Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Partizan 2013/2014


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/thumb/2/23/Partizan.svg/150px-Partizan.svg.png

 

Dužan sam da ostavim neke informacije pa evo ono najvažnije uz par skrinova. U sezoni 2013/2014 Partizan brani drugu poziciju koju je zauzeo u sezoni 2012/2013. U trenutku kada skinete ovaj sejv nalazite se u veoma teškoj situaciji, dobro ne baš toliko teškoj ali ne baš prijatnoj situaciji. Posle četiri kola osvojena su samo dva boda u ligi i čeka vas derbi sa C. zvezdom. U Ligu Evrope sam ušao preko Presova i Malma a grupi rivali su Arsenal, Majorka i Hapoel iz Tel Aviva. Odigrao sam samo prvo kolo i zabeležen je poraz od Arsenala od 1:3. Rival u Lav Kupu Srbije vam je Rudar iz Kostolca. Dakle ukratko u prve dve sezone sam osvojio dve lige a u trećoj kup. Prioritet u ovoj trećoj sezoni, bar meni je da zauzmem jedno od prva dva mesta u ligi jer od ove sezone Srbija ima dva predstavnika u LŠ. Još jednom bih pomenuo te lošije rezultate nije da tražim opravdanja ali veliko pojačanje Milivoje Novaković mi je povređen na duži period a Sebastijan Skvilaći koji je došao direktno iz Arsenala nije ja mislim odigrao još ni jedan ligaški meč zbog povrede pa onda nezadovoljni Salata i loš moral par igrača su učinili svoje. E da pre nego što postavim skrinove predložio bi da na gol stavljate Radišu

:D umesto Dijega koji ima dobre ocene ali je teška rupetina. Meni je u nastavku sejva krenulo odlično pobedom u kombinovanom timu protiv komšinice a ako budete skidali sejv javite utiske. :)

 

Da ne postavljam pojedinačno skrinove, sve skrinove možete pogledati

ovde

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |