Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

brate dovedes Leonela Galeana za 5m na rate...decko kida i jedan od najboljih mladih igraca...dolazi u nase klubove...meni u partizanu kida...kida inace u svakom klubu u koji ga dovedes :D

ja Galeana nikako nisam mogao da dovedm u Zvezdu.mislim da on od Srpskih klubova može da se na početku dovede jedino u Partizan...

 

uhhhhhhhhhhhhhh Benfika mi maznu Verkhovtsova, a Karu sam uspio dovesti...mada nisam u podpunosti zadovoljan Verkovtsov je bolje, mnogo bolji

ako još imaš novca probaj da kupiš Rafaela Toloia.ja sam njega doveo za 4.8miliona na 48rata,a posle dve sezone prodao u Inter za 11 miliona,ja ga nikad ne bih prodao ali Lukić prihvatio ponudu... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlicni su predlozi, ali nazalost nisam uspeo da dovedem Gleana, nece da prihvati platu, ali dobra je vjest sto nije otisao nikud :D tako da cu ga probati dovesti u januaru...doveo sam Karu(ne igra lose, ali Galeano je klasa za njega)...Toloi nije los ali sam se odlucio da cuvam lovu za Galeana...hvala svima
Link to comment
Share on other sites

odlicni su predlozi, ali nazalost nisam uspeo da dovedem Gleana, nece da prihvati platu, ali dobra je vjest sto nije otisao nikud :D tako da cu ga probati dovesti u januaru...doveo sam Karu(ne igra lose, ali Galeano je klasa za njega)...Toloi nije los ali sam se odlucio da cuvam lovu za Galeana...hvala svima

 

meni Galeano u FKP igra za platu od 11.250e nedeljno(ne znam koliko to izadje na godisnje)

Link to comment
Share on other sites

Enyema otisao u Stutgart,De Gea nece, probacu Ospinu,a od ovih DC-ova jedino bi dosao Galeano, ali skup je, cak mi je prvi pik bio Verkhavtsov, ali nije ni on zainteresovan da dodje :pras:.

 

Ok, uzcu Galeana i nasao sam golmana za male pare Sinana Bolata iz Standarda, ponudio sam, valjda ce prihvatiti hmm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |