Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dal da Pantleiću praštam ružnu prošlost? :aaa Samo bih morao da čekam kraj ugovora u olimpijakosu jer logično nisam toliko lud da mu plaćam 50 hiljada nedeljno. :D

 

Zaboravite na ovo. :D Želi da dođe samo kao osoblje pošto završava karijeru. :) Pa onda dal da dovedem Rakića i Novakovića (Srbin koji nastupa za Sloveniju).

 

 

Link to comment
Share on other sites

De Gea ima klauzulu na 18m, Romero ima consistency 8, bas ce City prodati Harta, Akinfeev je dobar, samo mozda ce te kostati preko 20m, a za te pare kupis Rene Adler koji je najbolji golman na igri. Ja ti predlazem Salvatore Sirigu, stvarno je klasa od golmana, ne toliko po ocjenama, ali brani sve zivo. Diego Benaglio je isto dobar, Tim Wiese je klasa, mada i ja mislim da bi Stamenkovic bio najrealnija opcija.

Link to comment
Share on other sites

De Gea ima klauzulu na 18m, Romero ima consistency 8, bas ce City prodati Harta, Akinfeev je dobar, samo mozda ce te kostati preko 20m, a za te pare kupis Rene Adler koji je najbolji golman na igri. Ja ti predlazem Salvatore Sirigu, stvarno je klasa od golmana, ne toliko po ocjenama, ali brani sve zivo. Diego Benaglio je isto dobar, Tim Wiese je klasa, mada i ja mislim da bi Stamenkovic bio najrealnija opcija.

 

Ovim si bacio u vodu sve što si iznad ispisao. Kao kad se krava ritne i prospe svo mleko koje je dala. :D

Link to comment
Share on other sites

Ovim si bacio u vodu sve što si iznad ispisao. Kao kad se krava ritne i prospe svo mleko koje je dala. :D

Ev' ti cetrstoti xD

Elem, Stamenkovic je klasa za sebe, kao god okrenes, moras da se slozis  :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Golman u prvoj sezoni za Arsenal do 15 miliona.

pogledaj koliko Šalke traži za Neuera.možda je malo skuplji od ostalih koje su ti predlagali ali je i bolji.po meni ne bi pogrešio ni kada bi dao koji milion više od tih 15... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |