Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Generalna diskusija o FM '11 Skinovima


Poslednji boem
 Share

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E hocu da stavim onaj Steklo X1 ali mi se onamo ne pojavljije onamo,kako da resim problem  :thumbup: ?

E brate i mene je to j***valo , moraš ga ovdje stavit ->

 

Win Vista/7: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins

 

Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ljudi jel neko rešio problem sa WIN7 i skinovima, ja nikako nemogu da učitam ih!

Imam 11.3 patch, i skinuo neue2 i steklo x1 i kad stavi na pravo mesto i stikliram sve i učitam sve, skinova nema!

Pomoć please, isprobacao sam i nikako neće, vidim da su i neki drugi imali tih problema. Dosta sam radio sa grafikom i sve mi radi, samo ovo neće i zato me nervira pošto sam ubeđen da sam sve postavi kako treba!

 

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel neko rešio problem sa WIN7 i skinovima, ja nikako nemogu da učitam ih!

Imam 11.3 patch, i skinuo neue2 i steklo x1 i kad stavi na pravo mesto i stikliram sve i učitam sve, skinova nema!

Pomoć please, isprobacao sam i nikako neće, vidim da su i neki drugi imali tih problema. Dosta sam radio sa grafikom i sve mi radi, samo ovo neće i zato me nervira pošto sam ubeđen da sam sve postavi kako treba!

 

Hvala unapred!

Ostavi ss lokacije gde si ubacio skin ali da se vidi i putanja do njega.

Link to comment
Share on other sites

Resio problem, sve iz foldera skins izbrisao, restartovao komp i FM i nakon toga direktno skinove raspakovao u folder skins  yo

Sad radi sve tj vec pri ucitavanju FM su bili u izboru novi skinovi  :thumbup:

Ni sam neznam gde je bila greska  :pras:

Ma vazno da smo to sredili  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |