Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

DC za Zvezdu,1 sezona.

Na kraju sezone možeš pejčinovića skoro za džabe (oko 150k€) da dovedeš, pa bih ti preporučio da pregrmiš prvu sezonu (ako nisi rasprodao igrače, imaš i sa čim) pa posle dovedeš Pejčinovića. A pare koje bi dao za štopera, možeš dati za nekog drugog. Ako imaš para, dovedi Ćosića (oko 3 mil€). Za par sezona postaje stub odbrane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trebam 2-3 igrača za Vojvodinu, prva sezona, ali da je srpske (bosanske) nacionalnosti.

Marko Rajic free on Target Man i Oumaru poacher razbijas,dovedi Babic iz BSK Borce Lazetica prodaj,sve mlade igrace koji ti ne igraju u Slaviu na loan,i nadji rezervnog levog i desnog beka.Prodaj Nestorovica,Ajurua i Djurovskog.

Link to comment
Share on other sites

Do koliko para i za koje pozicije ti najvise treba?

 

Ukupno imam + što ću prodati 2-3 igrača ću imati 1 100 000

 

Marko Rajic free on Target Man i Oumaru poacher razbijas,dovedi Babic iz BSK Borce Lazetica prodaj,sve mlade igrace koji ti ne igraju u Slaviu na loan,i nadji rezervnog levog i desnog beka.Prodaj Nestorovica,Ajurua i Djurovskog.

 

Da stavim Oumarua da igra? Nekako mi se ne čini da je dobar. Antw Yaw igra odlično uz Branu Ilića.

Doveo sam Brankovića iz Sheriffa za levog beka, a desnog treniram Gorana Smiljanića iako je dobar kao desni bek (rezerva).

Nestorovića sam prodao, a Djurovskog i Ajurua nisam planirao, ali ako su loši prodaću ionako mi slabo igra Djurovski a Ajuru na klupi jer sam doveo Bogdanovića iz Zvezde koji igra sasvim dobro uz Medojevića.

Link to comment
Share on other sites

@OgeE Po meni ne prodaj Lazetica i Djurovskog oni su nosioci igre dovedi ti Nemanju Crnoglavca iz Spartaka za stopera i probaj na rate Filipa Djuricica iz Herenvena ili Marka Scepovica iz Partizana :thumbup:

 

Pa da Djurovski mi se čini dobar i mlad je, jedino Lazetića da prodam jer sam doveo Mirića iz Spartaka. Sćepović je već otišao iz Partizana, a Đuričića nema šanse da dovedem, pa kad mi jedan Reljić neće da pređe (Zvezda ga pusti).

 

Štoper mi svakako treba pa ću najvjerovatnije uzeti Crnoglavca.

Link to comment
Share on other sites

Po meni ti je i Nikola i vise nego potreban dok za playmakera probaj Jano (Spartak Moscow) Sergej Japarov (ne znam tacno gde igra) i nazad ti je odlican i Dzmitry Vorkhostov nije skup (ne znam gde igra) evo jos par predloga

sredina: Aleksandar Ignjovski (Munchen 1860), Sasa Markovic (OFK Beograd),Milan Prso,Predrag Luka,Milos Dimitrijevic (sva trojica su iz Rada)

napad: Danijel Aleksic (Futh),Nemanja Milic (OFK Beograd),Veljko Batrovic (samo ako si odigrao vise od 3 sezone igra u Partizanu) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Po meni ti je i Nikola i vise nego potreban dok za playmakera probaj Jano (Spartak Moscow) Sergej Japarov (ne znam tacno gde igra) i nazad ti je odlican i Dzmitry Vorkhostov nije skup (ne znam gde igra) evo jos par predloga

sredina: Aleksandar Ignjovski (Munchen 1860), Sasa Markovic (OFK Beograd),Milan Prso,Predrag Luka,Milos Dimitrijevic (sva trojica su iz Rada)

napad: Danijel Aleksic (Futh),Nemanja Milic (OFK Beograd),Veljko Batrovic (samo ako si odigrao vise od 3 sezone igra u Partizanu) :thumbup:

 

Igram na novom apdejtu sa zimskim transferima, pa je npr Milos Dimitrijevic u Italiji.

 

Ne želim strance u ekipi pa tako da oni gore otpadaju.

 

Sasa Marković već prešao u Porto, dok ću za ove vjerovatno izabrati nekoga.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Real Murcia treca sezona Liga bbva DR/DL

 

Shitov (Bate), Mario Fernandes (Gremio), Dodo (Cruzeiro), Atila Turan (negde igra u Francuskoj), Alex Sandro (Santos),

Diogo (Sao Poulo), Taye Taiwo (Marseille), Urby Emanuelson (Ajax), Van Der Viel (Ajax) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hector Rodas - pokusacu dobar je igrac

Dzmitry Verkhovtsov -  :cast: :cast: Gde ga nadje ;):) po mom ukusu jump 17 header 17 ;)  :cast:

Vladimir Otasevic - slab 100% necu mu ponuditi ... za sada ;)

Diogo (Zaragoza?) - Pokusacu ali nema brzinu ponudio ako ne pristane za 5 milke nema nista od dogovora..

Shitov - necu mu ponuditi ... za sada ;) (nije neki stranac )

Dodo - nema mi tog igraca a ucitao sam na huge tj 17000 igraca :)

Trebaju mu napadaci do 5 mil ali da imaju skok da znaju glavom brzinu i malo hteniku ako postoji takav?

Dajte dobre napadace do 5?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |