Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Reprezentacija Srbije


Dobroslav
 Share

Recommended Posts

Rešio sam da malo odahnem od vođenja klubova na FM11, i odlučio sam da budem selektor naše reprezentacije.

 

Za sada mi dobro ide, kvalifikovao sam se na EC2012, pobedivši Italijane dva puta (0-2 Away, 1-0 Home).

Izvukao sam nimalo laku grupu, pored Španije tu su i Hrvatska i Švedska.

 

Pošto ne igram FM često, evo za sada jedne slike, kasnije će ih biti još.

http://img685.imageshack.us/img685/7152/02042011015.jpg

 

 

Formacija: 4-4-2 Diamond (upalio je faktor iznenađenja :))

Golman: Stojković

Odbrana: Vidić, Subotić, Kolarov, Ivanović

Sredina: Stanković(DMC), Ninković(ML), Krasić(MR), Janković (AMC)

Napad: Jovanović, Žigić

 

Janković je dao gol u trećem minutu, u 30' sam promenio na 4-5-1 (Jovanović je sada AML, Krasić AMR, Ninković i Janković MC, Stanković DMC).

 

Izmene:

Kuzmanović -> Ninković (45'+2' - povreda)

      (70')

Obradović -> Kolarov

Krasić -> Lazović

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nemoj slikat fotoaparatom, stisni tipku "printscreen", pa pasteaj to u paint i uploadaj na jednu od stranica za hosting slika. Ako trebaš pomoć javi.  :thumbup:

Također pogledaj kako drugi pišu karijere i ugledaj se na njih, jedna utakmica je premalo za report.

Link to comment
Share on other sites

Onda skini program Gadwin Printscreen i to će riješit tvoj problem. Postoji freeware verzija tako da je legalno.  :thumbup:

Također i u FM-u postoji opcija slikanja, mislim da je kombinacija tipki alt+f11

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo takodje mislim da je jedna utakmica malo za report trebao si malo više pogledati druge karijere rezultati su ti odlični samo tako nastavi pratiću sigurno :thumbup: u fm-u kombinacija za slikanje ti je alt+f9 :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |