Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ga licno nisam dovodio,ali sam ga gledao kod brata u zvezdi,a evo i skrina sta mi kaze scout za italijansku ligu.

 

 

 

[hs width=300 height=300]http://i.imgur.com/Lz0R4.jpg[/hs]  :o..

Ako treba skrin skauta. malo sam smorio sa njim,ali to je samo moja topla preporuka,ali neces pogresiti i ako Radovica dovedes.ali je Geraldo potencijal veliki.a u slabijim ligama(od velike petorke)razbija odmah. Znam sta sam gledao. :thumbup:

 

EDIT: sad sam video da nemas Radovica.

Link to comment
Share on other sites

Jel a šta ti je sa Boškom Jankovićem? Je si ga ti doveo?

 

Ako već njega imaš tu i igra ti dobro ne vidim svrhu za dovođenjem drugog igrača na desnoj strani, bolje forsirati nekog iz sopstvene škole. Ali dobro.

 

Probaj još:

Kriveca (mislim da se pravilno piše Krivets ali ja čitam ovako :D)

 

Link to comment
Share on other sites

sta mislite o ivelinu popovom, cini mi se dobar :D

 

 

http://www.pohrani.com/f/29/7y/1a7DYHQF/ivelin-popov-profile-att.png

Dovedi ga,i on je takodje klasa. :dada ako te zanima sta kaze skaut za italijansku ligu tog istog igraca poslacu ga. :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

da imam boska jankovica, ali ima vec 28 godina...neka necu onda nista kupovati za AMR poziciju...neka jos odigra 1 sezonu na toj poziciji pa ide na prodaju i onda dolazi netko mladi :D

 

 

sta mislite jel mi treba jos netko na nekoj poziciji :D

 

 

http://www.pohrani.com/f/1z/72/3G0AQSlE/gnk-dinamo-dinamo-tactic.png

 

 

volio bih dovesti nekog napadaca...ali napadaca klasu, jel i rukavina i beciraj nisu nesta..imam 100 postotne sanse i oni ne zabe, pogotovo u europi kada se to desi poludim

 

Link to comment
Share on other sites

Inspiriran pobjedom nad Arsenalom 8-2,krenuh i ja sa Man.Unt-om.Stvarno dugo nisam igrao sa jacim klubovima,uvijek nesto slabija pa pretvoriti u jace.itd.

Pisem ovdje jer trebam savjete koga dovest i na koga obratiti paznju u prvim sezonama.Naime,igram bez ovog novoga patcha,nisam se mogao strpiti.Doveo sam Younga(18 mil) i radim na jos nekim transferima.

 

Link to comment
Share on other sites

Imam ja novi patch(un-off), skinuo sam i dobar je. Treba ti samo playmaker i lijevi bek(mada imas Fabia i Evansa). Ja sam sebi bio doveo Pjanica, ali on je sad u Romi. Preporucam Jadsona, mada je Ando dobio CA boost, i nije los play. Cleverley je odlican.

Link to comment
Share on other sites

Partizan, prva sezona, imam 5 miliona i trazim par dobrih igraca do nekih 20-24 godine. Potreban mi je stoper, imam Mazucha i Krstajica, ali Mladen ode na kraju sezone i bojim se da mi Sablic i Jovanovic nece biti dovoljno dobri. Imam tu i Vernyduba, ali on mi sluzi kao univerzalac tako da ne mogu njega da koristim. Kara mi nije u igri ( ne znam kako ?) itd itd. Znaci, stoper do 24 godine da mi posluzi par sezona. Nije bitno odakle dolazi, ali prednost imaju drzave sa podrucija bivse Jugoslavije.

Treba mi i AMC, koji moze da igra i ST, nije bitno da li mu je natural AMC ili ST. Imam tu Alberta Buena i Eduarda, ali potreban mi je jos jedan napadac. Takodjer kao i za CB, nije mi bitno odakle dolazi.

I jos mi treba DMC, Medo i Fabinho mi tu igraju, ali Fabinho ima 30 godina i polako je na zalasku. Trebao bi da se uklopi u poziciju DMC- deep lying playmaker- defense.

E jos nesto, trebace mi izgubljena djeca Partizana, tj. igraci koji su ponikli u Partizanu a mogu da posluze istom u Ligi Sampiona. Godine nisu toliko bitne, samo da nije prestar ( do 30 je sasvim uredu).

I jos nesto, nije mi bitno da li je Srbin, Hrvat itd itd... da je mlad.. do nekih 18 godina i da je perspektivan i da hoce doci u Partizan.

Nisam zahtjevan :D Hvala

Link to comment
Share on other sites

Petrovic je u blackbrunu, Maxim Skavysh ( tako nesto xD) je u BATEu i nece da dodje ( lik je u dvije utakmice u LS dao 12 golova, ja se izgubio). Mojsova i Medojevica cu da pogledam sutra, sad sam izasao iz FMa.

Barbaric je los u svemu osim u vazduhu. Vida nije los, ali on nece da dodje :(

Kokalovic mi je isto slab, nema mi mentalne atribute....

Link to comment
Share on other sites

Partizan, prva sezona, imam 5 miliona i trazim par dobrih igraca do nekih 20-24 godine. Potreban mi je stoper, imam Mazucha i Krstajica, ali Mladen ode na kraju sezone i bojim se da mi Sablic i Jovanovic nece biti dovoljno dobri. Imam tu i Vernyduba, ali on mi sluzi kao univerzalac tako da ne mogu njega da koristim. Kara mi nije u igri ( ne znam kako ?) itd itd. Znaci, stoper do 24 godine da mi posluzi par sezona. Nije bitno odakle dolazi, ali prednost imaju drzave sa podrucija bivse Jugoslavije.

Treba mi i AMC, koji moze da igra i ST, nije bitno da li mu je natural AMC ili ST. Imam tu Alberta Buena i Eduarda, ali potreban mi je jos jedan napadac. Takodjer kao i za CB, nije mi bitno odakle dolazi.

I jos mi treba DMC, Medo i Fabinho mi tu igraju, ali Fabinho ima 30 godina i polako je na zalasku. Trebao bi da se uklopi u poziciju DMC- deep lying playmaker- defense.

E jos nesto, trebace mi izgubljena djeca Partizana, tj. igraci koji su ponikli u Partizanu a mogu da posluze istom u Ligi Sampiona. Godine nisu toliko bitne, samo da nije prestar ( do 30 je sasvim uredu).

I jos nesto, nije mi bitno da li je Srbin, Hrvat itd itd... da je mlad.. do nekih 18 godina i da je perspektivan i da hoce doci u Partizan.

Nisam zahtjevan :D Hvala

kako možeš imati toliko stranaca u prvom timu...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |