Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pa ti budi trener...


Mata132
 Share

Kako vam se sviđa priča   

9 members have voted

  1. 1. Kako vam se sviđa priča

    • Sjajno
      6
    • Dobro
      2
    • Prosječno
      0
    • Loše
      0
    • Jadno
      1


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://sportmenu.files.wordpress.com/2010/07/nk_maribor1.png

 

Evo počinje i moja četvrta sezona na klupi malog slovenskog kluba iz Maribora s kojim sam do sad osvojio 3 naslova prvaka, 2 kupa te bio u Europa Ligi, a zatim i u Ligi prvaka. Ulazak u novu sezonu smo otvorili sa tri prijateljske utakmice, sa Numbergom, LASK-om iz Linza te sa Necaxom iz Meksika. Protiv Numberga smo odigrali sjajnu utakmicu, pobijedili smo sa 2 gola razlike, točnije sa rezultatom

4-2, sa dosta velikom dominacijom, u ovoj mirnoj utakmici bez kartona. Najboljim igračem utakmice je proglašem Tavares. Protiv LASK-a smo također dominirali, ali smo ipak odigrali 2-2, što je dosta zadovoljavajuće, igračem utakmice je proglašen Goran Cvijanović sa svoja 2 pogotka, jednim za nas i jednim za njih. I na kraju smo još samo odigrali sa Necaxom, 4-3 smo ih dobili, u jako uzbudljivoj utakmici sa pogotkom za pobjedu u 93. minuti, kao i prošle sezone i ove smo odigrali manje prijateljskih, uglavnom zbog kvalifikacija za Ligu Prvaka...

 

http://i.imgur.com/VN70V.png

 

Sada transferi. Dosta smo kupovali ove sezone, došla su 4 igrača, prvi koji je došao je

Pezao, njega sam vam već ranije predstavio, mladi brazilski napadač koji je imao nesreću odmah nakon nekoliko utakmica za klub, ozljedio se na 4 mjeseca i sada ga nećemo moći koristiti skoro do polusezone, ali nije nam veliki problem jer imamo sjajne igrače u napadu. Ove sezone sam napokon kupio lijevog beka, iako nije toliko sjajan igrač, poslužit će. Riječ je o Borislavu Pilipoviću, nogometašu Bosne i Hercegovine, a došao je iz Zagreba 600 tisuća €. Došao nam je i Marin Tomasov, bivši igrač Hajduka, a mi smo ga kupili iz Zadra (u koji se vratio u 2012.) za 1.5 mil. €, koristit će nam i na lijevoj i na desnoj strani veznog reda, ali i u više ofenzivnim pozicijama, tipa AMC i sl. Zadnje pojačanje koje nam je došlo je mladi belgijski igrač Thorgan Hazard, ako niste čuli za njega onda ste sigurno čuli za njegovog brata Edena Hazarda koji trenutno(u igrici) igra u Real Madridu, on je došao iz Manchester City-a za iznos od 4.1 mil. €, što je ujedno i naš najveći transferu za vrijeme mog boravka u Mariboru. Što se tiče prodaja jedina velika prodaja je ona Tomislava Pavličića u Bari, on je bio nezadovoljan i želio je prijeći u veći klub pa sam ga pustio.

 

width=450 height=337

http://i.imgur.com/eZK8h.png[/img]

 

Došli smo do najvažnijeg dijela ove polusezona. Liga prvaka. U drugom pretkolu nas je čekao klub iz Malte - Birkirkara (?). U prvoj utakmici, u gostima, smo lagano pobijedili 0-4, uz sjajnu predstavu debitanta Marina Tomasova. U uzvratu smo iz uništili, pobijedili smo 7-0 i osigurali si očekivani prolaz u 3. pretkolo LP u kojemu nas je čekao danski AGF. U prvoj utakmici smo pobijedili 2-1, uglavnom zahvaljujući sjajnom igrom našeg kapetana, Aleksandra Rajčevića. No onda smo im u uzvratu pokazali tko je bolji i pobijedili ih 4-1 sa još jednom sjajnom utakmicom Marina Tomasova i Volasa. Naša zadnja prepreka do Lige Prvaka je bio Rosenborg. Prva utakmica je bila sjajna, završila je 2-2, za nas su pogotke dali mladi Matić Petrovčić, kojemu je ovo bio debi u LP, a i prvi nastup nakon nekoliko sezona, kada je zadnji put nastupio, uz njega gol je dao i Bunderla. U uzvratu je utakmica bila dosta mirna, uspjeli smo pobijediti zbog sjajnog Hazarovog pasa za Bunderlu, pobijedili smo 1-0, sveukupno 3-2 i ulazak u Ligu prvaka je osiguran. Nalazimo se u dosta teškoj grupi. U njoj su Inter, PSV i Werder. S PSV-om smo bili u skupini i prošle sezone, dok još nismo upoznati sa Werderom i Interom, iako smo sigurno da su dobri. Cilj za ovu sezonu je barem treće mjesto u skupini. I da zaboravio sam reći da smo osvojili Super kup, pobjedom 3-1 nad Interblockom.

 

width=450 height=337

http://i.imgur.com/9C5dO.png[/img]

 

------------------------------------------------------------------------

do pisanja, da čujem komentare 

:D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |