Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football manager 2011 transfer updates


nikolao
 Share

Recommended Posts

Naleteo sam na fm-base na january transfer updates,isprobao ga i zaista je sve na mestu,povecane su ocene Adamu iz Blekpula kao i Kerolu iz Liverpula i jos mnogo toga odradjeno sto se tice CA i PA. Uz njegovu dozvolu sam Napravio update njegovog update  :D i zavrsio transfere za Srpsku Super i Prvu ligu koji su se do sada realizovali. Zelim da zahvalim clanu Fm Base,LFCMarshall-u na velikom delu posla koji je obavio. Ja sam negde napravio oko 200 dodatnih izmena.

Evo vam link za download : File name: Serbian Transfers update.rar File size: 35.95 KB

 

Instrukcije za instalaciju:

1) Snimite na desktop

2) Otpakujte (nema password)

3) Prekopirajte u : Documents/ Sports Interactive/ Football Manager 2011/ Editor data

4) Kada pokrenete igricu kliknite na change database i izaberite Serbian Transfers update

 

2012 verzija 2.rar - 37.6 KB

Uzivajte  :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam 100% siguran,ali mislim da je Borja došao u zvezdu na pozajmicu a da zvezda ima klauzulu prema kojoj može da otkupi ugovor...zatim iz zvezde su otišli Ignjatijevic,S. Djordjević i Trifunović a u rad je došao neki napadač iz brazila Suarez(ali ne znam puno ime i klub iz kog je došao)....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Konacno sam naterao sebe da uradim preostale transfere koji su se desili u medjuvremenu. Na zahtev pojedinih clanova uradjena je i Hrvatska Prva liga. Uradjene su jos neke ispravke tipa da Zubiya ne dolazi u Partizan,Tagoe ima klauzulu u ugovoru da se moze otkupiti ugovor od strane Partizana. Takodje je Borha u Zvezdi pozajmljen uz mogucnost otkupljenja ugovora. Stojkovic je presao u Partizan. Evo fajl : 2012 verzija 2.rar - 37.7 KB

 

Instrukcije za instalaciju:

1) Snimite na desktop

2) Otpakujte (nema password)

3) Prekopirajte u : Documents/ Sports Interactive/ Football Manager 2011/ Editor data

4) Kada pokrenete igricu kliknite na change database i izaberite : 2012 verzija 2.dbc

 

Uzivajte  :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |