Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Paul
 Share

Recommended Posts

Nisam siguran ali probaj sa Steuom iz Bukuresta.

 

Pa Steaua ima najvise titula iako je poslednja 2005/2006 pre je Dinamo B. iza njih oni nisu osvojili od 2006/2007. ,a pogotovo Rapid koji ima samo 3 titule.

 

Moze jos koji predlog ili da igram sa AEK-om? Herta nije los predlog, ali nevolim Svabe...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predlozite mi tim da je iz glavnog grada,a da nije dugo osvojio titulu u svojoj ligi,odnosno da je u senci gradskog rivala i da nije iz liga petice...za sada bi hteo da uzmem AEK iz Grcke,ali hteo bih da cujem Vas mozda mi date neki bolji i zanimljiviji klub...Hvala!

Naravno da moze: Lokomotiva Moscow, Spartak Moscow, Sporting CP, River Plata, Rapid Wien, Gent, CSK Sofia (za njih ne znam kad su uzeli titulu), Bronby... Mada ti ni Aek nije losa ideja :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Pomagajte ako boga znate. :) Prvi put da mi se desi ovaj trip, od kad igram menadzer.Znaci igra mi se menadzer, ali blage veze nemam sa kim da pocnem.Krenem sa nekom ekipom i smori me posle 2 kola.I tako u krug.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sa kim da krenem!

Hocu dobre igrace,mnogo veliki budzet a da je mala liga ako taj klub postoji :D

Postoji Shakhter, Dinamo Moscow, Terek, Locomotiva Moscow :thumbup:

 

Pa na primer neki klub iz liga petice.Znaci ne najjaci klubovi odatle.Da mogu kroz koju godinu da napadnem titulu u toj ligi u kojoj budem igrao.

Napoli, Palermo, Genoa, Lazzio, Villareal, Tottenham, Aston Villa, PSG, Lille, Montepelier, Schalke, Hoffenhaim, Sttutgart... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Predložite neki tim iz Srpske lige(Beograd,Vojvodina,Zapad,Istok),da imaju mladu ekipu,prosek oko 21-22godine!?!?!

Ja bi krenuo sa Vošom cilj osvajanje titule i ulazak u LŠ čini mi se da imaju vrlo interesantnu ekipu a i perspektivnu. Takodje i Rad je interesantan :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |