Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Arsenal


Dzoni Padinjak
 Share

Recommended Posts

Arsenal i legende se vracaju kuci !

 

http://www.premierleague.com/javaImages/6e/a0/0,,12306~3317870,00.gif

 

Kako oficijalni sajt Premier Lige saznaje Arsenal bi mogao da dobije novi stadion i novog managera.Ali to za Arsenal nije novo jer je stadion Highbery gde je Arsenal pravio najvece uspehe.Kapacitet stadiona je 38.000 mesta.Sto se tice novog managera to bi mogao biti jedna od najvecih legenda Arsenala Dennis Begkamp.On je poznat po tome sto nikad nije smeo da leti avionom.

 

Ponovo kuci !?

 

Malo smo pitali Denisa sta misli o novom dolasku u stari klub...

 

 

Mediji:Dobar dan gospodine Bergkamp !

DB:Dobar dan !

Mediji:Da li je istina ovo sto se prica da ce te se vratiti kuci i to bas na Highbery gde ste pravili velike uspehe ?

DB:Trebalo bi.Sad kad sam cuo da Arsenal igra na Highbery jos vise bi voleo da vodim taj klub.I meni i navijacima bi srce bilo puno.

Mediji:Dali vec imate u glavi tim i transfere ?

DB:Kad vec se vraca onaj stari Arsenal voleo bih da u timu vidim jos jednu legendu Thery Henry.On bi bio jedini star igrac u timu sve bi bili klinci.Veliki smo prijatelji ja i Henry igrali smo jedno vreme zajedno i nadam se da bi se sad slagali kao trener-igrac.

Mediji:Viste jedni od najvecih legendi "Tobdzija" i mislim da bi ste vratili Arsenal gde mu je mesto u samom vrhu !

DB:Nadamo se ! Nista jos necemo pricati cekamo njihovu ponudu.

Mediji:Naravno.Posto nemamo vise vremena na nama je da vam pozelimo srecu ako se vratite u klub i dovidjenja !

DB:Hvala dovidjenja !

 

 

[move]Nekoliko dana kasnije...[/move]

 

 

Sve je reseno ! Ponovo kuci !

 

Dennis Bergkamp ponovo u Arsenalu ! Cim je dosao zvao je Henry u klub ocekujemo jos jedan povratak ! Bergkamp ima ponudjenih 26 Miliona i odmah je 10m ponudio za Henry,ali jednom prilikom je rekao da bi i vise ponudio.Arsenal je ovih dana dobio novi-stari stadion novog-starog igraca ali sad kao menadzera i trebalo bi da dodje novi-stari igrac.SAMO JEDNO HVALI ARSENALU NOVA-STARA IGRA !!!

Da li to moze Bergkamp videcemo ???

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |