Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM2011 Patch 11.3.0


Ventus
 Share

Recommended Posts

Ovde mozes naci odgovor u vezi bilo cega sto je vezano za fm i svi ce ti pomoci. Ja sam ti lepo rekao da ti treba original jer da ga imas takav problem ne bi imao u to sam siguran a o pirateriji je zabranjeno da se prica na forumu... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze neko da mi kaze kako da izbrisem patch, posto nemam original verziju? A stvarno mi nije jasno zasto je piraterija zabranjena kad zivimo u zemlji u kojoj ljudi jedva imaju za hleba i u kojoj velika vecina celu platu da da pokrpi sve racune koje ima a neko ocekuje da kupim original igru...

Link to comment
Share on other sites

Da bi izbacio pec moras da radis reinstall igre kompletno, a na ovaj drugi deo tvog posta odgovoricu ti ovako: Piraterija je zabranjena zato sto smo filijala SI-a

[mod]Kao što si i sam napisao, spominjanje piratskih sadržaja je zabranjeno, također i psovanje. [/mod]

Link to comment
Share on other sites

e ovako imam problem sa ovim patchom ne znam sto mu je. Imam rusku verziju i imam instaliran onaj prethodni patch i sad kad ocu da ubacim ovaj novi 11.3.0 meni se on ubaci i sve ono zavrsi se i ja udjem u igru i opet mi je sve isto transveri sve kao na prosli. Npr. kod brata od strica sam ga isto ubacio i njemu pise sve super novo ono umjesto Menager pise Head Coach, onda ovamo na prosli pise da je Cristian Borja Zvezdin igrac a na novi je samo pozajmljen kao sto i jeste, isto tako Cleo pise da igra u Hangzhou Nabel Greentown F.C. , a on igra u Guangzhou. :/ Ne radi mi nece. Moze li mi pomoci ko plss? :))  :cast:

Link to comment
Share on other sites

Imam problem.Skinuo sam patch i nikako ne mogu da ga pokrenem u igrici.Kad idem na new game stoji samo default i to nikako ne mogu da promenim.U editoru sam pogledao i tu mogu da izaberem 11.3.0 update.Da li neko moze da mi kaze kako da pokrenem patch u igrici?  ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |