Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

Ali ti ne vodis Zvezdu,Partizana,Hajduk ili Dinamo pa da ti trebaju iskusni stranci,nego ti vodis Lil i boris se za titulu,neverujem da ces sa karlosom i rivaldom sve ciljeve ispuniti..Mnogo ti je bolje da dovedes nekog igraca do 25-26 godina koji moze  da odigra jos par sezona i sigurno te nece izneveriti,100% ce pruziti bolje partije od matoraca.. :wink:

pa doveden je Lukaku,Mariano i na isteku ugovora dolazi Erasmus i imam dobar TB i sigurno ce doc jos neki mladi veznjak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja se slazem da ti ne trebaju bas toliko starih igraca koji mogu jos samo 1 sezonu da igraju i sta ces onda ok je bilo za Rivalda ali mislim da si imao bolja resenja od Carlosa jesu oni bogovi fudbala ali bili u svoje vreme.

 

Probaj: Nuri Sahina,Mobi Okoli,Jano... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem da ti ne trebaju bas toliko starih igraca koji mogu jos samo 1 sezonu da igraju i sta ces onda ok je bilo za Rivalda ali mislim da si imao bolja resenja od Carlosa jesu oni bogovi fudbala ali bili u svoje vreme.

 

Probaj: Nuri Sahina,Mobi Okoli,Jano... :thumbup:

Okoli doveden na pocetku

 

@a sto se tice carlosa trazi preveliku placu pa ga nisam dovodio

Link to comment
Share on other sites

Ne znam u kojoj formaciji igras ali mc imas dobre Fabregas,Rosicki,Nasri amr/l Wolkot i Arsavin tu dovedi samo nekog da ih menja ne za vise od 7-8mil a slabe tacke bar po meni su ti stoper i dmc tu ti trebaju 2 kvalitetna igraca bar po meni :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Ne znam u kojoj formaciji igras ali mc imas dobre Fabregas,Rosicki,Nasri amr/l Wolkot i Arsavin tu dovedi samo nekog da ih menja ne za vise od 7-8mil a slabe tacke bar po meni su ti stoper i dmc tu ti trebaju 2 kvalitetna igraca bar po meni :thumbup:

dmc doveden

 

dc ce bit doveden

 

pa i mislia san nekog za 7-8 mil backupa

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliki ti je budzet za majorku,ali probaj da dovedes Daglas Kostu iz Sahtjora.

Giuliano iz Internacionala ili je u Interu ne znam tacno

Matias Defrederiko meni je zavrsavao posao u Fiorentini

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |