Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football manager 2011 transfer updates


nikolao
 Share

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje malo taknite ocene, sad gledam igrace u editor i oni su beda. I zvezdini i partizanovi, onaj paceho sto je stigao u zvezdu je solidno uradjen, ostali su beda... u partizan se treba popraviti vecina igraca jer su oni pokazali kvalitet a na fm-u se raspadaju.. volkov nije ni za sindjelic :D eduardo paceho isto katastrofa.. bolje malo poradite na tome, ne da budu neke masine ali cisto da mogu da naprave razliku u nasoj ligi, jer sa ovim ocenama nema sta da traze, svako krilo lige je bolje od volkova u igrici... ajde uradite to kako valja molim vas.  :dada

nema diranjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... :pras: budem li dira ocijene, a necu,stavit cu svima najgore... :lud:
Link to comment
Share on other sites

nema diranjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... :pras: budem li dira ocijene, a necu,stavit cu svima najgore... :lud:

 

ma ok, nije meni problem da to odradim u editor, nego bilo bi mnogo bolje da se ocene poboljsaju bar da igraci zvezde i pfc-a mogu da prave razliku u jsl ligi. ali kako god hocete..  samo pozurite igra mi se.  :D

Link to comment
Share on other sites

ma ok, nije meni problem da to odradim u editor, nego bilo bi mnogo bolje da se ocene poboljsaju bar da igraci zvezde i pfc-a mogu da prave razliku u jsl ligi. ali kako god hocete..  samo pozurite igra mi se.  :D

 

Igrači Partizana i zvezde su po meni i previše dobro urađeni. Svako dalje menjanje ocena bi dovelo do apsolutne nerealnosti igre. Takođe i još nekoliko igrača iz naše lige su neverovatno dobro urađeni a zapravo nemaju veze sa vezom.

 

Isto važi i za Dinamo i za Hajduk ali to je tema za researčere i njihov problem a ne naš. Mada ja kao što sam već rekao smatram da su Partizan odnosno zvezda već poprilično nerealno urađeni i Dule je jednom rekao da mora tako zbog balansa u igri da se ne bi previše zaostajalo za klubovima iz okruženja (Rumunija, Grčka...)

Link to comment
Share on other sites

Mozda je na mobilnom. Svaka cast Almamiju i Rufu.

 

@pinky Igraci iz Zvezde i Partizana su vec nabudzeni, ako uzmes neki drugi klub, pita Vojvodina, OFK, Rad videces da 1. sezone nemas sanse za tiulu, u 2. i mozda, ali sve karijere koje sam video da se igraju sa ovim klubovima niko nije uzeo tiulu pre 3. sezone, sto je na FM-u i te kakva razlika, u 3. sezoni npr. mozes sa Blekburnom da uzmes PL.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobio net,a ono sam isao u igraonicu i to je jos jedna provala u nizu,ali ne moja.Sutra kad ustanem izbacujem update.Mucio sam se vrlo dugo za njega jer mi je mnoogo slab komp.A radio sam i strane transfere kao sto su Stekelenburg -Roma,Given-Aston Villa,Palermo-delete  :odvala: Kezman-free,Slavko Perovic-Rad... (i jos mnogo toga)...Znaci uradio sam celu JSL ligu,ocene nisam dirao.Jos neke igrace da uradim i sutra kad ustanem izbacujem.Nisam Aguera prebacio u Man City itd..Hvala na strpljenju :)

Link to comment
Share on other sites

Zavrseno! Posle 3 meseca rada na ovom cudu,zavrsio sam sve sto se zavrsiti moze  :)

Uradio sam generalku sto bi se reklo  :odvala: Ocene nisam dirao.Ocekuje vas iznenadjenje,nadam se pozitivno.Komentare ostavljajte ovde u temi ili kod mene na pm  :odvala: Transferi za JSL ligu su uradjeni 99.9 %  :) (bar  se ja nadam).

 

 

JSL + .. by Almami Moreira

:download:

 http://www.mediafire.com/?3lhj4lipu77u6oc 

ubacuje se u : My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data

Mora NEW GAME da bi se ovi podaci ucitali.

 

Zadnji transfer - Pustinjakovic -Novi Pazar

Strani - N'Zogbia - Aston Villa

 

Komentari :thumbup: (pozeljne i kritike )  :)

P.S Hvala Cante-u na razumevanju :thumbup:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |