Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM2011 Patch 11.3.0


Ventus
 Share

Recommended Posts

1.) Zanima me kada skinem ovaj Patch i instaliram ga dali ce funkcionirat te sve izmjene koje donosi patch na igru koju igram sada sa Hajduk Splitom ( Save Game) ili trebam iznova da pocmem igrat (New Game") da bi vidio sve te izmjene ?

 

2.) Procitao sam izmjene koje donosi ovaj Patch ali me interesuje dali donosi izmjene od Transfera koji su se desili do tada ?

 

Hvala i ocekujem odgovor.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako:

 

1) Moraš pokrenuti Novu igru da bi se vidjele promjene u bazi. Promjene u engine-u se mogu vidjeti bez pokretanja nove igre.

 

2) Donosi dosta transfera koji su se desili do 31.1.

Link to comment
Share on other sites

Ovako:

 

1) Moraš pokrenuti Novu igru da bi se vidjele promjene u bazi. Promjene u engine-u se mogu vidjeti bez pokretanja nove igre.

 

2) Donosi dosta transfera koji su se desili do 31.1.

 

Znaci donosi ovaj patch izmjene u transferima do 31.1 kada ga instaliram i isto tako popravlja bagove u igri koliko sam razumjeo?

 

... i da bi vidjeo te sve izmjene moram na "New Game"

Link to comment
Share on other sites

Bagove popravlja na svim sejvovima koje igraš ali nove transfere dobijaš samo kad odeš na new game dok u trenutnim to nije moguće.

 

Hvala Skipper sada mi je jasno  :dada

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam jednom pročitao da moraš sejvat sejv koji je bio na starom peču, i onda taj sejvani sejv na novom peču upalit da bi radile promjene koje nemaju veze s bazom. :bo:

 

Te promjene koje nemaju veze s bazom su bagovi. Jer baza je (najvjerojatnije) igraci, transferi, treneri, statistike itd ... Dok bagovi su druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Niste skužili..

Postupak: skineš peč, izgasiš FM, pališ peč instaler, peč se instalira, upališ fm, loadaš fm, loadaš sejv, sejvaš sejv, loadaš sejv i tek onda imaš sve promjene nevezane za bazu. Tako sam ja pročitao nečiji post na SI forumu. :bo:

Link to comment
Share on other sites

Niste skužili..

Postupak: skineš peč, izgasiš FM, pališ peč instaler, peč se instalira, upališ fm, loadaš fm, loadaš sejv, sejvaš sejv, loadaš sejv i tek onda imaš sve promjene vezane za bazu. Tako sam ja pročitao nečiji post na SI forumu. :bo:

 

Da ljepo objasnjeno znaci Ugasis igru (naravno) --> Instaliras Patch --> Upalis igru i Loadas snimljenu igru --> Sada snimis taj load od igre --> Opet Loadujes to sto si snimio i to je to. Baza je nova s novim igracima.

 

Ali mi nije jasno bas to. Ako sam ja Hajduk i sada sam doveo (primjer) Villu i u toj novoj bazi tj. novom pachu Villa igra u Arsenalu onda sto ce biti u igri 2 igraca Villa ili sta ?

Link to comment
Share on other sites

Krivo! Ispravno je ovako:

 

Ugasis igru (naravno) --> Instaliras Patch --> Upalis igru i Loadas snimljenu igru --> Sada snimis taj load od igre --> Opet Loadujes to sto si snimio i to je to. Engine je novi sa ispravljenim bugovima.

 

A baza će biti promjenjena tek kada sljedeći put budeš pokrenuo novu igru. (new game)

 

Link to comment
Share on other sites

Loše si shvatio. Peč neće nikada doneti promene na bazi u tvojim snimljenim igrama već samo u engine-u.

 

Pa ovaj " яσѕqυє " je rekao u svemu da ce donjet i u transferima koliko sam ga ja svatio.  hmm

Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj " яσѕqυє " je rekao u svemu da ce donjet i u transferima koliko sam ga ja svatio.  hmm

U transferima neće ali će ti ispraviti bagove. Kad naučiš da čituješ i koristiš korner a i mnoge druge bagove onda će ti najviše biti jasno šta donosi peč  :D

Link to comment
Share on other sites

Skipper jasno mi je bilo u pocetku ali citiram sto je rekao:

 

Niste skužili..

Postupak: skineš peč, izgasiš FM, pališ peč instaler, peč se instalira, upališ fm, loadaš fm, loadaš sejv, sejvaš sejv, loadaš sejv i tek onda imaš sve promjene vezane za bazu. Tako sam ja pročitao nečiji post na SI forumu.

 

 

PS ".. i Ibricic gdje sada igra ?"

 

Link to comment
Share on other sites

Skiper ovo je rekao citiram:

 

Niste skužili..

Postupak: skineš peč, izgasiš FM, pališ peč instaler, peč se instalira, upališ fm, loadaš fm, loadaš sejv, sejvaš sejv, loadaš sejv i tek onda imaš sve promjene vezane za bazu. Tako sam ja pročitao nečiji post na SI forumu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |