš da učestvuješ u Golden Trophy.  :thumbup:

 

http://www.fm-balkan.com/index.php?board=426.0

 

Hvala. Drage volje bih se prijavio, ali imam problema sa hamachi-jem. ( citaj, glup sam, ne znam da ga koristim, probao sam par puta, ne mogu da se povezem, I da imam patch i sve je uredno.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao.  :)

 

 

Hvala. Drage volje bih se prijavio, ali imam problema sa hamachi-jem. ( citaj, glup sam, ne znam da ga koristim, probao sam par puta, ne mogu da se povezem, I da imam patch i sve je uredno.

 

Uvek ti ostaje direct IP. Ni ja nikad nisam uspeo da se konektujem preko hamachija.  facepalm Ali sam zato odigrao 15-ak meceva preko direct IP-a  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao.  :)

 

 

Uvek ti ostaje direct IP. Ni ja nikad nisam uspeo da se konektujem preko hamachija.  facepalm Ali sam zato odigrao 15-ak meceva preko direct IP-a  :thumbup:

 

Rijesili smo Stefan i ja taj problem. Hvala na dobrodoslici inace :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |