Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Put do sna


tomac2904
 Share

Recommended Posts

TKO JE TAJ MLADI TRENER ZA KOGA SE BORI POLA EUROPE?

 

Mladic koji ima tek 27 već je postao zvijezda u svojoj domovini Rusiji a sad ga traži većina Europe da sjedne na mjesto trenera.Ovaj mladić očituje se oštrim umom,drugačijim pogledom na svijet od drugih trenera i to ga čini onime što traži Europa.Za sada trenirao je profesionalno 2 ekipe a to su Zvezda  Bryansk s kojima je trebao ostati u društvu četvrtoligaša ali ne da je ostao u ligi nego ih je uveo u treću i bio na kraju 4. u trećoj ligi.Vodio je mnoge mlade ekipe poput kadeta Lokomotive iz Moskve s kojima je bio prvak Rusije.I ono što ga je dovelo na veliko ime u Europi to je to sto je NK Ilovac koji igraju 4.Hrvatsku ligu-središte,doveo do druge lige i sada je trenutno tamo i čeka angažman u 'velikoj petici'.Da se razumijemo njega žele klubovi kojima je nužno izboriti ostanak u ligi koji misle da im on može pomoć to ostvarit.A dalje može biti svašta.I da,njegovo ime je Vasilij Gregorjevič Zajcev.Poznat je kao vrlo pametan koji je pun izreka kao ona 'Iza Volge za nas nije bilo Zemlje'.

 

 

http://i55.tinypic.com/2lj11lv.jpg

 

 

P.S.:Samo da se zna da nisam komunist tj. ne volim komuniste al film o njemu mi je predobar i on me nadahnuo pa sam se njega sjetio :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZAJCEV IDE U PETICU

 

U intervjuu za njemački Kicer-sportmagazin Zajcev nije htio ništa otkrivati samo je rekao da će ić u jednu od liga petica.

 

NOVINAR:Gospodine Zajcev jeste odabrali klub?

ZAJCEV:Jos nisam u igri je 5-6 klubova nemogu se jos odlucit.

NOVINAR:A dali vas zanima velika zarada?

ZAJCEV:To mi nije bitno,bitno mi je da imam dovoljno za život a na prvom mjestu mi je uspijeh kluba.

NOVINAR:A iz kojih liga dolaze ti klubovi?

ZAJCEV:Svi su iz lige petice samo je jedna ekipa iz jedne lige koja je jaka ali nije u peticama.

NOVINAR:Hvala vam puno gospodine Zajcev.

ZAJCEV:Hvala vama što ste me pozvali.

Link to comment
Share on other sites

ZAJCEV ODABRAO KLUB

 

AC Arles-Avignon je angažirao mladog Zajceva da ih spasi od ispadanja i da dogodine igraju Francusku Ligue 1.

 

NOVINAR:Kakvi su vaši planovi u Arlesu?

ZAJCEV:Pa za početak trebam klub spasit od ispadanja a dalje ćemo vidjet.

NOVINAR:Kakav vam je igrački kadar?

ZAJCEV:Pa to je većina igrača na zalasku karijere npr. Basinas,Charisteas,Pavon

NOVINAR:Imate li kakvog igrača za kupiti?

ZAJCEV:Klub mi nije dao novce za transfere jer je teška financijska situacija pa dovodim igrače koji nemaju klub to su većinom Brazilci na zalasku karijere ali ima tu i potencijalnih mladića

 

Kao što vidimo Zajcev je ozbiljno shvatio ovu ulogu i želi spasiti Arles,a vidjet cemo može li napravit nešto više od spašavanja.

 

http://i54.tinypic.com/e6t3kk.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |