Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

ales_pfc


Sir Aleš
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima. Zovem se Aleš, imam 27 godina, dolazim iz Slovenije i ovaj forum sam pronašao pre par dana baš slučajno preko Googla.  :)

 

CM/FM igram od 1997. godine, moj prvi je bio CM 97/98, nakon toga svaku godinu sam kupio novu verziju sve do CM 01/02. Tada sam malo stao, kupio CM4, koji je bio promašaj. Od FM serijala imam samo FM 2007, kojeg igram još danas, pre svega što još ne volim da menjam kompjuter, a drugi razlog je moj dugoročni save sa Partizanom (trenutačno igram 28. sezonu). Dominacija klubova iz zapadne Evrope u europskom fudbalu donijela je moju odluku, da v FM-ju više ili manje vodim timove iz istočnog ili jugoistočnog dela kontinenta i sa njima probam nešto konkretno da osvojim u Europi. Ali više od godinu dana igram samo save, vezan na Partizan.

 

Moji omiljeni klubovi još su Milan, Barcelona i Man Utd. A moji najomiljeniji igrači su oni, koji govore na terenu a ne van njega. U Barci sam tako obožavao pre svega Rivalda i Luis Enriqueja. Na žalost danas takvih igrača je sve manje...

 

Ovaj forum ču svakako da pratim (iako verovatno neču biti baš u vrhu po broju postova  :) ).

 

Sretno svima!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |