Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FC Juventus - Stara Dama se vraća na tron


Grom
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/36/Tw/PZYmsdD/logo2.jpg

Full name  Queens Park Rangers Football Club

Nickname(s)  The Super-Hoops, The Hoops, Rs, Rangers

http://www.dodaj.rs/f/0/fD/rlt018h/navijaci.jpg

Founded  1882; 128 years ago

Ground  Loftus Road  (Capacity: 19,100 [1])

Owner  QPR Holdings, Ltd.

Chairman  Gianni Paladini

Manager  Dalibor Lazarevic

League  The Championship

 

Q.P.R. je osnovan 1882. godine, kada se klub po imenu "St Jude's F.C." spojio sa "Christchurch Rangers". Od ta 2 kluba, formira se jedan novi, pod imenom Queens Park Rangers, po delu Londona u kojem je zivela vecina igraca. Q.P.R. je postao profesionalan klub 1889. godine, a svoje utakmice kao domacini su igrali na 20 razlicitih stadiona, sve dok se 1917. godine nisu preselili na Loftus Road(koji im je i do danas stadion).

Najveci uspesi kluba su osvajanje Liga Kupa 1967. godine, kao i vicesampioni Engleske lige u sezoni 1975.-76. i FA Kupa 1982. godine. Tradicionalne boje kluba od osnivanja su plava i bela.

Jedno lepog dana sedeo sam u ucionici i smisljao sta bi bilo kad bilo,Posle duzeg vremena od prilike 2-3 meseca smislio taktiku za koju sam bio uveren da cu se dokaziti kao trener,ali problem je bio ko ce mene hteti.

Ko sam ja,kaku cu se dokazati.Sta bi bilo kad bi ja vodio Q.P.R moj tim iz snova ali jbg sta cu,ko ceka taj i doceka.Jednog dana zazvonio mi je telefon javim se ja a on kaze.

 

 

Paladini-  Grome jer si ti?Ovde Paladini vlasnik kluba Q.P,R

Grom- A bre sta rece ti nemoj me jebat  ovde na suvo i da me hvatas za najslabiju tacku hoces da ostanem bez daha i da ti padnem u nesvest

Paladini- Grome ozbiljno ja sam dali je tvoj brat Goran koji radi u Interpolu on je moj zet ozenio je moju cerku

Grom-Ma jeste on moj brat a kako ti znas sad i jezik nista mi nije jasno........

Paladini- Pa on me naucio naucio je moju cerku i kod njih u kuci se prica na sprsko hrvatskom jeziku i bio sam prinudjen da naucim sve

Grom- I sad ti si kao Paladini vlasnik kluba

Paladini- Da tacno tako

Grom-ma ti mene ovde jebes ovde ko savsku kozu kakav Paladini al ajde da ti verujem...sta cu ti ja

Paladini-Treba mi pomoc,tvoj brat je rekao da si ti trener vrlo iskusan ali nisi imao klub da se dokazes,da igras stalno FM i da si jako dobar u tome,pa sam mislio...

Grom-Ma sta si mislio ti mene ovde zezas aj zdravo i ja ti spustim slusalicu..

 

Posle 2-3 minuta zvoni opet telefon

 

 

Grom-Halooooooooo

Goran-eeee bre brate moj sta se zezas

Grom -  E des bre  sta se ja zezam nista mi nije jasno

Goran-Pa sta spusti slusalicu mom tastu

grom -pa kako bre da ne spustim nemoj i tebe sad da oteram u tri lepe picke materine pa reko mi je daje on kao Paladini vlasnik Q.P.R i kao bas ja mu trebam

goran-Pa budalo jedan ja sam mu rekao za tebe to i jeste on

Grom-Ja ne znam sta da kazem

Goran-Pa nista majmune jedan izvini mu se i evo ti njega na telefon

Paladini-Grome grom te spucao

Grom-Joooooooj izvinite molim vas mislio sam da je ovo neka sala ali verujte ja i dalje mislim da lepo svi vi mene malo jebete.

Paladini-Cuj ovako da nebi ti tako mislio ja te u potpunisti razumem,Samo mi odgovori kratko i jasno.Da li bi ti mogao da vodis Q.P.R i da za 2-3 godine nas dovedes do najace lige da se vratimo tamo gde nam je mesto.

Grom-Da

Paladini-Super sutra idi na aerodrom bice ti karte za tebe i tvoju porodicu dolazis odma

Grom-Ako se ovo ostvari ostavicu vas sve bez daha

Paladini-Verujem ja u tebe,ubedio me tvoj brat on me nikad nije zeznuo a znam da onda neces ni ti

Grom-Hvala vam puno

Paladini-Vidimo se sutra

Grom-Caoo

 

 

I tako ti ja spakovah se i na aerodrom i put pod noge...

Moja najveca zelja se ostvarila...

Postao sam menadzer Q.P.R

 

 

 

Transferi 2010

Igraci koje sam kupio

FREE Besplatni

CD Iliasu Shilla

CD Danny Shittu

ST Adriano 32 godine neki mator

 

Za pare sam kupio sledece

ST Ahmed Soukouna 2.7 M

ST Yaya Sanogo 3.7 m

 

Taktiku koju koristim je Goals Universal by Grom 4-4-2 Napad je najbolja odbrana!!!

 

Posto sam kasno poceo da pisem sezona 2010 bice skracena

Tabela 2011 Kraj i Promocija

Zavrsio sam ubedljivo na 1 mestu sa 39 pobeda,4 neresene i 3 izgubljene utakmice.

Postignutih golova 138

Primljeni golovi 48

Bodovi 121

http://www.dodaj.rs/f/3a/pA/2ffkx1eX/tabela2010.jpg

League Cup Pobednik

http://www.dodaj.rs/f/3v/J3/4JGnL3gw/carling-cup-tickets.jpg

Finale sam igrao protiv Liverpula mogu reci bilo gusto ali uspesno

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/3X/XP/1uv396Xo/fa-kup2010.jpg[/img]

Tako da sam srecan ko malo dete,provisan mi je klub kojeg volim i jos cu igrati kvalifikacije za Ligu Evrope

 

Promocija u najacu ligu na svetu Barclays Premier League

http://www.dodaj.rs/f/3X/uc/195Wfsq7/barclay.jpg

 

Sezona 2011

Vlasnik Kluba mi je dao transfer budzet oko 30 Miliona a za te  pare sam kupio sledece igrace.Smatrao sam da nemogu imati ovaj stari i jadni tim jer da sm nastavio sa njim osecam da ubili boga u meni sve do jednog i da bi tesko obezbedio opstanak.

I u drugom prelaznom roku u Decembru sam dobio jos oko 35 miliona za transfer.Prema tome kupio sam sledece igrace.

Nenad Milijas ML za 5.75 M

Jorge Valdivia MR,AMR

Emmanuel Abedayor ST 13 M

Sebastien Bassong DL,Wing Back Left za 7.75 M

Nedum Onuoha 6 M

Diego MC,AMC  10.25 M

GK Fawzi Chaouchi 3.7 M

 

Ovi transferi su svi kupljeni tokom celem godine i sa njima sam uspeo iznenadjujuce za sve da osvojim Ligu a evo i slike tabele

Tabela Premier Lige sezona

Pobeda 34

Nereseno 4

izgubljene 0

Postignuti Golovi 104

Primljeni golovi 32

Bodovi 106

Slika

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/F/AV/2sA6r35i/tabela2011.jpg[/img]

League Europe

width=450 height=342http://www.dodaj.rs/f/10/oZ/21L9Tese/europeleague.jpg[/img]

Utakmice do finala

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/1F/ID/BehrJAm/eurokup.jpg[/img]

Put je bio jako krivudav i ne siguran ali sam uspeo da uzmem jedan od najvecih trofeja i donesem ga tamo gde mu je i mesto.

width=300 height=450http://www.dodaj.rs/f/2K/lN/GGVNqX7/pehar-evropa.jpg[/img]

 

I na pocetku je nova sezona koja ce biti najteza do sada,jer Q.P.R sada igra Ligu Sampiona a to nije malo mesto to je mesto najboljih timova u evropi.

Da li cu uspeti i to da uzmem ne znam jako tesko jer je mnogo rano.Pripreme su sada u toku i dobio sam novi transfer od 45M.Znam ko mi fali jedan CD i pozicija ML umesto Nenada Milijasa jer smatram da su te poziciji oslabile zbog godina i iskustva.

Tako da sam kupio sledece igrace za novu sezona gde mi je bitno samo jedno..........Liga Sampionaaaaaaaaaaaaa

Hocu i ja i svi moji navijaci ocekuju nemoguce...

Za pocetak sam doveo

Simon Kjaer iz Wolfsburga posle krace drame na kraju sam ja izvukao srecniji kraj i otkupio ga za 18.75 M

Sledeci na meti na poziciji ML koji ce igrati je

Balazs Dzsudzsak kome sam platio kalauzulu koja je iznosila 25.25 Miliona

I doveo sam jos jednog igraca koga mi je ponudio Real Madrid a to je pozicija DM MC

Fernando Gago za 2.3 M

I desilo se da sam kupio golmana na free a to je cuveni golman

Andriy Pyatov za 0

To bi bilo to sto se tice transfera,sad je sve na meni i na mojim igracima koji se silno trude da na treninzima jer posle sad prijateljski utakmica ceka nas najteza utakmica do sad.

Utakmica koju ce ceo svet gledati,utakmica gde ce se ljudi kladiti na kladionicama ali nece se znati na koga ce se kladiti.jer moj tim Q.P.Q je ne predvidiv,jer se dokazao da se moze sve kad se hoce.

Utakmica heroja,Utakmica svih nas

Uefa Super Kup Q.P.R vs man Utd

http://www.dodaj.rs/f/3N/6m/3zgsKAMr/peharsuperkup.jpg

 

 

Q.P.R protiv Man Utd

 

Dali cemo to biti mi ili ne uskoro cemo svi znati........Uskoro nastavak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti si bre luuuud prvo im svima pobegneš u chempionshipu na 20+ bodova i onda udješ u PL i tamo im 1 sezone pobegneš sa još većom razlikom sa timom koji je realno 10 puta slabiji od Manchestera, Arsenala, Chelsea, L'poola još i osvojiš Liga kup odma udješ u LE i prošetaš se tamo svaka tebi čast. :cast: :respekt:

Link to comment
Share on other sites

FA Community Shield

http://www.dodaj.rs/f/13/N7/4nRtcA9Q/communityshieldcup.jpg

Upravo se desilo ono sto su svi cekali...

FA Community Shield

Q.P.R vs  Liverpool 12.08.2012

 

Da li ce i taj kup doci tamo dge mu je mesto,Dali ce navijaci docekati i doziveti tu radost.

Ja sam iskreno zadovoljan moje ocekivanje za ovu utakmicu posto se igra na neutralnom terenu je da cu pobedi rezultatom 3-1

Aliiii odmah posle izvlacenja zvonio mi je moj telefon  i vidim moj sef.

 

Grom- Halo Sefe moj kazite...

Paladini-Cao Grome sunce ti poljubim sad sam cuo da igramo protiv Liverpula za FA Community Shield jel to tacno

Grom-Ma naravno da je tacno i da vam kazem pobedicomo

Paladini-Epa Grome zato sam te i zvao to sam zeleo cuti ja znam da kad ti kazes onda to tako i bude.

Grom-Naravno

Paladini-Vazi grome ajde odmaraj sad tu popi pivo na moj racun pa se vidimo za kup i veliki pozdrav

Grom-Vazi Paladino ajde vidimo se

 

 

Uskoro nastavak....

Link to comment
Share on other sites

Transfer

Prvo sam otpustio sve ove matore koji su samo kukali da hoce da igraju a imali su po 32-33 godine.

A onda samo dobio ponudu od svog trenera koji mi kaze Sefe imam dobrog igraca za tebe sad je trenutno bez ugovora.

Ja reko dobro,ko je u pitanju.

Martin Caceres

Auuuuuu jel to onaj iz  Barcelone koji igra CD i desnog beka.

Da bas taj

Dovedi ga i potpisujem snjim ugovor...

Vazi sefe

 

Pripreme su zavrsene,odigrano par prijateljskih utakmica sve neke minimalne pobede,Yaya Sanogo se nesto ovaj put nije pokazao kako treba.Pa sam resio da dovedem kavlitetnijeg napadaca.

Moj transfer budzet je sada trenutno oko 22M

I dok sam tako trazio i mislio i setio sam se ....to je cuveni napadac Giuseppe Rossi

I kliknem ja da ponudim ugovor kad ono nemam dosta para imam 22M ja pokusam sa 20M a oni naravno odbili...Onda sam pokusao opet i pojavila mi se opcija u gornjem uglu da pitam upravu ja ti kliknem,kazem da ako mogu da pronadju para da ga kupe da ce to povecati golove u mojoj sezoni....i zamislite oni pristanu.

I posle par dana sve cekam sta ce biti na vrata moje kancelarije zajedno sa predsednikom kluba dosao je Giuseppe Rossi!!!!

Sav srecan ja ga docekam malo popricamo i odrzim press konferenciju.

Kad posle vidim klub ga doveo za citavih 57 M jer mu je toliko i iznosila njegova kalauzula.Navijaci jedva cekaju da ga vide u akciji.

Ali nece ga videti u akciji na prijateljskim utakmica jer to vise nemam...sledi pocetak nove sezone i prva zvanicna utakmica u Premier Ligi protiv  Sunderlunda u gostima.Tek tada ce navijaci videti kakvo sam pojacanje doveo.

Tako da ce moji navijacu moraju malo da sacekaju da vide Rosija u akciji.

Nadam se dobrom pocetku,i da ce Rosi zajedno u tandemu sa Abedayorom razbijati protivnicke mreze i ostavljati navijace bez daha.

Morao sam da izaberem mojih prvih 11 za sezoenu a to su sledeci igraci.

 

GK Andriy Pyatov

DR Martin Caceres  ( Nedum Onuoha)

DCr Simon Kjer    (Danny Shittu

DCl Iliasu Shilla

DL Sebastien Bassong

MR Jorge Valdivia

MCr Diego

MCl Fernando Gago

ML Balazs Dzsudzsak

STcr Emmanuel Abedaayor

STcl Giuseppe Rossi

 

Klupa

Nedum Onuoha

Danny Shittu

Nenad Milijas

Akos Buzsaky

Alejandro Faurlin

yaya sanogo

Fawzi Chaouchi

 

Uprava od mene ocekuje da se borim za titulu.Sto je malo i pretereano da se to desi opet.Ali tome sam ja kriv,jer ja non stop pricam da mi mozemo sve i da idemo napred i da protiv svakog igramo na pobedu.Tako da sad sam se sam zakopao.

Minimum ocekuju borbu za titulu.Ja se iskreno nadam dace biti tako.Sta cu morao sam to potvrditi jer druge opcije nisam imao jesam ali to je da cu osvojiti ligu...to ipak nisam smeo.

 

 

Dosao je i taj dan prva utakmica sezone. Koju svi zeljno iscekujemo.

Sebastien Bassong mi nije tu i nemam igraca koji moze da pokrije poziciju DL,pa sam prinudjen promeniti formaciju u 3-5-2

 

 

Sunderlund vs Q.P.R

Ulazim u svlacionicu igraci me pitaju

 

Igraci-Sefe sta da radimo?

Grom-Igrajte fudbal sta drugo ocekujem pobedu....I expect win ...i da jos nesto sto se podrazumeva,hocu presing po celom terenu nedajte im da disu..Jasno......i ajde napolje na teren da i taj posao obavimo

Igraci-Ajmooooooooooooooooooo idemo napoljeeeeeeeeee razvalimo ih Samo je jedan i zivot i jedan Q.P.R Oleeee Oleeeee Oleee

Grom-ja ti smeskam kako oni pevaju i izlaze na teren.... i polako dolazim do klupe sedam i ...........

 

Utakmica se zavrsila,novinari me odma u tunelu zaustvljaju a ja njima nemam sad vremena idem da slavim doci ce moj asistent.....Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Utakmica se zavrsila fenomenalno 5-0 za Q.P.R Hat Trik Rosija i 2 gola Abedoyora.Fantasticno za Rosija njegova prva utakmica u Q.P.R i zavrsila se sad 3 gola i jednom asistencijom.

Sta reci dokazao se navijacima da vredi tih 57M

Sastav za Sunderlund je bio

3-5-2  formacija koja je jos u fazi izrade

ST Rossi

ST Abedyor

ML Dzsudzsak

MCl Milijas

MCr Diego

MC Fernando Gago

MR valvidia

DCl Shilla

DC Kjer

DCr Martin Caceres

GK Pyatov

http://www.dodaj.rs/f/2M/q4/2i3bqaiD/sund-qpr.jpg

 

Sledece utakmica nije kao Sunderlund,ovo je mnogo tezi rival ali sad igram kuci.

 

Q.P.R vs Arsenal

 

Topdzije su opasne i tu se nema sta pricati.Ali idemo na pobedu pa sta nam bude.Imamo prednost nase vatrene navijace...

Oleeeeeeeeeeeeeeee

Sebastien Bassong je dosao sa nastupa za svoju zemlju tako da ce on sada biti tu,i ja mogu koristiti svoju standardnu formaciju 4-4-2 Mediji me zaustavljaju i ja vise ovako ne mogu i kazem

 

Mediji-Eeeeeeeeeeeeee Grome stani malo ne zuri

Grom-Dragi novinari ja stvarno nemam vremena i nemate potrebe da me ovde jurite ja kad imam vremena ja cu sa vama stati i popricati sta god budete zeleli ja moram da idem da moj tim pripremim moralno da pokusamo da uzmemo vazna 3 boda.Za sve druge informacije imate mog asistenta ne dobija on platu za dzabe.Prijatno

Mediji-Ovog Groma je jako tesko nahvatati al ajde kolege idemo naci asistenta.........

 

Dok za medije menadzer Juan Carlos Garrido topdzija kaze

 

Garrido unsure about Q.P.R  !!!

In the build to Arsenal clash with Q.P.R Juan Carlos Garrido expressed doubts his opponents and their title credentials,

suggesting that he was unsure as to wheter The Rs could pu together a season worthy of conention.

 

 

A sta je on tu meni rekao nemam ti ja pojma niti obracam paznju.Imam ja preca posla.

Sta da kazem sad igracima prva utakmica koja se igra kuci a jos protiv topdzija...samo da nas ne upucuju puno...Ajmo ljdui idemo samo za nase drage navijace rezultat ne bitan samo dobra igra presing i uzivajte.....

For the Fans...............

Igraci-Ajmoooooooooooooooooooooo da upucamo topdzije Oleeeee Q.P.R  Q.P.R  Q.P.R  Q.P.R  Q.P.R

Prava Golijadaaaaaaaaaaaaaaa

Igrac utakmice Balazs Dzsudzsak

Naslov u novinama      Rs Supporter plays down famous victoy

Sta reci bez komentara imao sam osecao da je Arsenal svih 11 igraca spucao na moj gol nisam mogao disati ali rezultat sve govori....Oni se raspucali a Q.P.R im je zapucao!

Q.P.R vs Arsenal 5-2

width=450 height=253http://www.dodaj.rs/f/3P/JT/4W4Lv1B8/1/qpr-arsenal.jpg[/img]

 

 

Q.P.R vs Liverpool

I tako ide dan za danom,blizi se sudnji dan,blizi se kup.

Vec je 1 dan pred utakmicu i cekaju se silni redovi,navijaci se guraju da dodju do karte to je jednom recju katastrofa.

Cudo nevidjeno.Kao da se igra Liga Sampiona...

Preterano velika guzva...Pred samim ulazom se vec stvorila velika guzva........Ludilo

http://www.dodaj.rs/f/3s/Ib/xyQBaJx/predutakmicu.jpg

A kad se pogleda iz drugog ugla...onda je jos veci problem...

http://www.dodaj.rs/f/2K/BJ/2qU153Q0/predutakmicu2.jpg

 

Sve se razmisljam sta da radim,sta ako izneverim tolike ljude...Meni je posao siguran i ako izgubim uprava mi to nece zameriti.Ali ja to ne zelim da se desi.Pa sam tako razmislja sta kako dalje i setio sam se.Moram drmati stolicu treneru Liverpula,moram ga napasti preko medija,to je prava odluka.

Odmah sam pozvao svog asistenta i rekao mu da zove medie jer zelim vazne stvari da im kazem pre utakmicu.

I kad se prostorija za odrzavanje za medie skupili,kad sam usao svi su me gledali i jedva cekali da progovrim.

...

http://www.dodaj.rs/f/V/Mp/3xR7Ivit/press.jpg

 

 

 

Novinari-Pozdrav Grome.. jel mozemo tako da te zovemo...?

Grom-Paaa.....naravno da mozete.

Noviniari-Pa Grome sta vi mislite ko ce pobediti?

Grom-Nema tu sta da se misli zna se pobednik Q.P.R

Novinari-Ooo pa sto si tako siguran

Grom-Imam li razloga da ne budem

Novinari-Od koga ce vam pretiti opasnost

Grom-Ja potpuno verujem u svoje igrace i uveren sam da ce to biti pobeda bez muke,tako da Liverpul pada dole

Novinari-Kako to mislite?

Grom-Pa lepo oni da su neki tim oni bi osvojili Ligu jednostavno mislim da Benitez nije pravi trener za njih....on ih samo spusta dole,on je katastrofa kako su  mogli njega da uzmu za trenera...

Novinari-Da li ste svesni da u slucaju pobede zbog ovog vaseg komentara mogu mozda i da daju otkaz Benitezu?

Grom-To moj problem nije,ja sam siguran u svoj posao i u moje igrace i nemam cega da se brinem mogu samo reci da jedva cekam utakmicu i dokazacu vam da Benitez nije pravi trener za njih

Novinari-Kako to mislite?

Grom-pronasao sam mu sve rupe a on meni nije ni jednu,a znate sta to znaci zar ne

Novinari-Grome da li cete nam biti dostupni za dan utakmice?

Grom-Pre utakmice ce doci moj asistent a posle kad uzmem pehar onda cu ja sad svima hvala ali imam jako puno obaveza..

Novinari-Dobro Grom samo moze li jos jedno pitanje molim vas ..........(svi vicu samo jos jedno)

Grom-Aj da cujem i to jedno samo molim vas da je neko ozbiljno ne zelim nista da cujem o Benitezu...

Novinari-Sta mislite za Super Kup to je prava istorija za vas klub,sta predvidjate?

Grom-Iskreno tu nema predvidjana,bice jako tesko i nikad se zna,Manchester je jako dobar i najkvalitniji tim u evropi.tako da mi cemo igrati napadacki pa sta bude...

Novinari-Hvala vam puno i veliki pozdrav Grome

Grom-Pozz ljudi.....

 

 

 

I tako ti ja odrzao konferenciju napao na Beniteza sav sam samouveren,,,a ako budem izgubio onda od stida necu se smeti pojaviti na medie..ali necu o tome ni misliti...nego samo napad,jer napad je najbolja odbrana.

 

Mediji pisu

 

Benitez not a fan Lazarevic!!!

 

Dosao je i taj dan,dan kupa,dan casti za moj tim dan za Istoriju kluba Q.P.R

Ulazim u svlacionicu igraci moji me cekaju ko niko...i kazu

 

 

Moji Igraci-pa gde si Sefe nema te mi te cekamo vec 10 minuta a za 5 minuta treba da izadjemo da igramo a nista nam nisi rekao sta da radimo.

Ja ga jedva cujem od silne buke stadion pun do kraja svih 90000 je popunjeno,i kazem

Grom-Sta da vam kazem da igrate za navijace da oni ocekuju ovo od vas,,,vi to sve znate,,,da vam kazem da morate pobediti i to znate,da vam ja kazem i da ocekujem pobedu i to znate.Jednostavno nemam sta da vam kazem,mogu samo jedno

Moji Igraci-Slusamo sefe

Grom-kad izadjete na teren,zaboravite sve da je ovo kup ove navijace mislite samo na jedno ali samo na jednu stvar..

Moji igraci-Sta sefe Sta sefe

Grom-Pruzite igru kakva se pamti samo igrajte ono sto znate nije vazno pobediti vazno je ucestvovati i igrati fubal.

Znaci ponavljam Preasure is OFF Uzivajte u utakmici

Moji Igraci-Jasno Sefe

Grom-Ajde sad vi na teren ja na klupu da odmorim dupe i srecno momci....

 

 

Izasli moji igraci na teren sad se u sebi razmisljam Da li sam ih dobro savetovao,da li sam uradio ispravnu stvar.

Da li sam smeo da im kazem Preasure is OFF

Ma ko ga jebe idemo dalje,idem da gledam i da uzivam u fudbalu....

Sudija Howard Web svira Pocetak utakmice a mene usi ubijaju to je toliko navijanje nasih navijaca i to toliko glasno jace nego na svetsko prvenstvo.

 

Pobediliiiii Smooooooooooooo Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pleeeeee

Sjajna i napeta utakmica Benitezu je uzdrmala stolicu a meni je jos vise obezbedila...

Sjajna pobeda i jedan od najlepsih pehara...Navijacu slave,piju,katastrofa ludilo na ulicama.....jer jedan je jedini klub koji ostavlja bez daha i bez komentara....Q.P.R

width=450 height=253http://www.dodaj.rs/f/0/lU/3NSXB08w/qpr-kupshield.jpg[/img]

 

Utakmica heroja,Utakmica svih nas  Utakmica Istorije!!!

Uefa Super Kup Q.P.R vs man Utd

http://www.dodaj.rs/f/3N/6m/3zgsKAMr/peharsuperkup.jpg

 

 

Q.P.R vs Man Utd

 

Dali cemo to biti mi ili ne uskoro cemo svi znati........Nastavice se.......

Link to comment
Share on other sites

Liga Sampiona

 

http://www.dodaj.rs/f/3I/Tm/33woC0TP/usl.jpg

 

I posle  dugog iscekivanja napokon smo saznali ko ce skim igrati.Skim ce moj omiljeni klub Q.P.R imati cast da igra u najelitnijem takmicenju.

Prvi put u Istoriji kluba.

Izvuceni smo u Grupi D

 

Grupa D

1.Inter        (Italija)

2.Panathinaikos (Grcka)

3.Q.P.R    (Engleska)

4.Malmo FF ( Svedska)

 

Sta reci tesko nama jako teska grupa.Ali makar igrao sa 10 napadaca izboricu se bar da prodjem grupu...

Boricemo se za to 2 mesto u grupi.

Mada ja ne volim nikad pricati unapred...ali sve je moguce..

Prva utakmica se igra protiv Malmo FF (Svedska) u gostima.

 

 

 

Uefa Super Kup

http://www.dodaj.rs/f/2P/Op/4D6dV6Lq/uefasupercup.png

 

Momci Krecemo na Put pravac Monako!!

Idemo po pehar!

http://www.dodaj.rs/f/2e/Ab/3aHXDOSO/europehar.jpg

 

Stadion Stade Louis 2 Monako

http://www.dodaj.rs/f/3U/qL/3PwHKksW/stadelouis.jpg

 

 

Vidim ja svi moji igraci nesto zamisljeni...uhvatio ih je strah,trema ko zna...

 

Grom- Momci molim malo paznje,molim vas sad dok smo u avionu ad nesto resimo na brzinu.

(oni su ucutali niko ne progovara ni rec svi me gledaju u oci i cute....mrtva tisina samo se cuje avion..)

Grom-Ovako momci vidim ja da sa vama nesto nije dobro dal ste se uplasili ili ne,ne zanima ni jedan razlog....ako ste se vec uplasili dozvoljeno je plasiti se ali samog sebe...

(Oni i dalje sve u mene gledaju nista im nije jasno...)

Grom-Hocu kad izadjete iz aviona da vidim svima vama osmeh ne zbog navijaca ni zbog mene niti zbog bilo koga....hocu da vidim osmeh zbog vas i necu videti strah.

Hocu da uzivate u fudbalo ovo igramo sad a mozda vise nikad necemo a mozda i hocemo...budite svesni da nas gledaju milioni dece...pa zar treba oni da vas vide uplasene ko picke neke,ili da vide da ste srecni i da uzivate u fudbalu,HOCU DA DATE PRIMER DECI!

Vise nemam sta da kazem idemom po pobedu i da uzivamo u fudbalu....vise necu nista da vam kazem....do izlaska iz aviona da ste se sredili..

 

(Okrenem se ja i odem u drugi deo aviona ostavim njih....i molim boga u sebi da se srede..ma rezultat mi je ne bitan samo hocu da vidim njihov trud...)

 

Kad smo stigli izlazimo iz aviona a oni i dalje cute nesto...sad ja znam da su oni svi pricali medjusobno ali ne znam sta,ali sad mi to nije ni bitno.

Sad sam potonuo ko niko....oni su pali dal moralno dal zbog straha zbog treme...nemam pojma pukli smo unapred znam.Kuku mene i moje sramote pred 18000 tesko meni...

 

Kad smo izasli sa aerodroma kad ono navijaci ko zna koliko njih i jednog navijaca su navijaci digli u visinu da nas pozdravi....

http://www.dodaj.rs/f/1O/xL/3tyzfMB1/fans.jpg

 

A ovi iz mene cute...ja ih gledam kad izadje Bassong moj kapiten i kaze Sefeee...

Grom-Kazi

U tom trenutku mrtva tisina na aerodromu...

Bassong-Zelimo da ti kazemo nesto i svim ovde navijacima...

Grom-Ajde slusam

Bassong-Cuj sad...(Zatim se okrenuo kod ostalih igraca i poceli da pevaju,,,)Idemo na pobedu Idemo na pobedu Idemo na pobedu Idemo na pobedu

 

A meni puno srce poceo sam zajedno snjima skakati ko da sam vec osvojio...I navijaci se priduzili nastavili pevali...

 

 

Dan Utakmice da Istorije...

U svlacionici sta da ima kazem svi su veseli reko samo jedno momci Idemo na pobedu Idemo na pobedu Idemo na pobedu I Expect win

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/5/sz/2z8CzYl8/qprmanutd.jpg[/img]

 

I Stadion je eksplodirao  Q.P.R je osvojio Super Kup i 5-1 razvalio je Manchester koji su izasli sa stadiona pognute glave...

 

http://www.dodaj.rs/f/2f/6e/2yOJZK0Y/vatromet.jpg

 

 

 

Pehar je nas i ne moze niko da nam ga uzme!!!!

http://www.dodaj.rs/f/2e/Ab/3aHXDOSO/europehar.jpg

 

 

Oleeeeeeeeeeeee Oleeeeeeeeeeeeeeee Oleeeee oleeee oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

 

Mediji odma napadaju i objavili....Ovo su jedni od naslova

 

 

Q.P.R Fans grateful for Lazarevic!

 

Q.P.R board happy with Europan Super Cup Win!

 

Q.P.R Win Euro Super Cup

Link to comment
Share on other sites

Koji ti je ovo već torfej u karijeri? :cast: :respekt: :cast: :respekt:

Sve imam sa Q.P.R samo nemom jos Ligu Sampiona,FA Kup i Onaj World kup sto igra pobednik lige sampiona.... ali bice i to kad dodje vreme....u F.A kupu obavezno 6 runda cini mi se gubim ...
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Grome ti si luuuud Grome ti si luuud pa prešao si igru za 2 sezone. :cast:

Pa sad kad imam dobru taktiku a dok je nisam ovako dobro namestio sve sam se jurio par sezona a ovako je puno srce moje....A upravo sam doniran zbog osvajanja kupa sa 11.5 M eura od vlasnika kluba....To se ceni!
Link to comment
Share on other sites

Dolazak kuci!!!

Kad smo stigli kuci i otisli pravac na stadion to je bio veliki docek,pun stadion i puno navijaca koji su ans cekali da zajedno proslavimo Euro Super Kup

http://www.dodaj.rs/f/1o/Lx/3IYJ48uM/qpr-fans.jpg

Bilo je predivno svi su bili srecni kao mala deca,svi su zeleli da se slikaju,grlili nas ljubili...Sreci nikad kraja...

 

Zatim me moj Vlasnik kluba pozvao u kancelariju na razgovor.

 

 

Paladini-Gromeeeeeeee Gromeeee ja ako sad umro nisam nikad necu...

Grom-Ma sto bre sta je bilo jesam li nesto uradio?

Paladini-Ti jos pitas pa zbog tebe sam ne samo ja nego i ostalima moglo puci srce za svaki gol koji je dat,za sve postignutno do sada...

Grom-Aaaa zbog toga...pa dobro sve je to za ljude I ja sam se puno nervirao i kidao i jeo nokte dok nisam cuo kraj

Paladini-Grome da ti kazem nesto u poverenju al nikom da nekazes..jel vazi?

Grom-Sta bre da mi kazes kazi brzo...

Paladini-Pa ti si bre nasa legende ljubimo te svi u dupe ako treba ti si nasa Ikona,napokon si doveo ovaj klub tamo gde su svi nekad zeleli.

Grom-Jako mi je drago zbog toga i puno sam srecan

Paladini-Sad mi reci ovako da li treba jos para sta hoces samo reci ja para imam kazi samo koliko i dajem ti ako treba za neki transfer..

Grom-Puno hvala para ne treba ako vec hoces da das  daj igracima po neki deo para zasluzili su to.Oni su ti koji su igrali fudbal,ja sam samo diktirao kako.

Paladino-Racunaj da je to sve sredjeno,Nego reci mi jos nesto sta ti mislis posto neces vise para,kako cemo proci za Ligu Sampiona...?

Grom-Iskreno 98% sam siguran da cemo proci grupu,a posle toga ta 1 runda knokaut faze je najteza...Ako tu prodjemo onda moze jako puno da doguramo ako tu ispadnemo zna se...

Paladino-Znaci ti mislis da je ta 1 runda sve znaci?

Grom-Da ona je najteza i ko tu prodje prosao je....Lakse je grupu proci nego tu 1 rundu takmicenja..

Paladino-Auuu sve te jeblo ajde idi puknuce mi srce ja se sve nadam i imam neki osecaj da ce tu biti svasta...

Grom-Ako mi igraci budu zdravi i budem imao srece sa te strane onda je sve moguce...

Paladino---Grome Grome Grom te spucao..ako to uspes dobices od mene sta god ti srce pozeli,auto,stan,kamion,firme,ma sta ti srce pozeli

Grom-Ma samo se ti opusti i ulazi u infrastrukturu i kapacitet stadiona a ostalo nemoj ti da mislis...sad idem da pijem sa mojim igracima da se napijem ko picka i da se svi opustimo malo Aj cao

Paladino-Ee cekaj bre mene pa idem i ja kud si krenuo bez mene...

 

 

 

Idemo dalje...

 

Sad je ono kao najteze proslo...sad idu sezonske utakmice pa liga Sampiona.

Vlasnik Kluba povodom osvajanja Super Kupa ulozio je u klub citavih 11,5 Miliona.To se da ceniti.

 

Sledeca Utakmica

 

Wolves vs Q.P.R  0-3

Nemam tu sta mngo govoriti idemo samo na pobedu pa sta bude...

Rutinska pobeda 3-0 za Q.P.R goleve su dali

Dzsudzasak

Bassong

Rossi

 

Sta reci Well done i idemo dalje,mislio sam da ce sad da izgubimo da ce da usledi mali pad zbog igranja Super Kupa ali nije.Extra sam zadovoljan.

 

Sad imamo pauzu od 10 dana zbog igranja prijateljskih utakmica reprezentacija...

 

Q.P.R vs Man City  1-2

 

Sledeca utakmica vrla vazna ali jedna od najtezih,jedna utakmica koje se najvise plasim a to je utakmica koju igram kod kuce protiv Man City.

Jedna od najvaznijih utakmica koja moze kasnije odlucivati dalji tok sezone...

Desio se ipak taj pad..Izgubili smo 2-1...napokon i taj Q.P.R da izgubi..

Sta reci bio sam vodio 1-0 i posle je Carlos Tevez resio stvari sa 2 pogodka

 

Nastavice se...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/3I/Tm/33woC0TP/usl.jpg

Liga Sampiona Moja prva utakmica

 

Malmo FF vs Q.P.R 1-5

 

Stadion Swedbank Malmo

Navijaca bilo 21000

http://www.dodaj.rs/f/19/2s/zzwrgwO/swedebankstadium.jpg

 

Rezultat

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/o/TB/36odYbaY/malmo.jpg[/img]

 

Prva utakmica u istoriji kluba u najelitnijem takmicenju koja se zavrsila rezultatom 5-1 za Q.P.R.

To se i ocekivalo posto je Q.P.R izgubio proslu utakmicu od Man City morao je na nekoga da se isprazni...

Trenutno zauzimam 1 mesto u grupi dok je Inter savladao takodje rutinski Panathinaikos na Giuseppe Meazza sa 5-2

Trenutno tabela u Grupi D izgleda Ovako

 

Grupa D

                 

1.Q.P.R                             

2.Inter                             

3.Panathinaikos                     

4.Malmo FF 

width=450 height=281http://www.dodaj.rs/f/2h/aP/16ZdyZ3Z/grupad.jpg[/img]

 

Idemo dalje kako je krenulo sve je moguce....Q.P.R je taj tim koji ce vas ostaviti bez daha....

 

 

 

Nastavice se

 

                         

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sledeca utakmica

 

Bolton vs Q.P.R 1-3

Abedayor 2 gola

Rossi 1 gol

 

Sledeca utakmica

English League Kup Treca runda

Sunderland vs Q.P.R  1-3

Abedayor 1 gol

Yaya Sanogo 1 gol

Kjer 1 gol

 

 

Q.P.R to play Aresenal in Fourth Round

 

E ovo ce biti zajebano....Ali igrao se kod kuce Q.P.P vs Arsenal

 

Sledeca utakmica

 

Q.P.R vs Fulham  4-1

Kjer 3 gola

Dzsudzsak 1 gol

 

Sledeca utakmica ...

 

http://www.dodaj.rs/f/3I/Tm/33woC0TP/usl.jpg

Liga Sampiona

 

Q.P.R vs Inter 2-2

 

Utakmica koju ce pamtiti svi navijaci Q.P.R,utakmica koja pise istoriju za Q.P.R!

 

Mediji pisu!!

 

Leonardo looking to Q.P.R match!

Speaking to a journalist from football.guardian.co.uk Leonardo stated that his side would do their best to match Q.P.R and that je hoped it would be a cracking game.

 

Lazarevic fancies chances!

A journalist from the Sunday Mirror choes the main focal point for the conference,asking,'Both clubs will be doing everything they can to ensure vicoty.Are you confident ahead of the upcoming tie?'

Lazarevic 's response was,'I am confident as long as we stick to our game plan.'

Druga utakmica koja se igra zavrsena je rezultatom

Panathinaikos vs Malmo FF 2-0

 

Auuu sta reci svi dobro znamo ko je Inter i kako oni igraju,sad se samo dvoumim dali da nastavim 4-4-2 ili da im promenim formaciju u 3-5-2 da bi bio  jaci na sredini..Posto igramo kuci na Loftus Roadu onda cu da nastavim 4-4-2 pa sta bude a u gostima u revansu cu da postavim 3-5-2.

Ajmo idemo samo veselo i u napad...

Zanimljivo je da na kladionicama su skoro jednake kvote...Jadne kladionice zbog nas svi pucaju.

 

Q.P.R kvota 2.63

Nereseno kvota 3.00

Inter kvota 2.50

 

Bila je jako dobra utakmica gde sam dominirao skoro tokom cele igre i imao bas jako puno sansi i bio sam mnogo bolji.Ali nisam imao srece,imali smo mnogo propustenih prilika za gol.Jednostavno nije nas htelo.Inter je postigao ta dva gola sve iz kontre jer sam ih bio skroz nabio ka njihovom golu,stisli moji igraci ko ludi,navijacu navijali ali na kraju samo podela bodova.Moji igraci su i tako okruzili u krug oko njihovog sesnajterca ali niko da da gol.Njihov golam je branio odlicno.

Mi smo zadovoljni i sad znam sta raditi za revans postavicu 3-5-2 i stisnutih u njihov gol i da ih pobedimo.Navijaci i Uprava kluba su zadovoljni rezultatom.

 

rezultat

http://www.dodaj.rs/f/1B/VB/3hXNd5sp/qpr-inter.jpg

 

Inter je bio sav u cudu,nisu znali sta ih je snaslo.Ja znam!Pregazio ih je tenk koji nije samo pucao.Jer da smo i pucali onda bi smo sigurno i pobedili.

Nadam se pobedi u revansu.

Dok sledecu utakmicu u Ligi Sampiona igram protiv Panathinaikosa u Grckoj pa revans na Loftus roadu.To mi je prilika da obezbedim prolazak u 1 rundu takmicenja..U najboljih 16!!

 

U grupi smo sad na drugom mestu.

 

Grupa D

1.Inter

2.Q.P.R

3.Panathinaikos

4.Malmo FF

width=450 height=253http://www.dodaj.rs/f/2Z/U0/3LZYx61w/grupa.jpg[/img]

 

 

 

 

 

Sledeca utakmica

Q.P.R vs Nottm Forest

Nastavice se...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |