Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

Nemam inspiracije a ni vremena da opsirno predstavljam sve, ovako samo kad otkinem nekog velikana, onda nabacim koji ss, cisto da imate cemu da se divite :D a ne Slobi koji ovo sa Realom jedva uradi :D

 

 

Kaludjer je neprevazidjena legenda, ne igra puno kod mene, sad je igrao jer je Kermit povredjen, ali uvek da gol kad mu dam sansu...

 

 

Evo ti SS

 

 

 

http://img543.imageshack.us/img543/7227/kalu.th.jpg

 

E hvala :D Ma ja od 25 igraca imam 8 napadaca registrovanih  :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Ali ti si u osmoj sezoni. facepalm

 

Usput sa Realom ide odlično u Primeri za sada mada posle poraza u prvom kolu od Espanjola 1:3 ali sam onda zaređao pet pobeda i posle 6 kola prvi sam sa 15 poena.

 

U Ligi Šampiona dve pobede, po jedna protiv Monaka i Štutgarta i sada je Fenerbahče prvi (bolja gol razlika) a ja drugi sa po 6 poena i sada me čeka dvomeč sa njima.

 

U Kupu Španije rival će mi biti Mursija.

 

Jedva čekam Klupsko Svetsko Prvenstvo pa da osvojim i zadnji trofej sa Realom. :cool:  Solidan sam, imam šansu da za samo tri sezone osvojim sve moguće trofeje sa Realom. :)

 

Brine me Engleska. Slabi rezultati. Poraz u pripremama od Belgije sa 0:2. Na startu kvalifikacija sa Rumunijom 0:0 i jedva pobedi albaniju 1:2 u gostima. facepalm  Sada igram sa Kazahstanom. Trenutna tabela Rumunija, Rusija, Engleska 4, Crna Gora 3, Kazahstan 1, albanija 0.

Link to comment
Share on other sites

Aj prvo da stavim jos jedan SS, pa da odgovorim...

 

[hs width=300 height=300]http://img842.imageshack.us/img842/7288/prelazakigre.jpg[/hs]

 

Partizan je imao par ucesca u LS gde nikad nije prosao grupu, nekad su 3. nekad 4. a u LE msm da imaju jedno 1/4 finale, od ostalih Vosa i BSK su po jednom usli u grupu LE, ali su imali 5 bodova i zavrsavali na trecem mestu.

 

Liga nam je po dinamickoj reputaciji 13. i ima 3 zvezdice, ali ce se to sad izvesno povecati, do smo po koeficijentu 11. tj imamo sampiona u grupi LS, vicesampion ide u kvalifikacije LS, a jos 3 tima idu u LE.

Link to comment
Share on other sites

ja sam krenuo sa ukrajinskim shakhtarom za sada ide solidno zadovoljan sam prve sezone osvojena titula ( stavicu ss) na dramatican nacin  u predposlednjem kolu dyinamo je imao 2 boda vise i igrao sam kuci upravo sa njima rezultat je bio 1-1 mnogo sam bio ostecen od strane sudija sviran neposteci penal meni nije sviran cist itd ali u poslednjem kolu ja pobedjujem 5-0 a dinamo kiksa gubi kuci 0-1 i osvajam titulu sa puno srece ali sreca prati hrabre.

 

u ligi sampiona bio sam prvi u grupi sa bodom vise od milana dobio sam rengers u 1/16 finala i prosao sa 2-1 ukupno onda sledi arsenal koji je ipak bio preveliki zalogaj poraz od 5-3 ukupno je bio neminovan.

 

u kupu poraz od dyinama u 1/2 finala sa 4-3 gol primljen u produzecima.

 

druge sezone u ligi imam za sada 13 pobeda i 1 poraz 8 bodova bezim drugoplassiranom metalurgu.

 

liga sampiona u grupi su chelsea,olympiakos,deportivo prva dva kola 2 pobede protiv deportiva 0-3 i olympiakosa 5-2

 

od pojacanja tu su iz prve sezone taye taiwo,cristian zapata,neymar,digo tardelli. U drugoj su dosli dzeko,obasi,tymoschuk,areola,wijnaldum. Srna je na pozajmici u csk-a zbog malog sukoba sa mnom.

 

http://img138.imageshack.us/img138/1500/ukrainianpremierleaguei.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne, nije Smoje nikakav strelac, ajde da si Meshkija stavio (ili kako se vec zove), ovo je strelac, ultimativni bog fudbala, i covek koji bi bio izabranik mog srca da sam zensko.

 

[hs width=300 height=300]http://img14.imageshack.us/img14/4898/ker0.jpg[/hs]

 

U ligi do sad: 153 meca / 96 golova

 

P.S. Nasao sam coveka koji ce sigurno prevazici cak i Kermita, za 2 sezone je dao preko 55 golova, msm da ima vise golova od meceva, ali je regen...

Link to comment
Share on other sites

Morate uvek da imate zamenu. Zapamtite da nepostoji ne zamenjiv igrač. :bo:

 

 

I šta ćeš sad? Tražiš drugi posao?

:bo: Poceti nesto drugo ili mozda ako me OFK ili Rad zaposle onda cu tamo  :thumbup:

A samo sto su zaposlili nekog glupana lik prodao najboljeg igraca za 4.1mill  facepalm A ja odbijao 12mill za njega  facepalm

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/Mmzq5.jpg

 

Četvrtina finala EL, 2. sezona

Prva tekma 0:0, u ovoj rezultat 1:1, na poluvremenu krećem sa bunkerom, i on naravno puca u 90+, i to iz kornera  facepalm

Šteta, mogli smo nešto značajnije napravit

 

A ova pjesma opisuje moje raspoloženje nakon ove tekme

" Ne pitaj me noćas ništa

pusti me da šutim

Ja noćas trebam mir"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |