Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Srpske Lige v2.1 (by Karna)


Karna
 Share

Recommended Posts

Posle nekog vremena nakon verzije 1.1 otkrivena je nekolicina bagova koju sam odlucio da ispravim u verziji 2.0. Nazvo sam je 2.0 iz prostog razloga sto sam ligu radio potpuno od pocetka, sa malo drugacijim pristupom, tako da nije iskljuceno da se i ovde nadje po neki bag.  :thumbup:

UZIVAJTE!!

 

v1.1:

Dodate rezervne i U19 ekipe

Red Star je ispravljeno u Crvena Zvezda

Kompatibilne sa 11.2 i 11.2.1 patchom

 

 

http://img2.imagetitan.com/img2/small/42/42_fkzitoradja(zitoradjau19s_players).jpg http://img2.imagetitan.com/img2/small/42/42_game__untitledgame_(addnewmanager).jpg

 

v2.0

Timovi iz JSL vise ne igraju kvalifikacije za Kup Srbije

Igraju se 2 utakmice u polu finalu kupa

Sredjena pravila sa strancima u svim ligama

Timovi sada imaju zimske pauze

Ispravljeni nazivi takmicenja (trebalo bi da radi bez dodatka za prava imena)

Radjena sa 11.2.1 patchom

 

v2.1

Sada imate pravo da odaberete 7 izmena za mec srpskih liga (ranije je bilo da odaberete samo 3)

Pojedinim klubovima vise ne pise da se liga zove "Lav Kup Srbije"

 

LIGA TESTIRANA NA HOLIDAY JEDNU SEZONU. UKOLIKO NAIDJETE NA NEPRAVILNOSTI PRIJAVITE.

 

 

Fajl ubacujete u: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data

 

 

 

 

 

DOWNLOAD v2.1:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi ovako...

igra je bila komplet sjeb sa onim starim ligama, jer nije bilo pauza u prvenstvu, klubovi iz superlige su igrali kvalifikacije za kup, broj stranaca je bio sjeban i jos nekih bagova kao npr br stranaca u JSL se nije smanjivao kako treba, klubovi iz prve lige srbije nisu igrali kup itd...

Ja sam pravio ispocetka sve, i testirao sam na holiday ligu jednu sezonu da vidim da li su ispravljene ove greske koje sam naveo i jos neke koje sam primetio, a to nisu male greske slozices se.

 

U drugoj sezoni se menjaju pravila u JSL kako treba i ostaje sve kao i sto treba. Posto sam radio do jutra ovaj patch nije iskljuceno da ce se naci neki bag, ali se nadam da sam bar sredio sto se tice velikih gresaka.

 

smajli s pivom :D

:thumbup:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posle nekog vremena nakon verzije 1.1 otkrivena je nekolicina bagova koju sam odlucio da ispravim u verziji 2.0. Nazvo sam je 2.0 iz prostog razloga sto sam ligu radio potpuno od pocetka, sa malo drugacijim pristupom, tako da nije iskljuceno da se i ovde nadje po neki bag.  :thumbup:

UZIVAJTE!!

 

v1.1:

Dodate rezervne i U19 ekipe

Red Star je ispravljeno u Crvena Zvezda

Kompatibilne sa 11.2 i 11.2.1 patchom

 

 

http://img2.imagetitan.com/img2/small/42/42_fkzitoradja(zitoradjau19s_players).jpg http://img2.imagetitan.com/img2/small/42/42_game__untitledgame_(addnewmanager).jpg

 

v2.0

Timovi iz JSL vise ne igraju kvalifikacije za Kup Srbije

Igraju se 2 utakmice u polu finalu kupa

Sredjena pravila sa strancima u svim ligama

Timovi sada imaju zimske pauze

Ispravljeni nazivi takmicenja (trebalo bi da radi bez dodatka za prava imena)

Radjena sa 11.2.1 patchom

 

LIGA TESTIRANA NA HOLIDAY JEDNU SEZONU. UKOLIKO NAIDJETE NA NEPRAVILNOSTI PRIJAVITE.

 

 

Fajl ubacujete u: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data

 

 

 

 

 

DOWNLOAD v2.0:

 

 

 

http://1.bp.blogspot.com/_QW63RG6K248/SnNx7P-DbcI/AAAAAAAAAE0/u9SH22cN-sQ/s400/filefront_logo.gif

 

 

PS. Znam da imate vec lige srbije ali su pune bagova, ovo sam radio celu ligu ponovo, sa ciljem da ispravim te bagove.

 

 

 

Kod mene nije isto kao na slici

Link to comment
Share on other sites

Ja poceo karijeru sa 1.1 verzijom i cudio sam se kako nema zimska pauza, a ovo za kup nisam ni primetio.

Jel mozes da mi upload te grbove sto ti imas?

 

1.1 je uzasna :D

to su metallic logos, postavljen ti je link par postova iznad  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Video sam taj link ali svi download linkovi su mrtvi, ako ti nije problem da mi upload samo za Srbiju?

 

Ko sto kaze total ima preko 70 000 grbova i svi su u jednom folderu stavljeni i poredjani po ID-u tj brojevima.

Nalaziti samo Srbiju tu je ravno samoubistvu :D

skini neke druge grbove u kojima mozes zasebno da skines lige  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Jel su sad sva pravila kao i u stvarnosti i sve ostalo?

 

Trebalo bi da jesu. Poslao mi je Stamenkovic (Dusan) pravila za nase lige i tako je radjeno, jedino ako se nije nesto pojebalo u igri.

JSL idu 5 pa 4 pa onda na tamo 3 stranca

PLS ima valjda 2 stranca

Srpske lige imaju jednog stranca po mecu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |