Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

trebam pomoc....stigla je ponuda za vrsaljka od 8 i pola miliuna eura....i ja to nisam htio prihvatiti jer mi je vrsaljko kapetan, ali chairman je prihvatio....i kako ja sada mogu to odbiti da ne ode...jel mogu nesta uciniti...pomoc

 

 

chairman mi je prodao i najboljeg regena, kako da zadrzim igrace...jebo ja mater chairmanu odma je zinuo za 9 miliona...mislim da cu dati ostavku u dinamu nakon ove sezone... i odo ja u neki bolji klub

 

 

http://www.pohrani.com/f/1U/Ym/2IABrRTN/mario-arendse-profile-at.png

 

 

 

Neznam kako tebi, ali ja ignoriram sve one medijske špekulacije i dosad mi nije stigla nijedna ponuda. A stalno se u medijima spominju Sammir, Badelj i Vrsaljko i svako malo netko pita dal bi ih prodo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sefe hvala ti malo sam se zeznuo bio sam u zurbi aa tri godine ga sastavljao dovedem igraca free pa ga prodam i tako aa ko mi odgovara ostavim ga nikad mi se nije ovo desilo da u tri godine imam vise zarade nego potrosnje... prvu sezonu sam nekako na tenane osvojio ligu i ispao od partizana uu posljenjoj utakmici za LP aa zato sam ga sad sastavio da rusim da sam prosle godine od 33 utakmice imao samo 3 nerjesena i 1 poraz :) sad sam krenuo zaredao 4 utakmice po 4:0..

jer može SS formacije i Diega de Souze...?

Link to comment
Share on other sites

Daj nemoj me jebat da sam zbog ovog dobio poene. facepalm

Vi niste čuli za zajebanciju?

Trebao si da stavis smajli, ne prihvataju salu bez "smeska" :D

 

Poceo sam sa Tottenhemom(4 sejv facepalm ),pa ne znam da li da prodam Pavljucenka i za koje pare mogu da ga prodam? I Jenas-a prodajem. I koga umesto Pavljucenka,nekog do 10M, npr.nesto kao Derdiyok.  hmm Dobar je "Derdiyok" ali ne znam kakav je za englesku ligu???

Link to comment
Share on other sites

Videcu Falcaa.ali mislim da za njega treba oko 20m... za Roux-a i Gameira znam da su dobri(Rouxa sam trenirao),ali nisu oni to sto ja trazim.Oni su vise poaceri.a meni treba deeplying atack(Derdiyok to igra kod mene u Palermu).

U svakom slucaju hvala.

Ali i dalje ne znam da li ovog lika(Rusa) da prodam...ako ga ne prodam onda nista od kupovine... :bo:

Ajde neka se javi neko ko je vodio Tottenham,za italijansku i francusku sam doktor, ali engleze nikad  nisam bas nesto preterano igrao...u ovom fm-u tek sad uzeo.

Link to comment
Share on other sites

 

Ima se para,nije bila nuzna prodaja. Prodao sam Šindenfilda(700.000) i Ibaneza(jbg,nije mi se uklapao vise u tim) 3.8. Vratit cu nekoliko klinaca sa posudbe i krenuti dalje. Opet sam ispao u grupi LP,grupa sa Chelseaom,OM-om i Werderom bila je prejaka,uspio sam skupiti 5 bodova. uz gol razliku 4-7,Liga i kup idu kako treba.

Nisam nikog na kraju prodo,cekam bolja vremena.

Link to comment
Share on other sites

Cetvrti  :bad:

Ali imam ja opravdanje.Prosjek godina mi je 22.5 otprilike. Od 21 igraca,18 je Hrvata,od toga 13 iz Dinamove skole nogometa.Mislim da je to jedini put i najzanimljiji nacin za igrati. Uzeli smo bod u Londonu,prosle godine srusili Milan,Hajduk nam ne moze nista.Polako idemo.

Link to comment
Share on other sites

cardoza dovedi , meni je dobro u tottenhamu igro

 

prodaj ih brate sve , mozes onda i nekog boljeg kupiti

 

Pa necu sve odma prve sezone.Planiram jos sisoka iz tuluza i mozda Lenona prodam,jer ga ne podnosim.Tu ce verovatno Alexis Sanchez,ili neko slican...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |