Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanimljivi SS-ovi


Paul
 Share

Recommended Posts

Jel to dodatak Jugoslavija? (ne vidim skrin sa tel.) Ako jeste ili Metalac nije prebacen u Ju lige ili ih ja nisam stavio da su iz Ju. Ako je moja greska bice ispravljeno. Trudio sam se da bude sto manje greski ali vidim da ih ima dosta pa cu za vikend odraditi abdejt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napiso sam ti u onoj listi da mi se to desilo.  :D Ono da u prvom pretkolu LP igraju samo klubovi iz SFRJ kao predstavnici svih zemalja.

Jeste ja sam sad nikola tesla pa cu da citam sve postove na forumu  :sesir Ti kao sve citar  neee

Sve osim tvojih karijera.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aha u Dinamu tolika plata,kad na vrbi rodi tresnja,jedino ako si koristio(jesi)cit neki... :crvenikarton:

Ali dobro,to je tvoja stvar,radi kako mislis da je tebi najbolje,samo glupo je da takav skrin kacis. :pras:

Link to comment
Share on other sites

Ajooj,izvinjavam se,prevideo sam,mislio sam da pise per week :shame:

Moguce je 25000 nedeljno,ako je trpao budzet sve na plate,i od prodatih igraca,npr.meni Cleo i Lukaku primaju nedeljno 24000.

Sorry jos jednom :o

Link to comment
Share on other sites

Bio je jedan od najboljih igrača tog managera(s obzirom na cijenu) sad se ne sjećam odkud mi pare za plaću, al sam cijelo vrijeme igrao u LP, znači 7 mil€ po sezoni+od prodaje igrača, nakupi se tako para, nisam paš nit imao uspjeha, mislim da sam došao do četvrtfinala LP najdalje, a prodao sam ga za rekordnih 30mil € u Juventus.

 

probat ču nač game status

 

EDIT:

http://imageshack.us/m/824/6572/gamestatus.jpg

iz prve sezone lol

Link to comment
Share on other sites

Ma ok,meni se ucinilo da pise 1m per week :odvala:

Ja ne smem ni da kacim game status,jer mnogo sejvovao,jer hoce komp da mi se restartuje ponekad kada idem na alt+tab,slab mi kompjuter,pa za svaki slucaj snimam posle svake utakmice. :pras: A i desi se tu i tamo kad bez najave iskljuce struju :lud: Umesto da jave,zbog kvarova u sistemu od toliko do toliko nece biti struje.

izvinjavam se jer sam otisao u off.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |