Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

Ni jedan ni drugi niste normalni.  :cast:

Vrag jel može ss prvih 11, a da im sa strane piše av. rating?

 

http://www.dodaj.rs/f/1k/dn/4qesV51j/arsenal-fc-arsenal-tacti.png

 

Evo.  :thumbup: I da, prošlo je još par tekmi. Bilo je tu sjajnih mečeva poputr onog gde sam se protiv L'Poola vratio nakon zaostatka od dva gola u gostima i gde sam uspeo stići na 3:3. Dalje, u odlicnom mecu sam dobio Junajteda 2:0, a protiv Svonsija sam od prve minute imao igraca manje jer je Gervinho dobio crveni ali sam dobio sa cak 4:0.  :aaa Uz taj remi protiv Liverpula jedino sam još remizirao protiv WBA gde je bilo 2:2. Još sam dobro i prošao s obzirom na to da sam na poluvremenu gubio 2:0.  facepalm I neka te ne zavara to što je Van Persie odigrao samo 4 utakmice. To je zato jer je lik stalno povredjen. Sad se opet povredio na 3 meseca.  :bo: Hazard je inace Bog otac ove igre.  :cast: :cast: :cast:

 

EDIT: I da ne zaboravim tu je naravno i Wilshare. Nije dao nijedan gol ali ima čak 8 asistencija. :D

Link to comment
Share on other sites

Arshavin je na početku bio u prednosti, a Gervinho je ulazio s klupe, dok sada nakon povrede Arshavina Gervinho i Walcott ulaze u borbu za tu poziciju mada je Gervinho trenutno bolji. Za neka 2 meseca kad se Rus vrati videćemo koji će od njih biti u prvih 11.

Link to comment
Share on other sites

Usrao sam motku u ovoj drugoj sezoni. Zajebao me moj inat opet :D (na polusezoni prodao Radovića i Dijaru (uzeo 4.1 m ukupno za obojicu) zbog svađe + pre toga na pozajmicu sam dao Guedea, Fejsu, Babića i Ilieva + sam prodao Bogunovića mada sam dobio za njega čak 925k). Kao zamene doveo Đokovića (koji je ruku na srce odigrao odlično), Jojića (dobro igrao do povrede), Živkovića (iz Hajduka), Romaria i Jokića.

 

Liga:

http://imagetitan.net/image-CD5C_4E529973.jpg

Imao sam svojih šansi ali nisam ih iskoristio. Eto nije mi se dalo da uzmem titulu a liga jako ujednačena je bila te su tako podjednake (skoro) šanse za titulu dva kola pred kraj imale čak četiri ekipe. :cast: Izgubio sam oba derbija, prvi nezasluženo (kao i većinu utakmica, koliko šuteva u okvir gola toliko i golova, eto zvezda me dobi u prvom duelu 1:0 sa jednim šutom u okvir gola) dok u drugom meču greške pojedinaca i...

 

Kup:

width=450 height=253http://imagetitan.net/image-293D_4E529973.jpg[/img]

Strašno! Ali ajde, nema veze. Na crveni ne mogu da se žalim jer zaista dao sam gol sa 10 igrača za 2:2 i onda sam povukao par igrača u defanzivu ali nastavio da napadam i primim dva gola. Eto opet, četiri šuta u okvir gola i četiri primljena gola. Do finala izbačeni Železničar (Lajkovac), zvezda, Teleoptik i Borac.

 

Evropa: :D

Ponovo sam kval. prošao bez poraza, dakle dve godine posle kvalifikacija skor mi je 11-1-0. Kada sam ušao u LŠ u šest mečeva skor mi je bio 0-2-4. Nisam mogao ništa u konkurenciji Galatasaraja, Porta i Man Junajteda ali prolaz je bio blizu, veoma blizu bar u LE nokaut fazu. Inače očekujem da nam se dosta poboljša koeficijent. zvezda je došla do zadnjeg kola kval. za le, Spartak je čak i ušao u LE izbacivši čak tri rivala pre grupne faze i tamo je čak uzeo tri boda dok jedino je zakazala BSK Borča koja je odmah ispala mada rival im je bio Bazel.

 

Što se tiče sledeće sezone već imam planove što se itče transfera ali ću i taktiku malo korigovati.

 

Lista želja:

AMR: Krivec (Alispahić), Baloteli (Evandro - prešao u Genk)

DL, AML: Trišović (Leković) (Poulsen)

ST: Makeda (Rudnevs) (Paterson) (Kleo - ima veliku platu zato je zadnja opcija inače bi ovako njega prvo doveo)

DM, MC: Hicešpelger (Smiljanić) (Ignjovski) (Vrdoljak) (Knežević) (Kara)

 

Igrači koji verovatno odlaze:

Tomić - na stolu su mi 4 ponude od 2.1m + 50% od sledećeg transfera. Prihvatio sam ali se još dvoumim jer kontam da dolaskom Kriveca ili Balotelija on je nepotreban a Đoković je odlična zamena.

Nesmačni - odlično kao levi bek odigrao ove dve sezone ali nisam hteo da produžim ugovor pa bez obeštećenja prelazi u drugi klub.

Živanović - katastrofa, ne sviđa mi se kako je igrao pa ide na free.

D. Aleksić - vraća se u Đenovu. Proigrao je u drugom delu prvenstva i obojica smo želeli da dođe za stalno ali... nisam spreman da Italijanima platim 7.5m.

Jojić - negde na pozajmicu.

Pavlović - Loša igra od dolaska poput Živanovića.

Guede će odigrati pripreme pa ću videti šta ću sa njim. Mada 70% odlazi.

Nastasić - Vraća se u Fiorentinu.

Stojković - verovatno opet negde na pozajmicu.

Fejsa i Iliev - posebni slučajevi, svađa sa obojicom pa videću šta ću raditi sa njima. Mada teško da će ostati.

Babić - opet negde na pozajmicu.

 

width=450 height=253http://imagetitan.net/image-06A8_4E52A466.jpg[/img]

 

p.s. Prve sezone sam uzeo titulu dok sam u kupu ispao u 1/4 od drugoligaša.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da kažem. Golman mi je ubedljivo najslabiji deo tima i u planu mi je da ako skupim para već na polusezoni kupim Adlera iz Leverkuzena. Sasvim solidan golman. A ukoliko Almunia zasere još neki gol leti na klupu sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Ide mi odlično. Instalirao sam nekakav najnoviji Transfer Update gde je Arsenal bez Fabregasa i Klišija i da bude još teže gde je Nasri već prebačen u Šiti. Naravno s takvim timom se ne može ništa osvojiti pa sam malo šopingovao i doveo Hazarda, Felainija, Tima Kejhila, Bejnsa i Rosija (izvinite što su imena napisana onako kako se izgovaraju). To je dovelo do sledećih rezultata u pripremama, prvenstvu i LŠ:

 

http://www.dodaj.rs/f/1G/3F/YOh56i5/arsenal-fc-arsenal-fixtu.png

 

Sjajan start sa 9 pobeda iz isto toliko mečeva. Primljeno je samo 8 golova dok ni u jednom meču nisam postigao manje od 3 gola što mi se u ovoM FM-u nikad nije desilo. Dali smo čak 30 golova što je oko 3,5 po meči i to je zapanjujuće. Od svih pojačanja najviše su prikazali Hazard i Rossi.  :cast:

 

Hazard u 4 takmičarska meča ima 3 gola i 4 asistencije (s tim pto je protiv Blekburna igrao samo 5 minuta i stigao je zabiti gol), a Rossi  u 4 meča ima 3 gola i 3 asistencije.  :respekt:

svaka čast  :respekt:  :respekt: ,samo probaj da zadržiš formu i titula je tvoja. :thumbup:

 

width=450 height=253http://i.imgur.com/YS93s.png[/img]-potpisao car besplatno. :)

fantastično pojačanje... :cast: :cast:

Link to comment
Share on other sites

http://imagetitan.net/image-9DD3_4E53CF65.jpg

 

+ Ostojić iz Teleoptika.

 

Nije ispalo baš kako sam planirao ali nije ni loše. :) Brašanac igra zaista odlično ali ne bi puno igrao ove sezone zbog Lole pa sam ga poslao u Teleoptik. Za Stojkovića nisam verovao da će aktivirati klauzulu od 2.5 m. Dok je bio kod njih na pozajmici na tri utakmice nije primio gol. To je to od odlaznih transfera. Od dolaznih bih samo napomenuo da je moja sposobnost kod dovođenja Kriveca presudila. Njemu isticao ugovor a istog igrača bih godinu i po dana ranije morao da platim čak 4.5m a veliki klubovi su ga želeli kod sebe pa su mu otvorili ugovor odmah ali ja nisam hteo da čekam šest meseci pa sam odlučio da ga platim. A i ovako mi je tb za ovu sezonu bio preko 6 miliona. Inače Barsa je želela Lukića dok je samo zainteresovana za Romaria ali dobiće onu stvar. Tj mogu da dobiju i Lukića i Romaria ako mi daju onoliko koliko ja tražim (a to je Lukić 13m a Romario 22.5m).

 

Golmani: Kahriman, Aleksić, Tomić

Levi bekovi: Lazevski, Leković

Desni bekovi: Miljković, Romario

Levi štoperi: Rajković, Jokić

Desni štoperi: Savić, Jovanović

Centralni vezni: Medo, Smiljanić, Petrović, Duljaj

Levi krilni: Milinković, Đoković

Desni krilni: Tomić, Krivec

Polušpicevi: Štilić, Lukić

Napadači: Makeda, Koštea

 

I ako nekog zanima gejm status. :)

 

width=450 height=253http://imagetitan.net/image-8029_4E53D206.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem-npr. Alen Stevanovic :thumbup: a ako ima mesta za jos jednog stranca Martin Zeman(ako neko od jacih nije kupio)i Adam Hlousek.(dovodi se za 4-5M).

Svu trojicu sam imao,odnosno prvu dvojicu u Partizanu(Hlousek u Palermu).

Link to comment
Share on other sites

Upalim stari sejv sa Dinamom(igrao sam sa burazom, ali on više nemože pa sam prije kojih 3 mjeseca dao otkaz s njim u igri i nastavio sam igrat, Vulić je došao umjesto njega na klupu Hajduka) i dođe tekma protiv Hajduk i razmontiram ih.

 

http://i.imgur.com/HMYG8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |