Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

One Man,one Life,one Story,one Truth...by Marco Reus


Marco Reus
 Share

Recommended Posts


Pariz grad ljubavi i romantike???Provereno!!


http://efm.ba/wp-content/uploads/2011/03/ljubav.jpg


Po povratku u hotel ucenici su me cekali po sobama zajedno da krenemo na dorucak.Dok smo silazili u restoran krenula si ucenici da se sprdaju samnom kako ja imam nesto sa profesorkom Jelenom,kako smo u vezi i slicno..Ali stavio sam im do znanja da ja  imam devojku s'kojom sam dve godine u vezi.Na vratima restorana cekala me je bas profesorka Jelena i pozvala da izadjemo napolje..(ucenici aAaaa profesoreee).Reko sam joj da cu izaci kasnije samo da rasporedim ucenike.Opet su ucenici su opet poceli da me zezaju ali sad nisam znao sta da im kazem nego sam samo cutao..Dok su ucenici doruckovali ja i profesorka smo razgoarali napolji i pitala me je da joj malo pokazem grad Pariz i da zajedno krenemo veceras u obilazak,rado sam prihvatio i nesto sam mislio u sebi.Vratili smo se u restoran i poceli da doruckujemo sa ostalim profesorima.Doruckovali smo citaih 2 sata kada sam posle toga otisao kod ucenika da im saopstim da im je slobodan dan i da mogu slobodno sami da se setaju po Parizu a da je sutra zakazan obilazak Pariza i njegova okolina a da je za 20h zakazan polazak za Rim tj Italiju.Vratio sam se u svojoj sobi upalio tv i gledao neku utakmicu nizeligaskih ekipa Francuske.Kako sam gledao tekmu tako sam se i uspavao.Probudio sam se negde oko 18h kada je i bio zakazan rucak.Ucenici su me cekali u hodniku hotela i otisli smo zajedno na rucak.Tamo me je cekala profesorka Jelena i rekla mi je da budem spreman do 21h kada bismo krenuli u setnju.Rekao sam naravno da cu biti spreman i poceo da rucam.Kada je zavrsen rucak otisao sam kod moje djake koji su me terali da idem sa njima u nekom kaficu,nisam znao sta da im kazem samo sam rekao da cemo ici zajedno u Rimu i to su prihvatili.Oko 21h profesorka me je cekala na recepciji hotela i bio sam odusevljen kada sam je video..

width=315 height=450http://tracara.com/wp-content/uploads/2009/01/3147518220_fc796ff9f7.jpg[/img]

Krenuli smo u obilazak Pariza vodili smo razne teme.Posle duze setnje otisli smo restoran na veceru blizu naseg hotela.Konobar je dosao i narucili smo vino i neke specijalitete.Bilo je veoma dobro na toj veceri flasa vina je bila brzo ispijena a profesorka dobro zagrejana.Posle restorana otisli smo u hotel tj u moju sobu i proveli jendu dugu i lepu romanticnu noc.

http://1.bp.blogspot.com/_PqUbPadItF4/SzAYNxkbvZI/AAAAAAAAKCM/Tw--66qPxJs/s400/VVV.jpg

Ujutru cuo sam neko lupanje po vratima i zove me direktor a pored mene njegova cerka tj profesorka Jelena.Nisam znao sta da radim probudio sam je i ubacio je u ormar.Otvorio sam vrata i direktor mi je rekao da probudim ucenike da se spreme za dorucak a potom obilazak Pariza i da obavesim ostale profesore.Otisao je u svoju sobu a ja obavestio profesorku da ode do svoje sobe da ne bi posimnjali nesto ostali profesori i djaci.Posle toga otisao sam da probudim djake koji nisu spavali nije ni meni bilo jasno sto sam otisao da ih budim,jedan djak me je pozvao ja jednu partiju Pes-a na Sony Playstation.Pala je opklada da ja ako pobedim on meni u kupuje pice a on ako pobedi ja im otkivam da li imam nesto sa profesrokom Jelenom.Ipak iskusno sam odigrao i razvalio ga 6:1.Drugovi su mu se smejali a i ja.Otisli smo na dorucak a potom u obilazak Pariza.Posle 2 obilaska meni je ovaj 3 bio veoma dosadan ali ipak moji djaci su me oraspolozili svojim salama i non-stop su trazili da ih slikam ili da se slikaju samnom.Posle obilaska bio je zakazan rucak u 18h a u 20h polazak u Rim.Pre rucka sam se spakovao i otisao na rucak.Rucak kao i svaki obrok sa profesorima trajao je vise od sat vremena ucenici su bili nerovozni a i spvalo im se cekali su da udju u autobus i da se odmore.Autobusi su se parkirali isped hotela i sve je bilo spremno za polazak.Pregledao sam da li su svi ucenici tu i da mi daju svoje pasose.Usli smo u autobus i krenuli u RIM..

width=450 height=308http://i461.photobucket.com/albums/qq338/stefi1352/Turisticki%20autobusi/NeoplanbeliKV-1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dobra prica, samo imas par sitinih gresaka u pisanju. Dokle ces vise da nas drzis u neizvesnosti. Kao spava, spava, a on j*b*. lol

 

Jel Jelena zatrudnela? .!.

Link to comment
Share on other sites

@Terza nije zatrudnela ja sam iskusan... :D

@Sale pa sakrio sam je u ormar zasto da skacem sa velike visine i to jos u gacama  ::)

 

Nastavak najverovatnije sutra  :srecan: Bice vrlo za*eban  yo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...


Sve sto je lepo,kratko traje..


http://www.matejvranic.com/fotogalerija/panoramske/evropa07_v.jpg


Posle proputovane noci stigli smo konacno u Rim.Pogledom iz autobusa ocarao sam se tim gradom.Direktor mi je prisao popricali smo malo i saopstio mi je danasnji plan i program.Od 10h je dorucak,zatim odlazimo na trg Sv.Petra u Vatikanu,u obliznji restoran nam je obezbedjen rucak zatim odlazimo do Rimskog Koloseuma a posle toga se vracamo u hotel na veceru i dolazi slobodno vece.Dok smo pricali ja i direktor konacno smo stigli kod naseg hotela.

http://www.nycerome.com/rome-hotels-images/hotels-in-rome-pictures/petra/petra-hotel-rome.jpg

Dok su drugi profesori rasporedjivali djake po sobama ja sam sa mojim popricao malo i saopstio im danasnji dan.Bili si izuzetno odusevljeni.Slobodno vece ih je najvise odusevilo.Zamiloli su me da izadjem sa njima sto sam rado prihvatio i krenuli sa idejama gde cemo da idemo:Kafane,diskoteke,kafici,setanje..Jedan ucenik mi je prisao i rekao da je veceras utakmica Roma-Fulam i da bi svi rado hteli da gledaju tu utakmicu.Ideja savrsena,pao je dogovor da se od 21:00 ide na Stadionu Olimpiko.Potom sam djake rasporedio po sobama i ja usao u moju sobu malo da odspavam posto nisam spavao cele noci u autobusu..

http://www.travel.it/roma/morganaroyalcourt/immagini/hotel-in-rome-center_52.gif

Zvoni alaram,vreme je za dorucak a bogami sam i ogladneo.Otisao sam sa djacima u restoran a ono sto mi je najise nerviralo i dok sam bio djak i sada kad sam profesor jeste to sto dorucak traje po sat vremena sa profesorima nego staces moras da trpis.Posle rucka uputili smo se na trg Sv.Petra u Vatikanu.Dok smo putovali setio sam se jednog filma kojeg sam ga gledao kao klinac u poceo da se smejem u autobusu.Gledali su me kao da sam bolestan ali naviko sam ja na to..Stigli smo konacno na trg Sv.Petra.

http://www.destination360.com/europe/italy/images/s/italy-rome.jpg

Vodic nas se sacekao ispred autobusa i krenuli u oblizak..Bio sam odusevljen trgom.Ni u snu nisam pomislio da cu videti Pariz,Rim i kasnije Barselonu a jos manje da cu biti na Stadionu PSG-a i da cu gledati utakmicu jednog od najjacih timova u Evropi tj Rome.Dok smo setali trgom i gledao srecna lica mojih ucenika setio sam se kada sam ja bio u njihovim godinama i prilicno se rastuzio.Ucenici su krenuli sa slikanjem pozvali mene slikali smo se i nastavili setnju.Dosao je trenutak kada smo morali da idemo u restoran na rucak a potom nastavljamo u istom ritmu i idemo u Rimski Koloseum.

width=450 height=337http://3.bp.blogspot.com/_vjqsyCgFSeU/TF_LDkpzShI/AAAAAAAAABs/0yTNOcMrhag/s1600/Colosseum+Rome+Italy.jpg[/img]

Posle rucka krenuli smo ka Koloseumu.Dok smo putovali prosli smo pored Stadiona Rome imao sam neki cudan osecaj dok smo prolazili  i jedva sam cekao da odemo na utakmicu.Stigli smo u Koloseum,jedan od najvecih simbola Rima.Vodic nas je uveo unutra i poceo da nam prica njegovu istoriju.Bilo je zaista lepo videti gde su se odrzavale borbe.Svakako da mi je ovo prislo srcu jer sam ljubimac istorije..Ipak vreme za Koloseum koje je predvidjeno je proslo i krenuli smo nazad u hotel..

Kada smo se vratili u Hotel otisli smo na veceru a potom je krenulo spremanje za utakmicu Roma-Fulam.Dugo je trajalo spremanje ucenika ja sam se prvi spremio i jedva sam cekao da podjemo.Cekao sam ucenike citavih pola sata pa sam se bas i uznemirio jer nisam hteo da zakasnim za utakmicu bilo je 20:45 a jos 20 minuta je ostalo do pocetka utakmice.Konacno su djaci stigli i uputili se ka Stadionu Olimpiko

http://www.footballweekends.net/Images/stadiums/stadio-olimpico-rome2.jpg

Stigli smo tacno za pocetak utakmice.Bio sam odusevljen.Svakako da mi je ovo bio najlepsi dan u zivotu.Ni sanjao nisam da cu gledati neku utakmicu Lige Evrope.Svi smo sa oduseljenjem gledali utakmicu dok su se devojke slikale.Utakmica je veoma brzlo prosla Roma je pobedila 2:1 a mi veoma srecni smo napustili stadion i vratili se u hotel na spavanje..

http://resources0.news.com.au/images/2009/11/06/1225794/927916-roma-v-fulham.jpg

Ja sam usao u sobi i legnuo da spavam a neki ucenici su se jos setali a neki otisli po sobama.Posle nekog vremena cuo sam kako dolaze policijska kola i hitna pomoc.Mislio sam da sanjam i nisam ni pogledao kroz prozor sta se desilo.Poceo je neko da lupa po mojim vratima izasao sam napolje i drektor mi je rekao brzo da izadjem..

width=450 height=326http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2008/11_novembar/29/vojvodina/ubistvo-x.jpg[/img]

Kada sam izasao nisam moga da vidim sta se desava sve dok me direktor nije progurao do mesto dogadjaja,i video da je jedan ucenik posecen nozem a moj ucenik u marici.Prisao mi je jedan covek u odelu i pitao:

Covek:Jel ste vi Stefan Trajkovic???

Ja:Da ja sam zasto??

Covek:Vas ucenik je nozem izboo ucenika druge skole vi kao razredni staresina ste preuzeli odgovornost nad vasim ucenikom i samim tim sto je on maloletan moracete vi da odgovarate umesto njega!!!

Ja:Cekajte ja nista ne razumem??

Covek:Ajde ulazi u kola sve cemo ti objasniti u stanici..

width=450 height=271http://www.vesti-online.com/data/images/2010-04-18/54154_navijac1_f.jpg?ver=1271589997[/img]

U stanici je vladao nemir uveli su me u jednu kancelariju u poceo je razgovor.

Covek:Stefane kao sto vidite vas ucenik je naneo tesko povrede Italijanskom srednjoskolcu,samim tim on bi trebao da bude u pritvor posto je on maloletan a vi ste preuzeli odgovornost nad njim vi cete biti u pritvor sve dok se ne razresi slucaj..

Ja:Cekajte to nije moguce!!

Covek:Pozovi direkotra i advokata pa se dogovorite sta cete raditi..Djovani o vodi ga u celiju..

I tako je moj najlepsi dan pretvoren u kosmar zbog nekog klincaaa.Nisam mogao da verujem sta mi se desilo,nikada nisam imao nikakav problem sa policijiom a sada na exkurizji i to u Italiji u zatovoru..Svakako da mi nema spasa..

:crying:

Link to comment
Share on other sites

Auuu matori tek sam sad video ovu pricu. Procitao sam sve, nisam mogao da stanem, strasna je  :cast:  Ali, cini mi se da sve vodi ka tome da postanes trener Barse  ::tease::

Link to comment
Share on other sites

Zovi Saleta advokata nek te izvlaci odatle, on ima iskustva sa murjom  lol . Jbg, kada samo spavas, otisao si na exkurziju umesto da cepas profesorku ti spavas  lol

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...


Pad na dno..


http://www.hrphotocontest.com/data/media/376/41581.jpg


Smesten sam u pritvor,sudjenje je zakazano za 7 dana.Bio sam veoma tuzan a i razocaran.Nikada u svom zivotu nisam napravio nijedan prekrsaj a sada prvi put u nekoj od najlepsih zemalja sveta ni kriv ni duzan osudjen na milost i nemilost sam u zatvoru.Znao sam da mi nema spasa ali ipak sam imao neku nadu da cu izadji brzo iz pritvora.Medjutim posle nekih pola sata stigla je vest da je skola vracena sa exkurzije i da su se svi osim mene uputili nazad u Srbiju.Ja sam bez advokata kog i nemam nisam mogao nista.Dani su dugo prolazili 1 dan mi je bio kao citava vecnost.Bio sam sav srozan utecen nisam znao sta da radim od muke sam i plakao.Kuci sam ostavio familiju devojku sa kojom sam vise od 2 godine.Oni su culi sta mi se desilo.Pricao sam sa njima bili su veoma tuzni nisu znali sta da rade.Pare za kartu nema jedino da se proda kola stan,lokal.Familija me je hrabrila ali ja nisam mogao lako da podnesem ovaj pad.Nikad se nisam nasao u ovakvoj situaciji.Doslo je i sudjenje sud mi je dodelio nekog advokata.Ipak sta mi je to vredelo kada znam da cu biti osudjen i da cu svoje najlepse godine provesti  u zatvoru.Nadao sam se bar da ce me poslati u Srbiji pa da tamo robijam ipak...Odluka je doneta.Osudjen sam na 3 godine zatvora,koje cu provesti u Rimskom zatvoru,zabranjen mi je rad u skolama a moja sloboda kostala je 80,000 evra.Para nema za moju slobodu nadao sam se da ce mi Srbija izaci u pomoc ali ni od toga nista nije bilo..

width=450 height=299http://darkok.files.wordpress.com/2010/04/zatvor23.jpg[/img]

Prebacen sam u centrali zatvor kada sam usao culi su se strasni zvuci kao u filmovima.U sebi sam mislio da je ovo moj kraj zivota ipak svasta sam gledao na filmovima,svakakve se radnje ovde rade.Bio sam veoma uplasen kako sam se blizio ka mojoj celiji ostali zatvorenici su me cudno gledali neki su mi se ismejavali neki su mi se rugali.Bilo je veoma grozno.Kada sam usao u celiju cuo se neki smeh...Znao sam da je to kraj.No odjedanput iz celije pocne da prica neki covek:

Covek:Dakle ti si taj profesor.(ne gleda u mene okrenuo se ka zidu i prica..)Upravo citam u novinama koje sam danas dobio..

Ja:Ja sam zasto???

Covek:Nemogu da verujem za kakvu si glupost ti dosao ovde,mislim nije glupost ubistvo ali ipak ti to ubistvo nisi ucinio nerazumem razlog tvog robijanja???

Ja:Ja sam preuzeo odgovornost nad tim detetom koje jos nije bilo punoletno jedino dete u mom razredu i bas ono napravilo ovo sranje da je neko drugi sigurno ne bih ovde sada bio..

Covek:E mali mali..Jos ti zivot nisi upoznao..Moras da znas da je zivot kurva ako ga ne je*es je*ace on tebe...Da te upozorim ovde ima puno ljudi koji ti zele zlo zato se pripazi naravno tu sam ja ako ti nesto treba.Da ti se predstavim ja sam Francesko..

Ja:Drago mi je,ja sam Stefan..Nego reci mi zasto si ti ovde

Francesko:Brat ja sam ti ovde zbog namestanja utakmica!!!

Ja:Kakvih namestanja??Kakvih utakmica??

Francesko:Mali ja drzim vec punih 10 godina sve kladionice u Italiji..Namestam utakmice kako bi vise zaradio na kladionicama..Na primer kada igra Milan protiv Parme svi ce uplatiti 1 na Milan zatim ja obavim par telofonskih razgovora platim i Milanu i Parmi da odigraju nereseno ili Parma da pobedi i tako sam je u velikom velikom plusu.

Ja:Cekaj koliko si dugo to radio kako su te otkirli???

Francesko:Fudbalski savez u Italiji poceo je sa sumnja jer su mnogo dolazile velike kvote i losi rezultati najboljih ekipa.U dogovoru sa policijom presluskivali su moje razgovore i uhvatili me.

Ja:A koliko si ti dugo ovde???Na koliko si ti osudjen??

Francesko:Ovde sam vec pune dve godine.Ostala mi je jos jedna.Nisam hteo da placam kauciju jer su mi pare potrebne kada izadjem odavde.Ovde u zatvoru sam sada bog i ako te neko dira slobodno se obrati meni..

Ja:Naravno naravno.Imam veliki strah od zatvora nikada nisam napravio nijedan prekrsaj..A da li ti jos imas neki uticaj u fudbalu??

Francesko:Naravno da imam nego sada sam malo napravio pauzu sa tim.Jer ne bih da se otkrivam dok sam u zatvoru.Moj posao je preuzeo sin tako da se tradicija nastavlja a njega ce tesko otkiri jer sav taj poso radi njegova mafija pa je tako veoma siguran..Nego malopre sam citao imao si ti lepe rezultate sa svojom skolom u malom fudbalu??

Ja:Da,da..Trebali smo Marta da idemo na medjunarodno takmicenje u Lonodnu da predstavljamo Srbiju ali ipak nista od toga nece biti..

:(

Francesko:Opusti se decace izacices ti..Nije tebi kaucija toliko velika nadam se da ce se naci dobra dusa da tebi pomogne.Ajde sad malo prilegni trebace ti odmori se malo.Imao si naporan dan

Ja:Dobrati je ideja..Odspavacu malo..

http://www.ezadar.hr/repository/image_raw/67750/large/

Prilegao sam malo da odmorim ali ipak misli su isle na drugu stranu.Mislio sam na svoju domovinu,kako cu se za 3 godine vratiti.Ko zna sta ce se do tada sve izedecati.Uopste mi nije bilo lako.Bio sam veoma iznanadjen ovim Franceskom ovaj razgovor sa njim mi je veoma pomogo.Skolpio sam oci i zaspao..Ipak dosli su kosmari pa sam se posle pola sata probudio.Bio sam veoma nervozan nisam mogao da nastavim da spavam.A kako bih kada nevin sedim u zatvoru.Dan je polako prolazio a ja sam pricao o svemu i svacemu sa Franciskom.Razgovor sa njim mi je bio veoma bitan pa mi je tako citav dan prosao u razgovoru sa njim.Ipak cekaju me jos 3 dugo godine iza resetaka.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...


Pakao i Raj..


http://furka.com/blogslikevelike/75228-128228.jpg


Dani su polako prolazili.U zatvoru sam se s'gotivio sa vecinom zatvorenika.Vreme smo najcesce provodili u igranju sportskih igara.Svakog dana se je igrala kosarka ili fudbal igrali smo najcesce u par ekipa.Bio sam jedan od najboljih sportista tamo,cesto sam odlazio i u teretanu  sa drugarima.Svakog dana smo imali po neku zanimaciju.A uvece smo se najcesce sakupljali kod nekog u celiju i pricali svoje dozivljaje vodili smo razne teme.Sa cuvarima smo bili u dobrim odnosima posto nismo pravili nikakva sranja,pa su nam tako dozvolili izlazak iz ceilja preko noci.Vecina zatvorenika je imalo posete jedino sam ja imao telefonske razgovore pricao sam sa mojima iz Srbije.Posle 6 meseci provedenih u zatvoru bio sam jedan od najdisciplinovanijih zatvorenika pa su mi tako smanjili kaznu na 2 godine.Jednog dana kada smo otisli na dorucak Francesko se zakacio sa jednim novim zatvorenikom oko parce hleba.Pa smo mi zatvorenici sprecili fizicki obracun.Posle dorucka ja i Francesko smo otisli na tusiranje i dok je on stavljao sampon ja sam se mahinalno okrenio i imao sam i sta da vidim ovaj zatvorenik s kojim se zakacio Francesko ime mu je bilo Djovani krenuo je sa nozem prema Franceska da ga ubode ja kada sam video onako gol udario sam ga nogom po ruci i izabacio mu noz iz ruke i krenuo sam da ga udaram.Francesko kada je video sta se desava dosao je u pomoc gotovo da smo ga ubili.Cuvari su dosli u kupatilo i videli krv kako se sliva videli su nas dvoje i razbili nas od batina.Glavni cuvar nam je dodelio kazne.Djovaniju koji je smesten u bolnicu produzen mu je pritoj na jos 6 meseci zbog pokusaja ubista a ja i Francesko smo dobili jednu noc u tamnici.Na putu ka tamnici Francesko mi je rekao da budem jak i da se niceg ne plasim i da nista nije strasno.Ja to nista nisam razmeo tamnica ko tamnica.Kada su nas smesteili ja u jednu tamnicu a Francesko u drugu.Imali smo male resetke na vratima pa smo tako pricali.Sve je bilo u redu dok nije pala noc.Nista se nije videlo a ja i Francesko smo oko sat vremena samo cutali..

Ja:Francesko jel je to pala noc??

Francesko:A ti sta mislis??

Ja:Ja mislim da je pala noc sve je mracno.

Francesko:E i ja mislim da je pala noc..Bas nekako cudno kad padne noc sve je mracno a??

Ja:Da da interesantna stvar..Nego cujem u celiji se nesto mrda..

Francesko:Moguce da je duh posto je jedan zatorenik preminuo u toj celiji

Ja:Sta??? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Francesko:Ne cvili bre zezam se

Ja:Stvarno?? A sta se to onda mrda u ovoj celiji??

Francesko:Ma neznam i kod mene se nesto mrda pa ne cvilim ko ti ..Jel si ti musko ili zensko??

Ja:Musko breeeee!!

Francesko:Pa onda sto te toliko stra ??

Ja:Neznam trema je to..

Francesko:Kakvu pa sad tremu spominjes??

Ja:Sprdnja matori..Francesko,Francesko,Franceskoooo?!?!

Francesko:Sta je pa sad??

Ja:Nesto mi je protrcalo preko noge aa??Sta je too??aaaa

Francesko:Pacov decko pacov!!

Ja:PACOV AaAaAaAaAaAAa!!!

Tog trenutka se umalo nisam usro koliko sam se uplasio a cuo sam Franceska kako se smeje.Nisam znao sta da radim.Popeo sam se na one resetke  noge sam podigao 20 centimetra od zemlje samo da me ne ujede pacov.Bio sam spreman da se cele noci drzim na onim resetkama.Francesko se uspavao a meni nije ni palo napamet da se spustam sa one resetke.Sve je bilo dobro dok ruke nisu pocele da me bole pa sam pravio smenu cas se drzim sa jednom rukom pa cas sa drugom.Bilo je to dugih sat vremena.No dok sam se drzao na resetkama odjednom je nesto pocelo da mi ide po prsitma a potom i po ruci usro sam se.Sa jednom rukom krenem to da pomerim kad uhvatim nesto dlakavo zivot mi se zgadio padnem od one resetke i od straha se onesvetim..Pauk mi je bio na ruci.Ujutru se budim nesto mi je na glavi prekrilo mi oci krenem rukom da pomerim kad ono pacov mi na glaviii.AaAAAAAaaa poceo sam da se derem pacov je pobega u neku rupu a cuvari dosli i otvorili vrata..

Cuvar:Sta je mali sta se deres??(govori kroz smeh)

Ja:Ma idite bre u ku*ac umalo nisam umro od ovih pacova i paukova..

Cuvar:Epa kad oces mnogo da se ku*cis tako ti  je to..Vidi Franceska jos spava njemu nista nije smetalo.

Ja:Pa kako ce da mu smeta kad je on pacov.Nece pacov pacova da dira nikako..

Cuvar:Hahahahahahha...

Francesko:Devojcice bolje cuti stra te od pacova hahahah..Ajde idemo na tusiranje pa da odspavamo ko ljudi na krevetu

Ja:Ajde idemoooo pozuri bez odavde vise se nikad ovde nevracam pa makar mi produzili kaznu.

Francesko:Hahaha ajde idemo..

Otisli smo na kupanje a dok smo prolazili kod ostalih celija ostali zatvorenici su me zezali zbog pacova.Nije mi bilo bas lako ali dobro.Posle kupanja otisli smo u celiji i legli da spavamo.Taman me je uhvatio onaj prvi san i odjednom cujem cuvara kako me zove.

Cuvar:Stefan Trajkovic??

Ja:Ja sam kazite??

Cuvar:Slobodan si Stefane!

Ja:Sta???Kako??Imam jos 1 godinu i 4 meseca.

Cuvar:Neznam ja nista dobio sam takav nalog..

Ja:Kakav nalog??

Francesko:Da mi probas malog hahahahaah

Ja:Dok si to smislio na mom si visio hahahaha

Cuvar:Hoces li ti da podjes samnom u sudnicu ili ces da se za*ebavas sa njim??

Ja:Ocu ocu..Polazim

Usli smo u sudnicu tu je bio moj advokat i sudija.Popricao sam sa njima i rekli su da mi je placena kaucija ali da nisu smeli da kazu koje platio i da nije iz Srbije.Bio sam zbunjen jer ako nije iz Srbije ko je to onda.Mislio sam da je Seselj ali on je u Hag,Boris Tadic je otpao posto je on iz Srbije kao i moja porodica.Sve vise sam mislio da mi je kauciju platio stric iz Svajcarske.Sudija mi je rekao kada izadjem iz sobe na klupi cu videti ko mi je platio kauciju a da  sad prvo odem do uznem stvari iz celije i da se pozdravim sa drugovima.Bio sam veoma nestrpljiv da vidim ko mi je platio kauciju.Spakovao sam se i dok sam se pozdravljao sa drugarima Francesko je stajao sa cuvarima i hteo je da se sa njim na kraju pozdravim.Kad sam se pozdravljao sa Franceskom zaplakao sam kao i on.Dao mi je vizit kartu i rekao da kad god mi treba da ga pozovem i da ce mi uvek pomoci.Pozdravio sam se sa svima i otisao do sudinice.Sudija mi je napisao otusnu listu i reko mi je da konacnu mogu da vidim ko mi je platio kauciju.Kada sam izasao iz sudinice video sam ko mi je platio kauciju ostao sam bez texta.Kauciju mi je platio niko drugi nego Mirko Vucinic!!

Ja:Zzddravvvoo?(Poceo sam da mucam)

Mirko:Zdravo Stefane.Izvini sto ovako ne najavljeno ali tek sinoc sam cuo da si u zatvoru nevin.I odmah sam dosao da te oslobodim..

Ja:Hvala hvala.Neznam sta da kazem potpuno sam zatecen

Mirko:Ma opusti se slobodno.Sad si na slobodi ajde idemo do mene da se malo upoznamo i da se ispricamo

Ja:Ali ja.

Mirko:Nema ali ajde idemo..

Otisli smo kod njega u stan dugo smo pricali.Zahvalio sam mu se sto me je izvadio iz zatvora ali ono sto me najvise mucilo jeste to kako da mu vratim novac dao je velikih 80.000 evra za moju slobodu.Reako mi je da kintu nece uzeti od mene jer je to mnogo i da mi je obezbedio avionsku kartu za Beogradu u nedelju u 17h.Bio sam presrecan kada mi je to rekao morao sam nekako da mu se oduzim i rekao mu kada zavrsi sezonu da dodje kod mene da mu se oduzim bar jednim ruckom.Rekao je da ce doci ali da ja prvo odem sa njim na utakmici Roma Kijevo koja se igra u nedelju od 15 casova pa ce me posle odbaciti do Aerodroma.Dosla je i ta konacno nedelja odgledao sam utakmicu Roma Kijevo gde je Roma pobedila 2:1 a Mirko je dao odlucujuci gol koji je posvetio meni.Skinuo je dres i na njegovoj majci je bio moj lik.Posle utakmice odvezao me na aerodrom.Usao sam u avion i poleteli smo..Konacno se vracam kuci!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahah vristao sam od smeha zbog pacova :odvala: Kakav nastavak :cast: sve sjajno i nemoj sada da zaboraviš staro društvo iz zatvora a posebno Frančeska :uzivanje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |