Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Liverpool F.C Skin (samo za Paula i navijače L'poola) :D


Tito Ortiz™
 Share

Recommended Posts

Liverpool F.C Skin

 

[hs width=400 height=300]http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads/menu1_0nH.png[/hs]

[hs width=400 height=300]http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads/kev%20naylor%20(news_%20inbox)-4_7l6.png[/hs]

 

Download možete naći ovdje

 

Preuzeto sa : Fm-Base.co.uk

Autor : Kevnaylor

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jadan je i klub!!Giggsy  lol

 

Preterujes sa svojim navijackim ispadima. OK je da volis Mancester, ali zna se gde je mesto tome, imas specijalan navijacki podforum. I licno mislim da je glupo da ti se svaki post svodi na Mancester Junajted, a ti sad vidi sta ces.

Link to comment
Share on other sites

Nije cilj ni da ne pises nista, ali ako ti se ne svidja klub, odi u Navijacki pdf koji sluzi za to. Mogao si da prokomentarises da ti se ne svidja i niko ti nije zamerio, ali ovakvi komentari su krajnje glupi. Nemam nikakva osecanja prema ovom klubu, ali sam prokomentarisao na temu skina, jer su boje stvarno ubitacne, ovo jedino ako zelite da se otarasite FM-a, najbolji nacin je ovaj Skin. :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Za ovaj skin bi mi trebalo jedno pola sata-sat da napravim, ovde su promenjene samo 3 stvari gore ovaj button za cont. malo pocetni meni i ovaj bar levo od continua crveni, ostalo je crni default skin  KAVA
Link to comment
Share on other sites

Za ovaj skin bi mi trebalo jedno pola sata-sat da napravim, ovde su promenjene samo 3 stvari gore ovaj button za cont. malo pocetni meni i ovaj bar levo od continua crveni, ostalo je crni default skin  KAVA

 

Svaki skin do sada se ne razlikuje previse od defaulta  :thumbup:

 

To jest na vecini skinova koji su izasli razlikuju se samo 2-3 stvari od crnog defaulta  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |