Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Delimo isto misljenje...Liv'pool gotivim od stranih klubova a Zvezdas sam inace..a i nekako sam vezan za ovaj sejv :D znam kako bi bilo kad bi presao u Liverpool,svaki drugi continue bi isao u Zvezdin tim da vidim sta ovaj moj naslednik radi,koju taktiku koristi ,transfere..ostavicu da prenoci,sad bi najradije odbio ali sutra cu ponovo loadovati pa sta bude :)
Link to comment
Share on other sites

Delimo isto misljenje...Liv'pool gotivim od stranih klubova a Zvezdas sam inace..a i nekako sam vezan za ovaj sejv :D znam kako bi bilo kad bi presao u Liverpool,svaki drugi continue bi isao u Zvezdin tim da vidim sta ovaj moj naslednik radi,koju taktiku koristi ,transfere..ostavicu da prenoci,sad bi najradije odbio ali sutra cu ponovo loadovati pa sta bude :)

Ne prelazi nikako!! Ja se jednom zeznuo i presao u Liverpool,islo mi dobro al nije to to :) a bila 2022-3 il tako nesto,klub propao . . :) a Partizan odma izgubio Worldwide reputaciju,posle propao....

Link to comment
Share on other sites

Inspirisan rosketovih Osijekom, resio sam da krenem moju poslednju karijeru na ovom FM-u sa Vosom, u ovom postu cu vam predstaviti transfere. Sve igrace sam kupovao normalno sem Cristalda koji je dosao na rate. Tadica sam prodao jer ne igram po boku.

 

http://www.dodaj.rs/t/3W/2v/1uHgpxLW/fk-vojvodina-novi-sad.jpg

 

Evo i ekipice:

 

http://www.dodaj.rs/t/O/13p/1asY87u2/fk-vojvodina-novi-sad-2.jpg

 

Sad igram 3. kolo kvalifikacija sa Alborgom, ocekujem prolaz, a 4. rundi kvalifikacija sve ce zavisiti od srece u zrebu.

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sam krenuo sa partizanom kao i vi sa nasim klubovima mada stoji igram ligu sampiona i imam veci budzet zavrsio sam polu sezonu dosli su lauren,van der meyde,viduka na free transfer stefan scepovic i ofk-a,otamendi iz veleza na rate,komazec iz kule on mi je potpuno iznenadio najbolji je asistent i sjajno igra,crnoglavac iz zemuna,stefan savic iz bsk-a otisli srdja knezevic,d bozovic a sada u zimskom dosao milos adamovic iz ofk-a sjajno ide za sada drugi u ligi isto bodova ko zvezda kup1/4 finale sa sremom i u ligi sampiona prosao u osminu finala bio u grupi sa bayernom portom i rendzersom bayern bio ispred mene u grupi dobili me tamo 2-1 dali 2 gola od 80 do 90 min ja promasio penal a kod mene bilo 2-2 isto dali gol u 82 min dobio rendzers kuci 3-1 tamo bilo 0-0 protiv porta izgubio kuci 2-1 a tamo dobio 4-3 sad idem na az alkmar imao sam srece nadam se 1/4 finala pa cemo videti inace u janoaru odigran jedan prijateljski turnir dobi domacina insbrock 4-2 i u finalu lagano werder 2-0 sjajno ide bice dobro valjda  :) 
Link to comment
Share on other sites

Krenula je sezona 2011/12, i zavrsio se prelazni rok.Bio sam izuzetno aktivan, tj najaktivniji klub u celom svetu, jer sam potrosio 58 miliona na dovodjenje igraca, a prodao sam igrace u visini od 55 miliona.

Tim je bilo potrebno rekonstruisati, pa cu sada da navedem neka bitna pojacanja, odnosno odlaske.

 

Odlasci:

-Damiano Ferronetti

-Gokhan Inler, uzalud toliko hvaljeni centralni vezni, razocarao me je, nije se pokazao ni u jednoj utakmici prakticno za 2 godine

-Robinho, odlican igrac, medjutim zeleo je da ode, protiv njegove volje nisam hteo da ga zadrzavam

-Dusan Djuric, solidan, medjutim nije dovoljno dobar

-Gaetano D'agostino, mozda ima odlicne ocene, ali se meni nikako nije uklopio u tim

 

Dolasci:

-Marco Motta, bio je 50% moj, a 50% Romin, dosao je, da bude zamena Corchii, a mozda i nesto vise

-Fernardo Tissone, ista situacija kao i Motta, samo sto je bio u Atalanti, za sada je Assamoah neprikosnoven, medjutim Tissone se solidno pokazao u debitantskoj tekmi

-Aleksandar Kolarov - prosle sezone nisam imao uopste levog beka, vec je tu funkciju uglavnom vrsio Felipe.Ocekujem od Kolarova igru u napadu prvenstveno.

-Alan Dzagoev - vrhunski playmaker, medjutim dosta je mlad, nadam se da me nece razocarati, a doveden je da potpuno nadoknadi (a to ce biti veoma tesko) odsustvo Van der Vaarta (nije hteo da dodje u Udinese, nakon pozajmice)

-Salvatore Bochetti - prvoklasan stoper, doveden da igra u prvom timu, medjutim rotirace se sa Felipeom.Italijan je, sto je bilo presudno njegovom dolasku u Udine.

 

Ako neko hoce da vidi druge transfere i cene, mesto odlaska, dolaska itd, evo:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/41/41_loveserbia.jpg

 

A tim izgleda ovako, nakon zavrsetka prelaznog roka:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/41/41_gameover.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |