Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prvi utisci FM-a 2011


Target Man
 Share

Recommended Posts

Kakvi su vam prvi utisci?Meni za sada izgleda sasvim OK...Odigraću samo par utakmica jer neću da se zalećem,jer taman kad se naložim,biće prekid jer igram demo verziju.Ovih dana se nešto neću posvetiti jer je ovo ipak demo,pa ne mogu opušteno da igram.Jer zamisli foru,jupim nekog igrača,on treba da dođe 01.01.2011,a demo traje do 31.12.2010...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima par opcija koje me bas nerviraju, npr. kada se ide na tactics, pre meca, ne mogu odmah da vidim formacije, nego moram da trazim...to zna bas da nervira, jer tako moram svaki put pre tekme....inace sto se tice match egnine-a, odlicno su ga odradili.....ima, bar cini mi se, mnogo odlicnih igraca ove godine, mislim prosecno odlicnih...screen mi se ne svidja, posebno ono inbox...nekako sam navikao na onaj inbox, koji sam gledao 5 godina bukvalno, a sada ovo nekako, nije lose, ali onaj inbox je bio mnogo bolji....ne mnogo, nego neuporedivo, toliko mnogo da je to neuporedivo....to zna da ubije zelju za igrom....onda, nadam se da ce postojati neki drugi default screen, neka tamnija verzija, ali videcemo sta graficari naprave....stadioni i tv angle mi se svidjaju mnogo...

 

 

edit: potpisivanje ugovora je mnogo dobro....ako nemas dovoljno za platu igraca, samo das agentu vise ono 'fee' i igrac prihvati...:D

 

edit2: obrisao bih sad ovo, ali ne znam kako...:D

 

 

GM: koristi uredi/edit. Ne piši duple postove. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

prezadovoljan sam,mozda je najkompletniji menadzer do sada iako ima jos da se doda. treninzi su vise manje ostali isti,nadam se da ce uskoro vratiti kao dok su ranije radili sa eidos-om,po danima,da sam biras koji ce dan sta da rade na treningu,mnogo je realnije...
Link to comment
Share on other sites

meni je u principu jedan od boljih menadzera... :) agenti mi se svidjaju poprilicno, 3D i uopste mec engine super, transferi dosta realno sto se tice obestecenja na ime kluba (za divno cudo), mada je malo teze ispostovati sve one uslove sto agent trazi, sa malo siromasnijim klubovima, al dobro, valjda cu i to navici, jedino mi se ne svidja inbox, lepsi je nekako onaj stari... :) u principu, dosta dobra igrica :)
Link to comment
Share on other sites

Evo odigrao sam i ja par utakmica na ovo Demu i mogu stvarno reci da sam impresioniran ovo igricom.Smatram da ce ovo biti najbolji FM do sada,prvenstveno je poboljsan 3D i sama igra je puno realnije napravljena(dodavanja,udarci,centarsutevi) ali mi nije bila jasna situacija oko publike i tribina  :bo: na dvije utakmice ih ima pa na dvije nema  lol . Ovi agenti su sigurno pun pogodak ali jednostavno mi se nekada neda pregovarati sa njima pogotovo ako naletis na neku budalu.

 

Nadam se da ce se do FULL verzije ispraviti par BUGOVA te da ce onda ovo zasigurno biti najbolji FM do sada :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |