Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pucanj u živac.


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
ja nemam baš nekih problema s tekmama kao ovi postovi iznad,jer igram s Dinamom pa ako izgubim, ok,ako ne,opet ok..al naišao na jedan bug recimo..uglavnom, poludio skoro..Neymar bio u pitanju..doveo ga u Dinamo i makar igrao stalno, stalno je pisalo kao unsetled..i pošaljem ga kao kući na mjesec dana da to rješi, kad negde na sredini toga vremena mi dođe kao poruka da je Neymar jako nezadovoljan što ne igra..da je sad još više neprilagođeni ovo-ono..mislim..kako će igrati ako sam ga poslao kući da se vrati oporavljeni..nema mi logike malo..uglavnom, zbog toga ga morao prodati jer nikako da ga udobrovoljim..ništa više nije pomagalo nakon toga -.-
Link to comment
Share on other sites

JBT pa ako je unsetled sta ga saljes kuci???  To jos pogorsava stvari.

pa drugo mi nije preostlo..igrao konstantno u prvoj postavi, nije pomoglo..probao povisiti plaću, ništa..stalno ga hvalio..opet ništa..pa ga poslao kući kao i inače što radim s igračima..i to većinom ispadne ok jer kad se vrate su opet zadovoljni..al mi se prvi put sad desilo a u toku toga vremena kad ga nema u klubu da mi se javi nezadovoljan..

Link to comment
Share on other sites

Pa unsetled znači da se nije prilagodio na život u Hrvatskoj i onda ga ti šalješ kući na mjesec dana. facepalm

ma kužim ja sve to..al kad ti cjelu sezonu se en prilagodi,a k tome je standardni prvotimac, za mene enma drugog rješenja..nije prvi igrač kod kojeg to napravio..samo šta je kod ostalih to upalilo..

Link to comment
Share on other sites

da..istina..al opet ovisi o igračima..recimo Zezinho i Neymar..Zezinho mi sad igra 3 mjeseca od kad došo..igra stvarno fenomenalno..dodaje, zabija..ne žali se ..nemam pritužbe..a Neymar mi se nije isplatio kupovati..dao 19M za njega, zabijao nekih 10-15 golova po sezoni(imao ga 3 sezone), em se nije prilagodio, em ga prodao za 15M..nisam ga trebao kupovati :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |