Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

LLM Diskusija


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno to bi trebalo igrati jedno 100 sezona  hehe Da si rekao 2mil onda i nekako za 25sezona bi se moglo uraditi  :odvala:

 

Moze i ranije.Meni su na pocetku dali VELIKIH 16k,a ja sam im obecao da cemo se boriti za opstanak.Npr. udjes u LS,prodas par igraca i eto :bo: .

Link to comment
Share on other sites

Evo posto sam dosta postovao u temi LLM(sve ukupno),odlucio sam da batalim Sumadiju i da krenem izazov sa Bezanijom.Bolje je tako,jer ako ne krenem ja da igram,koji sam zaljubljen u LLM i koji sam najvise pisao ovde,sta ocekivati od drugih...Hocu da pomognem,kako bi oziveli ovaj deo foruma i da imamo vise LLM igraca.Postovacu sva pravila,koja ja napisao Zeka :thumbup: .
Link to comment
Share on other sites

Moze i ranije.Meni su na pocetku dali VELIKIH 16k,a ja sam im obecao da cemo se boriti za opstanak.Npr. udjes u LS,prodas par igraca i eto :bo: .

Sa Zvezdom u 5 sezoni 10mill TB, a zarada od prodaje igraca ogromna. Najvise sto sam dao za kupovinu je 5miliona na 48mjeseci. Kupim igraca za 250k evra i prodam ga na polusezoni za 1,5mill evra  BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

QP moj predlog...veceras ce biti jos 2-3 izazova i to je to do patcha..Ja krenuo sa Partizanom,vise mi se svidja cilj od Radnickog.

 

Ne znam krenuo bih sa Partizanom,jer hocu malo nas LLM da igram,ali mi se ne svidja ovaj klub,zato sto su pozicije,godista,ocene...sasvim ne tacne i naravno zbog imena kluba :D.Ipak verovatno krecem sa njima,zato sto poznajem u RL sve igrace.

Ajde da vidimo jos te izazove veceras,pa da definitivno odlucim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mislim samo da bi trebali ubaciti kod svakog izazova koliki je transfer budzet od klubova... A mene zanima upravo koliki je transfer budzet od CZ Jene,R.F.C. de Liege,Parisa  FC ako neko zna bar od nekog?
Link to comment
Share on other sites

Ok ubedili ste me pocinjem sa Jenom verovatno nego imam par pitanja posto nemam bas previse iskustva u llm-u citao sam pravila negde pise da je bitna baza na kojoj se igra negde ne? Drugo gde da vidim koliko sam puta sacuvao i da li treba svaki save dostaviti modu? Trece koliko liga smem da ucitam odnosno jel bitno koje su?
Link to comment
Share on other sites

Ok ubedili ste me pocinjem sa Jenom verovatno nego imam par pitanja posto nemam bas previse iskustva u llm-u citao sam pravila negde pise da je bitna baza na kojoj se igra negde ne? Drugo gde da vidim koliko sam puta sacuvao i da li treba svaki save dostaviti modu? Trece koliko liga smem da ucitam odnosno jel bitno koje su?

1. Oficijalni pec samo, bez editor dodataka.

2. FM - Game Status.

3. Nije bitno, samo da je ucitana 3. Nemacka. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |