Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

The Black Cats


Hare
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

August 2012.

 

August je počeo utakmicom protiv Maccabi Netanya-e, u sklopu Evropske lige i to u gostima. Rezultat 0:3! Osam dana poslije uzvratna utakmica, rezultat 4:2! Nisam bio zadovoljan igrom ali ni rezultatom! Primio sam 2 bezvezna gola! Ali nema veze...

 

Počela je i Premier Liga, prva utakmica protvi Blackburna koji je prošle sezone završio na mjestu ispred mene! Slatka osveta  :mafia::odvala:

 

 

U četvrtoj kvalifikacijskoj rundi za Evropsku ligu dobio sam Belenenses! Prva utakmica se igrala na mom stadionu, rezultat 3:0!

 

Između dvije utakmice sa Belenensesom, čekao me Liverpool i to na Anfieldu! U utakmici u kojoj sam, moram priznati, bio bolji. Ali izostala je realizacija, a i poništen mi je jedan pogodak. Laže linijski, ali nisam se smio žaliti, zbog kazni!  facepalm    Rezultat 1:1!!!

 

I druga utakmica protiv Belenensesa završena je identičnim rezultatom, 0:3! Sunderland se takmiči u Evropskoj Ligi!! :D :D

 

Izvučene su i grupe. Sunderland se nalazi u grupi B, zajedno sa STVV, Saturnom i Juventusom. Očekujem prolaz dalje, borba protiv Stare Dame za prvo mjesto!  :great:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Septembar 2012.

Tek polovinom septembra sam odigrao prvu utakmicu, i to protiv Man Utda na Old Traffordu! Man Utd favorit, prilika na sve strane ali ipak odličan rezultat za mene, 1:1!!!

 

Došla je i prva utakmica u EL, protiv Juventusa u gostima. Rezultat 4:1 je bio nerealan zato što je Sunderland odigrao odličnu utakmicu, s mnoštvom prilika, ali realizacija  :bo:

 

 

Uslijedile su dvije utakmice protiv Wolvesa- Prva u sklopu PL, rezultat 1:0! Pravi horror na stadionu, utakmicu završio sa 8 igrača, 1 crveni, 2 povrijeđena igrača.

 

 

Druga utakmica, Liga kup, treća runda, rezultat 2:0!!

 

 

I onda, u isto vrijeme kao i prošle sezone povrijedio se Gyan, po meni najbolji igrač Sunderlanda!  :pras: :pras: :pras: :pras: :pras: :pras:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oktobar 2012.

 

Prva utakmica u oktobru je bila protiv Stoke-a na njihovom stadionu! Rezultat 1:2, opet crveni, opet povreda :lud:

Utakmica u skolu EL protiv STVV-a završila je sjajnim rezultatom, 6:1!!!!

Sljedeća utakmica bila je gostovanje protiv Sheff Utd-a! Još jedna pobjeda u nizu, 1:3!!!!

U međuvremenu, ponudio sam ugovor jednom argentinskom regenu, koji bi mogao izrasti u odličnog igrača! Maximiliano Aguilera  :thumbup:

Utakmica kući protiv Arsenala, prvi poraz u PL! Rezultat ma kraju, 0:1!!

Utakmica kući protiv Saturna, u sklopu EL, opet odličan rezultat, 4:1!!!

Utakmica kući protiv Middlesbrougha, još jedna pobjeda, 2:0!!

I zadnja utakmica u oktobru, u sklopu Liga kupa, protiv Birminghama! Pobjeda :great:

Link to comment
Share on other sites

Novembar 2012.

 

Prva utakmica u novemnru bila je protiv boltona u gostima! Pobjeda 0:2  :cool:

Utakmica protiv Saturna u gostima! Veliki problem, nedostatak pravog napadača... Gyan povrijeđen, Bent i Sanogo parni žuti kartoni. Sissoko napadač, kao Target man  lol

Opet slaba igra kući protv Everona! Rezultat 1:2  :pras:

Tabela poslije 10 kola, prezadovoljan :great: :great: :great:

Birmingham me čekao! Nije baš najbolja igra ali opet rezultat nije loš, 0:0!

Stadion svjetlosti. Utakmica Sunderland - Man City! Ma neeeee, nisam ih ubio  :shame: 4 : 0!!!!!

Sjajni rezultati i u gostima. Protiv WBA pobjeda od 0 : 3!!!

I zadnja utakmica u novembru, u okviru Liga Kupa, protiv Readinga u gostima. Rezultat na kraju 2 : 4!!

Link to comment
Share on other sites

Decembar 2012.

 

Prva utakmica u decembru bila je protiv Leedsa, na mom stadionu! Rezultat 3:0!!

 

Došla je i utkmica u okviru EL, kući, protiv Juventusa!! Da se prisjetimo, pobijedili su me 4:1 u prvoj! Ali osvetaaaaa  :shame:

 

Utakmica protiv Aston Ville i još jedna pobjeda! Rezultat 1:0!!!

 

Onda je uslijedila teška utakmica, protiv Chelsea u gostima. Vjerovali ili ne, smatrali su me favoritom u ovoj utakmici koja je završila rezultatom 2:2!! Nije loše...

 

I stvarno mu se neda. Nakon povrede koja ga je udaljila s terena na 2,5 mjeseca, vratio se Gyan. Na nesreću, opet se povrijedio na treningu i to na 5 do 6 mjeseci!  :bad:

 

Zadnja utakmica u grupi B EL, protiv belgijskog STVV-a u gostima! Rezultat 0:1 vodi me dalje kao prvoplasiranog u grupi B :great: :great: :great: Kakav Juve :pokvaren:

 

Utakmica u PL protiv West Hema nije mogla gore proći. Sanogo dobio crveni, 2 penala im dosuđena... To je taj FM  :D :D

 

Utakmica u gostima protiv Tottenhama, molio sam Boga za neriješen rezultat! Ali prošlo je i bolje od očekivanog, pobjeda od 0:1!!!

 

I zadnja utakmica u decembru, protiv Blackburna u gostima. I opet pobjeda... Neki menadžeri smatraju da bi Sunderland mogao i osvojiti PL... Meni da je završiti među prva četiri... :shame:

 

Link to comment
Share on other sites

Januar 2013.

 

Maje su pogriješile. Smak svijeta se nije dogodio i ja sam ostao menadžer Sunderlanda AHAHAHAHHAHA :odvala: Šala uvijek dobro dođe.

 

Odma da kažem u vezi transfera. Samo je došao Necid kojeg sam u nekom od prošlih postova predstavio, a otišao nije niko. Potpisao sam 3 igrača koja u Sunderland dolaze početkom jula, kada imn ističe ugovor. Prvi od njih je golman David Ospina. Njega vidim kao adekvatnu zamjenu za Gordona, koji vjerovatno, leti na kraju sezone. Drugi je Ukrajinac Denys Garmash iz Dinamo Kieva, solidan zadnji vezni. I šlag na kraju, EDIN DŽEKOOOOOO :great: :great: Ponudio sam mu ugovor, tražio je 400 000 KM sedmično a maksimalno sam mu mogao ponuditi 250 000! Nekako smo se dogovorili, i on doalzi početkom jula. Jedva čekam da vidim tandem Džeko - Bent!!!!!

 

Prva utakmica u januaru bila je protiv Liverpoola na mom stadionu. Pobjeda 2 : 0!!!

 

FA kup, utakmica protiv Brentforda u gostima i prolaz dalje rezultatom 0 : 3!!!

 

Utakmica u gostima protiv Aston Ville koja je ove sezone veoma loša... To i koristim i odnosim 3 boda pobjedom od 0 : 2!!!

 

I onda derbi! Sunderland - Man Utd! Da Vidić nije dobio crveni u 14. 15. minuti, ne bih pobijedio! I ovako sam jedva dobio, ali na kraju se samo rezultat gleda! Pobjeda 1 : 0!!! Bent ::love::

 

Polufinale Liga Kupa protiv Nottm Foresta, prva utakmica! Pobijeda domaćina 3 : 2!  :bad:

 

I još jednu utakmicu gubim i to protiv Wolvesa. Na kraju rezultat 1 : 0...

 

Sunderland - Stoke! Trebala mi je pobjeda... Odlična igra, rezultat 4 : 0!!!

 

I druga utakmica protiv Nottm Foresta, samo sada pobjeda i dogurali smo do finala gdje nas čeka Liverpool... Rezultat 5 : 1...

 

Link to comment
Share on other sites

Februar 2013.

 

Prva utakmica u februaru, i to 2.2. (drugi drugog), bila je protiv Millawalla u okviru FA kupa i to u gostima! Pobjeda od 0 : 3!!

 

Utakmica premier lige protiv Middlesbrougha, u gostima! Pobjeda 1 : 2!!!!

 

Utakmica kući protiv Sheff Utd-a i još jedna pobjeda od 2 : 0!!! Nesigurna igra, i tek u zadnjih 5-6 minuta sam uspio dati gol, a onda je i uslijedio drugi :D

 

Onda derbi kola! Arsenal - Sunderland! Izgubio sam 2 : 0, ali sreća u ovome je što je i Man Utd izgubio i ostao sam na prvom mjestu :D :D

 

Dinamo Moscow - Sunderland! Prva knock out faza, prva utakmica i odličan rezultat! 2 : 6 :D :D

 

Utakmica u FA kupu protiv prošlogodišnjeg osvajača i to u gostima, protiv Evertona! Nisam se nadao prolazu ali ipak pobjeda od 0 : 1!! :D :D

 

I druga utakmica protiv Dinama, kući, pobjeda od 2 : 1!!! :D :D I opet igram protiv Juventusa, samo sada u drugoj fazi! Nek se ponove rezultati iz grupne :D :D

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |