Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kraljevski klub !


Ugi69
 Share

Recommended Posts

REAL MADRID C.F.

 

http://www.dodaj.rs/f/2m/LN/EbpR3H2/real-madrid-.png

 

Real Madrid (Real Madrid Club de Fútbol) je španski fudbalski klub, najuspešniji fudbalski klub na svetu u dvadesetom veku. Osnovan je 6. marta 1902. Nastupa u prvoj španskoj ligi (Primera División) od formiranja lige 1928. do danas bez ispadanja u niži rang takmičenja. Ime kluba je bilo Madrid Club de Fútbol, ali klubu je dozvoljeno da koristi naziv [b]Real[/b] (kraljevski) nakon što je kralj Alfonso XIII dao klubu zvanični blagoslov u junu 1920. Tim igra u belim dresovima po čemu je dobio nadimak Los merengues (beli). Utakmice igraju na stadionu Santijago Bernabeu, koji je napravljen 1947. Kapacitet stadiona je 80.400 gledalaca.

 

http://www.dodaj.rs/f/m/sL/2pwyHdvo/santi-berna.jpg

Santijago Bernabeu - stadion na kojem se gosti retko kad raduju..

 


To je bio kao neki uvod, nisam hteo da pišem ništa puno pošto je Real Madrid svima dobro poznat, nego samo ovo osnovno čisto reda radi :) Real sam uzeo zato što otkad znam za fudbal navijam za ovaj klub. Cilj u prvoj sezoni mi je da osvojim LŠ i Ligu, kup mi nikad nije bio bitan, tu će mi igrati klinci uvek...pošto sam već pre 3 dana krenuo sa igrom, odma' vam pišem transfere i utakmice koje sam do sada odigrao. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uvod štur kako si i rekao, mogao si u prvom postu odmah napisat transfere i pripreme, ali nema veze. Drago mi je šta će ti klinci bar malo igrat i nadam se da češ forsirat Granera i Canalesa.

S kojim databaseom igraš?

Link to comment
Share on other sites

TRANSFERI

 

 

 

 

 

Kao što svi znamo, Realu fali špic, iz tog razloga je doveden Oscar Cardozo. Igraće samo kad Higuain ili Benzema ne budu mogli ili u kup utakmicama. (Boli ga uvo, sedi na klupi i zarađuje pare) :). Fabio Coentrao može da igra i beka i krilo, vrhunsko pojačanje, igraće mi na levom beku umesto Marcela. Ova dva "klinca" su mi preporučili skauti i oboje imaju ogroman potencijal, s tim da su navijači nezadovoljni kupovinom Alcacera zato što je došao iz Valensije - našeg rivala, degeni -.-. Iz kluba je otišlo 5 igrača, trojici je istekao ugovor, a dva su prodata za neku siću.

 

Evo vam SS od svih transfera

 

 

 

UTAKMICE

 

 

Krenulo extra, u ligi dve ubedljive pobede i odlična igra i u LŠ kući nadigran londonski Arsenal i pobeda 4-1. Higuain i Ronaldo kidaju, samo da tako nastave i sve će biti vrh. LŠ I Liga je naša ove sezone ! :)

I da...grupa LŠ izgleda ovako

 


Hvala na komentarima, nadam se da vas neću razočarati. Pišem vam kad završim polusezonu, i ako vas nešto zanima, neki SS bilo šta, samo pišite, tu sam uvek :) Čućemo se ljudovi !

Link to comment
Share on other sites

Uvod štur kako si i rekao, mogao si u prvom postu odmah napisat transfere i pripreme, ali nema veze. Drago mi je šta će ti klinci bar malo igrat i nadam se da češ forsirat Granera i Canalesa.

S kojim databaseom igraš?

 

Brate Canales je na čeličenju u Castilli, a Granero će biti standardni sad pošto se Ozil povredio na 4 meseca :(

Link to comment
Share on other sites

REAL MADRID C.F.

 

http://www.dodaj.rs/f/2m/LN/EbpR3H2/real-madrid-.png

 

Fantastično ! Prvi sam u Primeri, 4 boda ispred Barse i na dobrom smo putu da dođemo do titule posle 2 godine ! Sa igrom ekipe sam prezadovoljan, svaku utakmicu po 20ak šansi, posed lopte na mojoj strani uvek...baš onako kako sam i zamišljao. Grupna faza LŠ rutinski odrađena sa 5 pobeda i jednom bezveze nerešenom partijom u poslednjem kolu protiv Šalkea kući gde sam pustio rezerve da igraju pošto sam prolazak u knockout fazu osigurao još u četvrtom kolu. U 1/16 finala LŠ izvučena je Roma, kontam lak prolazak. Kup je kao što sam već rekao, manje bitan, al' ni tu ne ide loše, mada je još rano pričati o tome pošto su odigrane samo 3 utakmice, al' otom potom... Od igrača bih izdvoijo Ronalda koji je najbolji igrač i strelac ekipe i čak 8 puta bio "Man of the match", Higuaina, koji je drugi strelac ekipe (bio povređen 3 - 6 nedelja i to ga je sprečilo da bude najbolji strelac), i Di Mariju, najboljeg asistenta lige (10).

 

Liga nakon 16. kola

 

 

Rezultati

 

Liga Šampiona - rezultati i grupa

 

 

 

I Kup

 

zzz

 

 

Doveo sam i još dva igrača. Prvi je Arturo Vidal koji će me odma' pojačati i igrati od početka kao Anchor Man i drugi je, regen, Thiago Marques Moreira - '91 godište iz Recreativa "B" došao za 2 miliona evra i odma' šutnut u Castillu na kaljenje.

 

Evo i SS igrača

 

 


Sad je 2. Januar, početak prelaznog roka, tako da očekujte sigurno još 2-3 pojačanja ili igrača za budućnost...pišem na kraju prelaznog roka tj. 1. Februara. Ciao :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igru siluješ upravo onako kako se to očekuje od Reala. Jako mi se sviđa tvoja tendencija ka dovođenju mladih igrača, nisi pogriješio sa Vidalom, jedan od boljih DM-a na igri. Nemoj ni slučajno zanemarit njegov šut.  :thumbup:

Jedino što mi se do sada ne sviđa je ovaj regen, mislim da takvih barem 5 godišnje može izbacit tvoja škola nogometa.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

E ovako rezultati fantasticni. :) Liga i Liga Sampiona rutisnski odigrano..A jedino sto ti zameram je kod roperta ubaci npr ss za prvu postavu,tatkitu,neke zanimljive meceve da bi report bio interesantniji..Srecno u nastavku nadam se da ces osvojiti Ligu Sampiona kao i sve u Spaniji  :great:
Link to comment
Share on other sites

Igru siluješ upravo onako kako se to očekuje od Reala. Jako mi se sviđa tvoja tendencija ka dovođenju mladih igrača, nisi pogriješio sa Vidalom, jedan od boljih DM-a na igri. Nemoj ni slučajno zanemarit njegov šut.  :thumbup:

Jedino što mi se do sada ne sviđa je ovaj regen, mislim da takvih barem 5 godišnje može izbacit tvoja škola nogometa.  :thumbup:

Vidalu odmah long shots - often :) a regena ne znam ni sam što sam dovodio, ćaleta mi, bezveze...znaš kako kažu : "Ima se - može se" :)

 

E ovako rezultati fantasticni. :) Liga i Liga Sampiona rutisnski odigrano..A jedino sto ti zameram je kod roperta ubaci npr ss za prvu postavu,tatkitu,neke zanimljive meceve da bi report bio interesantniji..Srecno u nastavku nadam se da ces osvojiti Ligu Sampiona kao i sve u Spaniji  :great:

Važi druže, hvala na savetu  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Drugari, moram da vas razočaram...nažalost neće biti nastavka ove priče pošto mi je lap top bio na popravci i stavljen je novi hard disk tako da ništa nije bilo sačuvano na lap topu :( sad počinjem novu priču sa Evertonom, a ovu brišem.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |