Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Editori


Kune
 Share

Recommended Posts

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Pozdrav svima!

 

Ne mogu da igram bez editora jer kada vidim da mi se igrači povrede na 5 meseci iskreno popizdim.

 

Pokrenuo sam editor koji sam instalirao zajedno sa FM-om i pokrenuo ga. Našao igrača kojemu sam nešto promenio i bla bla i kada uđem u manager ništa mu nije promenjeno...

 

Da li se to treba menjati pre neko što počnem novu igru ili kako već?

 

MOLIM ZA POMOĆ!

Link to comment
Share on other sites

Tačno brate..Znači moram da pokrenem novu igru i onda da pokrenem taj editor ili šta već?

 

Da li koristiš možda FMRTE...čujem da to pomaže kod povreda igrača...

ne taj editor mozes samo pre nove igre, posle kad krenes neces moci nista da uradis dodatno, a FMRTE ne koristim, ali sam cuo da pomaze kod toga

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala brate Grobarski!

 

Nego loše su odradili par igrača Partizana, tj par nekih ocena... Ne može Tomić da ima dribling 10...jeste da se preserava, ali makar 13-14 i još tako par igrača.

 

tu si u pravu

Link to comment
Share on other sites

Owako instaliram editor FMRTE i probam da udjem kad izbaci ovo:The application falied to initialize properly(0xc000007b).Click on OK to terminate the application....iznerviram se svaki puta :pras:!!!Jel moze neko da mi kaze do cega je? :help: :help:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

meni izbaci send report i don't send.a imam ga za pec 10.3,a gore pise not found    fm/wsm 2009,a skinuo ga medju fajlovima za 2010!

 

Pa vidš da ti piše Not found FM/WSM 2009!!! To je za devetku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Saznao sam pre odgovora nesto za drzavljanstvo jos nzm ja ocu da Cleo bude i Brazil i Srbija... a hocu i da promenim skin u editoru ako je to muguce...gledao sam malo po netu svima pise crnim slovima samo meni bwelim mora ja da se naprezem da bi video igrac a kad pisem ime nista se ne vidi jedva se vidi.....El zna neko resenje?
Link to comment
Share on other sites

Pritisni "Print Screen" i onda odeš u Paint i "CTRL+V" pritisni i onda samo spasi i ideš na neke od image uploada kao što su : Imageshack.us i ostali i samo onda direct link  kopiraj u reply i označi ga i pritisni gore pored Youtube imaš neku sliku i pritisni je i samo pritisni "Pošalji"  :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |