Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[TAKTIKA]All In


Mata132
 Share

Recommended Posts

All In

 

http://slike.hr/slike/d/dtzk_d4ae2.png

 

Plan taktike

 

Dok sam probavao naći taktiku za svoj tim, ovo sam napravio, prvo sam probavao obrambene taktike, taktike u kojima dominiram, ali od toga nije bilo velikog uspijeha i odlučih napraviti ofanzivnu taktiku...

 

Team Instructions i formacija

 

 

Standardna napadačka igra u kojoj su igrači malo niže nego u klasičnoj Attacking formaciji. Brz tempo u malo gubljenja vremena. Zonal Marking kao i u svim mojim taktikama, ipak smatram da se tako bolje drži obrana nego man marking-om.

 

Player Instructions

 

Goalkeeper - Ništa posebno, običan golman.

Central Defender Left - Stoper koji ima normalno dužnosti obrambenog igrača.

Central Defender Right - Stoper koji se obazire samo na obranu, znači rijetko trči u napad, glavni zadatak mu je očistiti loptu iz kaznenog prostora i spriječiti gol.

Defender Left - Dosta ofenzivam bek, ima dosta slobode u igri.

Defender Right - Skoro pa jednaka stvar kao i DL.

Midfielder Center - BWM, osvaja lopte, pokreče napad, jedna od glavnih karika tima.

Midfielder Right - Ofanzivno krilo, sa svojim ubojitim loptama hrani napadače.

Midfielder Left - Isto kao i MR.

Attacking Midfielder Center - Playmaker, jedan od glavnih igrača u timu, često pokušava ubojite lopte prema napadačima.

Striker Left - Klasični napadač kojemu je zadatak pospremiti što više lopti u protivničku mrežu.

Striker Right - Klasični Target Man.

 

 

NAPOMENA : PI su uslikani prije nego sam uredio TI, tako da igrači nisu toliko visoko kao na njihovim PI nego onako kako izgleda na formaciji na prvoj slici  :)

 

:download:

 

Vaš Terry26

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehehe zanimljivo da smo koliko vidim krenuli karujeru u isto vreme i ja sam mnoge taktike probao i nijedna nije bila toliko dobra kao ova veoma slicno kao moja jedino ima malih izmena u odbrani ali svaka cast na ovome  :respekt:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |