Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

Odlicno care :respekt: , igram i ja s Hajdukom, de mi predlozi par dobrih igraca koje da kupim(prvu sezonu igram)...............

 

Brezovec neka ti bude prvi na spisku obavezno.Stavi ga u sredinu i ball winning midf. i rijesio si se te pozicije za sljedecih 10 sezona ;).Lik trci za trojicu i svaku utakmicu ili zabije gol ili asistira.

Gunnarsona također preporucujem.Mozes ga dobit relativno jeftino,na rate,mozda oko 2,5M ali radi svoj posao kako treba. Posudi Kevina iz zaragoze(ako ga jos niko nije kupio).Dobit ces odlicnog kreativca u vezi.U opisu mu pise(barem kod mene) ˝Could be the next Xavi˝ :cast:

Bogami,meni tako i igra i znaci mi isto koliko i Xavi Barci. Napadaca ako ces brzanca onda preporucujem Kerica iz slovana,meni dosao besplatno i u prvoj sezoni zabio preko 30 golova.Poslje ga prodao za 3,6M€. I obrambenog mozda Nordtveita iz Arsenala,meni je odlican i pola ga europe trazi.Imas u arsenalu par odlicnih mladih igraca za posudbu pa pogledaj.Ima jedan Barazite ja mislim,zanimljiv igrac...eto

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem kak imate inspiracije dovest 10 stranaca i onda osvajat hnl i nešto u europi radit  :bo:

 

meni je cilj osvojit euro trofej a ne hnl,a tesko bas da cu pokorit europu sa onim balvanima iz Hajduka ili igracima iz hnl-a....

 

EDIT: uostalom,ja nisam nakrkao strance,imam podjednako nasih i stranaca u prvoj postavi(Ibro,strinic,oremus,brezovec,maloca,andrijasevic,subasic)

Link to comment
Share on other sites

kako odlicno ne mogu ni za jedno kolko da sastavim udarnu momcad...evo koji su mi dosad bili ozljedjeni....buljat, oremus, tomasov, anas, ahmad, vejic, andric, vukusic, bulku....eto svi su ti bili ozljedjeni i nitko nije bio dan/dva svi po nekoliko tjedana  facepalm ...a uopce nisu tolko jaki treninzi....sami sebe lome

 

Meni je Oremus povredjen na 6 meseci  facepalm facepalm facepalm A bio u najboljoj formi na pocetku sezone...

Link to comment
Share on other sites

Meni je Oremus povredjen na 6 meseci  facepalm facepalm facepalm A bio u najboljoj formi na pocetku sezone...

 

meni cetvrta sezona,i dosad se oremus ozljedio jednom(tj,skrsili su ga na treningu) na 12 dana :D

inace ja nemam nikakvih problema sa ozljedama,rijetko mi se ozljeduju igraci iz prve postave,a ako se ozljede to je kratko,najduze 15 dana.Ako se neko ozljedi onda su to igraci sa klupe ili ovi koji nisu niti na klupi,ali opet to nisu lomovi pa da ih nema po par mjeseci nego nako,do mjesec dana pauze

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem kak imate inspiracije dovest 10 stranaca i onda osvajat hnl i nešto u europi radit  :bo:

 

 

U interesu mi je napravit najbolji mogući roster igrača, iako pokušavam navlačit i forsirat naše, opet sam doveo 11 stranaca i 6 domaćih u 3 sezone. Čak sam na početku odbio Viniciusa koji je trebo doć besplatno zbog Kneževića kojeg sam platio 2M€ samo zato što je Hrvat.

Kada se pruži prilika, dovedem kvalitnetnog igrača bez obzira  na njegovu nacionalnost. Svjestan sam toga da vodim Dinamo i da kvalitetni igrači ne žele doć, pogotovo ne Hrvati. Bio sam sretan ko malo dijete kad mi je Danijel Pranjić prihvatio ugovor nakon šta je napustio Bayern, ali to nije slučaj kod svih da bi se htjeli vratit.

Treba bit realan i reć da je gotovo nemoguće uspjet bez stranaca.

 

U kojoj sezoni si osvojio EL?

Link to comment
Share on other sites

meni cetvrta sezona,i dosad se oremus ozljedio jednom(tj,skrsili su ga na treningu) na 12 dana :D

inace ja nemam nikakvih problema sa ozljedama,rijetko mi se ozljeduju igraci iz prve postave,a ako se ozljede to je kratko,najduze 15 dana.Ako se neko ozljedi onda su to igraci sa klupe ili ovi koji nisu niti na klupi,ali opet to nisu lomovi pa da ih nema po par mjeseci nego nako,do mjesec dana pauze

 

Ti si onda vrlo srecan covek. Meni su trenutno povredjeni: Oremus, Vukusic, Anas Sharbini, Ljubicic, Andric, Vejic i Maloca  facepalm Igram s rezervama  :>(:(

Link to comment
Share on other sites

 

U interesu mi je napravit najbolji mogući roster igrača, iako pokušavam navlačit i forsirat naše, opet sam doveo 11 stranaca i 6 domaćih u 3 sezone. Čak sam na početku odbio Viniciusa koji je trebo doć besplatno zbog Kneževića kojeg sam platio 2M€ samo zato što je Hrvat.

Kada se pruži prilika, dovedem kvalitnetnog igrača bez obzira  na njegovu nacionalnost. Svjestan sam toga da vodim Dinamo i da kvalitetni igrači ne žele doć, pogotovo ne Hrvati. Bio sam sretan ko malo dijete kad mi je Danijel Pranjić prihvatio ugovor nakon šta je napustio Bayern, ali to nije slučaj kod svih da bi se htjeli vratit.

Treba bit realan i reć da je gotovo nemoguće uspjet bez stranaca.

 

U kojoj sezoni si osvojio EL?

 

Trećoj

S tim da sam imao puno sreće u ždrijebu

Nakon što sam ispo iz LP, redom sam dobio Sporting, Benficu, Werder, Monaco i na kraju jedini malo teži protivnik Man. City  :)

Link to comment
Share on other sites

Ti si onda vrlo srecan covek. Meni su trenutno povredjeni: Oremus, Vukusic, Anas Sharbini, Ljubicic, Andric, Vejic i Maloca  facepalm Igram s rezervama  :>(:(

 

a nezz,mozda jesam,mozda nisam a mozda je i do treninga kvalitetnog pa se zbog toga ne ozljeduju(a vrlo dobro napredjuju,svima rastu ocjene i samo je jedan igrac nezadovoljan sa jacinom treninga).Ako ti se ozljeduju u utakmici probaj zadat igracima da na zadrzavaju loptu u nogama nego da se rijesava lopte brzo pa na taj nacin protivnik nece imat sansu polomit igraca i ozljedit ga.Ako ti se ozljeduju na treningu probaj nesto mjenjat ili probaj skinit sa nekog foruma neki trening  :bo:

Link to comment
Share on other sites

mjurli a kolko si uta save load napravia :D

 

pa onoliko koliko mu je trebalo da osvoji EL...50 puta,mozda 60,ma nije vise od 70,ma max 80...  :odvala:lolhehe

 

EDIT: ma ja ti ne mogu vjerovat da si osvojio u trecoj sezoni EL sa igracima hnl-a a da nisi nista muljao jer ja imam vjerojatno dosta kvaliteniju momcad od te tvoje i igram cetvrtu sezonu a nisam bio niti blizu osvajanju euro trofeja,najdalje sam dosao do 1/4 EL.Jos i mogu shvatit da si nekako na srecu prosao monaco i werder ali city dobit sa igracima iz hnl-a? nema sanse...to je moje misljenje  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

mjurli a kolko si uta save load napravia :D

 

Smiješan si  :)

 

 

pa onoliko koliko mu je trebalo da osvoji EL...50 puta,mozda 60,ma nije vise od 70,ma max 80...  :odvala:lolhehe

 

A tebi baš nejde  :(

Potrudi se malo više, sumnjam da možeš smislit bolju foru od ove , ali svejedno, potrudi se. Ako ništa drugo, bit ćemo oslobođeni tvojih maloumnih postova sat, dva  :)

Link to comment
Share on other sites

Evo moje tabele posle 7 odigranih kola, samo sto Dinamo ima utakmicu vise od mene, a Osijek cak dve tako da razmisljam o prvom mestu kada nadoknadim te dve utakmice.

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/41/o5/3nNvRkLE/1/croatian-first-division-.png[/hs]

 

u toj sezoni kod mene je osijek postao prvak  :cast:

kako su samo ludo igrali i bas mi je bilo drago jer sam imao protivnika

jbg,sad su se raspali,bore se za ostanak.Sad se borim sa karlovcem :D

Link to comment
Share on other sites

Od Sibenika i od Intera iz Zapresica  facepalm facepalm

Evo screenshot svih utakmica:

 

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/3t/oJ/5M83Q8W/hnk-hajduk-hajduk-fixtur.png[/hs]

 

 

u toj sezoni kod mene je osijek postao prvak  :cast:

kako su samo ludo igrali i bas mi je bilo drago jer sam imao protivnika

jbg,sad su se raspali,bore se za ostanak.Sad se borim sa karlovcem :D

 

 

Osijek opasan :D

 

EDIT: Samo nije Osijek mogao sa mnom. 3:1 sam ih dobio :D

Link to comment
Share on other sites

Od Sibenika i od Intera iz Zapresica  facepalm facepalm

Evo screenshot svih utakmica:

 

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/3t/oJ/5M83Q8W/hnk-hajduk-hajduk-fixtur.png[/hs]

 

 

 

Osijek opasan :D

 

EDIT: Samo nije Osijek mogao sa mnom. 3:1 sam ih dobio :D

 

ja 7:1  :odvala:

ali sam gubio na drugim terenima bodove dok su oni rasturali dinamo i kuci i vanka i ostale gazili i kuci i vanka i na kraju zasluzeno bili prvaci...uz moju ˝malu˝ pomoc ali necemo sad o tome :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |