Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Igracka karijera


Dzoni Padinjak
 Share

Recommended Posts

Imam jednu pricu malo cu ovu malo cu onu da radim msm da nije problem...Ovo sam napravio sebe u editoru i igram sa njim u kojem je god klubu tu sam i ja...

 

 

Bio je dan kao i svaki drugi a ja sam isao na moj trening.Treniram u Crvenoj Zvezdi Kristic je odma zadao da trcimo 8 krugova i dok sam trcao pricao sam sa Milovanovicem o mojoj karijeri.Naravno on je bio po Francuskoj i dobar je igrac,a mene tek ceka karijera.Addy me je iznenadio kad mi je doneo 2 karte za Johanesburg 11.jula.To je finale Svetskog prvenstva.Spanija je osvojila Svetsko prvenstvo pobedom nad Holandijom.Dok sam bio u Africi zvali su me iz Engleske.Ja sam se javio

 

JA:Halo

SD(Sportski direktor):Ovde Sportski direktor Njukasla iz Engleske

JA:Dobar dan izvolite (bio sam malo iznenadjen)

SD:Cuo sam za tebe da si dobar talenat i zeleo bi da dodjes u redove Njukasla

JA:Da li vi to stvarno mislite ?

SD:Da kazem ti cuo sam dosta o tebi.

JA:Pa malo sam se iznenadio da me oce tako veliki klub

SD:Gde si sada ?

JA:Bio sam na finalu Svetskog Prvenstva

SD:Pa lepo...Dodji za 5 dana u Njukasl da razgovaramo.

JA:Dogovoreno.Pozdrav

 

Proslo je 5 dana i ja sam uzeo prvu kartu za Englesku.Stigao sam u Njukasl u video sam veliki ST'James Park

 

http://www.freewebs.com/shearer206/FWThumbnails/St_James_Park5.jpeg

 

nastavak veceras...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kao po dogovoru nasosam se sa upravom Newcastle-a.Kristicu sam objasnio da necu dolaziti na treninge i utakmice zbog obaveza sa Njukaslom.Pitali su me da li zelim da potpisem ugovor sa "Svrakama",naravno nisam odbio.Trebalo je samo da prodjem lekarske preglede...Posle 4 dana sam proso preglede i samo je ostalo da potpisem sto se i desilo...

 

http://www.barkun.hr/gallery/albums/userpics/potpis_ugovora_160307.jpg

 

Dosao sam u Beograd da se pozdravim sa ekipom i svi su mi pozeleli srecu.Preselio sam se u Newcastle.Poceli su se prodaju moji dresovi.

 

http://www.dodaj.rs/f/3O/8D/1rdG2e4Z/new-newcastle-united-hom.jpg

 

 

 

uskoro report sa utakmica..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pripreme

 

Od 6.prijateljskih meceva odigrao sam 3 i dao jedan gol.Interesantno je da na ove druge tri gde nisam igrao bilo je nereseno a ove gde jesam pobeda.Slabo sam dobijao lopte naravno ja sam nov i ne bas iskusan i nisam ocekivao da budem u centru paznje.Posle priprema manager me je pozvao u svoju kancelariju.

 

M:I kako ti se cini u Newcastle-u ?

JA:Odusevljen sam,a jos sam vise zavoleo klub kad sam dao gol.U ligi ne ocekujem da igram puno utakmica jer sam neiskusan.

M:Kod nas svako dobija priliku ne bitno dal je zvezda tima ili nesto drugo.Od tebe ocekujem da se trudis.Neces stalno igrati spica nego ce mo te pomerati i malo desno.Mislim da je to u redu ?

JA:Naravno.A sad moram da idem imam obaveze kuci pa sutra trening.Dovidjenja.

M:Dovidjenja i sve najbolje u nastavku sezone.

 

Utakmica protiv Brechina ce mi uvek ostati u pamcenju jer je to utakmica gde sam debitovao.Steta samo sto nisam postigao gol ali beice bolje.

 

http://www.dodaj.rs/f/2W/Pw/18FGak9Z/brechin-v-newcastle-stat.png

 

I onda sledi utakmica sa Carlisle gde sam postiga gol.

 

Proslava gola i sjajna partija moja.

 

Lepo do sad.Uklapam se u ekipu.I moja posledja utakmica na pripremama je bila protiv Aberdina .I u 88.minutu sam morao da napustim teren bila je laksa povreda.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posle priprema imalo je jos 14. dana do pocetka lige,ja sam od 30.juna do 5.jula dosao u Beograd da se vidim sa igracima Zvezde.Najvise sam se zezao sa Milovanovicem jer je najbolji lik.Nedostajao mi je Beograd i uvek kad budem iamo vremena dolazicu.Na kraju karijere cu doci u neki srpski klub.Usao sam u avion za Newcastle.Prespavao sam put tako da nisam ni znao ni kad smo krenuli ni ka smo stigli.Probudili su me neki ljudi koji su isto izlazili.Kad sam stigao na parkingu me je cekao moj BMW gde sam ga i ostavio kad sam krenuo.Otisao sam kuci i malo prespavao jer bi me sutra ocekivao tezak trening.Umalo da prespavam trening,ali me je zvao Shola Ameobi da me obavesti.Bio sam mu zahvalan jer bilo bi glupo da zakasnim a tek sam dosao u tim.Na treningu smo najvise vezbali suteve sa 30m udaljenosti.I dosta smo trcali da bi bili u kondiciji.Posle treninga trener mi je rekao da dobro odmorim jer me ceka utakmica protiv Wigana. To ce biti tezak mec za mene jer mi je prvi ligaski otkad sam u Newcastle-u Imao sam malo slobodnog vremena jedno 2 sata.Njih sam proveo na ST'James Park-u.Malo sam obilazio stadion.I to je stadion jedan od najlepsih koje sam video.Cuo sam da su i navijaci dobri.Posle provoda na stadionu otisao sam kuci malo na Facebook to me je opustalo.Nisam dugo ostajao za Faceom morao sam da odmaram kao sto je rekao trener.Posto nisam bas veliki talenta nacuo sam da cu pomoci i rezervama Newcastle-a i to bi mi se svidelo.Do lige je ostalos samo jedan dan.Wigan ima dobru ekipu i bice tesko protiv njih.Ja naravno necu igrati od pocetka ali bi voleo bas njima da dam gol.U pripremnim utakmica ma me je odusevio Carrol odigrao je fantasticno.Jos mi je on asistirao za gol.I Shola je dobar ali se brzo umara bas kao i ja.Resio sam da odem da spavam jer sutra me ocekuje dobar mec.Osvanuo je i taj dan ja nisam ni spavao imao sam bolove u nozi posle povrede protiv Aberdina u 88.minutu.Bicu spreman za danas.Imali smo trening pred mec i trener je rekao postavu.Ja sam bio na klupi ali nema veze docice i mojih 5 minuta.

 

 

sutra nastavak pocela ligaaa.... BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |