Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Koje lige ukljucite kada pocinjete igru?


Pedja26
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

kada izađe 11.3 planirao sam obilježit cijelu europu, znači 34 zemlje i sve lige iz svake zemlje, sad sam testao na 11.2.1 i dole mi piše performance 5 zvjezdica a speed mi je pola zvjezdice

ima li netko iskustva sa igranjem na pola zvjezdice speed? i kakvo vam je bilo to iskustvo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Jedno pitanje, mozda i malo glupo (znam da ih nema  :respekt:), koje su konkretne razlike ako se neukljucuju igraci iz drugih liga, osim one koju igrate? Npr znam da nemozes voditi onda nijedan klub ili repku iz druge zemlje. Koliki je hendikep ako se tad igra sa LLM timom ili sa nekim superligasem? Uopste neka komparacija i malo o tome. Ja npr igram na laptopu i radi mi ok, ali nisam ukljucivao ostale lige za sad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

majstore možeš vodit druge repke ako uzmeš samo npr. hrvatsku ligu al što više uzmeš lige imat ćeš više repki ja sam znao uključit po 20 država oko 50  igrivih liga i nije baš bila prevelika razlika u brzini btw i ja igram na lapu

 

Znaci nije neka velika razlika u brzini ako se uzmu jos par drzava? Hvala na informaciji.

Cek ovo drugo mi nije bas najjasnije, meni sad Australija ostala bez trenera i ja nemogu konkurisati cini mi se da mi nije sad dopusteno! I sta ti to znaci uzmem vise lige imacu vise repki, nerazumem! Malo mi to nije jasno pa zato pitam, mozda nekome deluje glupo  :pras:

 

Hvala unapred  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Znaci nije neka velika razlika u brzini ako se uzmu jos par drzava? Hvala na informaciji.

Cek ovo drugo mi nije bas najjasnije, meni sad Australija ostala bez trenera i ja nemogu konkurisati cini mi se da mi nije sad dopusteno! I sta ti to znaci uzmem vise lige imacu vise repki, nerazumem! Malo mi to nije jasno pa zato pitam, mozda nekome deluje glupo  :pras:

 

Hvala unapred  :thumbup:

 

E ovako... Sto vise liga uzmes, vise ce ti procesuirati i samim tim ce da ide sporije. I da uzmes jednu ligu, ti ces moci da vodis sve drzave ( sem Japana i jos nekih). Problem je ako, npr. uzmes samo eng. ligu, tad ne mozes da vodis KLUB iz neke druge drzave, tj. mozes samo da vodis klubove iz ENGLESKE. Nadam se da ti je jasnije :))

...

Nego.. ja load-am ligu 5. Brazilsku i Argentinsku ligu, nekad cak i citavu Afriku ( kontinent) i ubacim "power regens- Afrika" da dolaze dobri regeni iz Afrike... samo to brzo dosadi..

Link to comment
Share on other sites

Mnogo jasnije druze, hvala  :thumbup: Da slazem se sa tobom, da onako postane brzo bezveze! A baza igraca sa kojom raspolazem ako sam ukljucio samo jednu ligu? Npr jel ima razlike u uvid igraca iz prvoligaskih klubova, ili se to primeti u nizim ligama, razumes sto pitam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |