Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

AC Milan


mitar 77
 Share

Recommended Posts

AC Milan

 

 

http://bih-x.info/wp-content/slike/ac-milan.png

 

 

 

Odlucih se i ja da pocnem pisati svoju karijeru, po prvi put u zivotu. Posto je vec krenula druga sezona ukratko cu da vam opisem prvu...

 

 

 

Sezona 2009/2010

 

Igrački kadar koji sam zatekao u klubu bio je solidan, pa su mi trebala dostojna pojacanja, a pogotovu odbrambeni igraci posto je moja odbrana ocaj.

 

 

 

Pojacanja

 

 

Prvo u nizu pojacanja bio je Rafael Van Der Vaart, odlican vezni igrac koji je stogao iz Real Madrida za 17.5 M € i odmah se pokazao kao odlicno pojacanje davsi gol na svom debiju.

 

Drugo pojacanje pristoglo je iz Cruzeira, a to je mladi i perspektivni lijevi bek Diego Renan koji je stigao za nevjerovatnih 23.5 M €, sto je izazvalo nezadovoljstvo kod fanova, ali se i on takodje  pokazao kao odlicno pojacanje.

 

Treci igrac koji je pojacao nas klub je bio Samir Handanovic, koji je stgao kao najvece pojacanje za takodje nevjerovatnih 29 M €, ali je opravdao sva moja ocekivanja i bio je izabran za najboljeg golmana Serie A.

 

I cetvrto pojacanje je James Rodriguez, mladi Kolubijski vezista koji je stigao iz Banfilda za 1 M €, i bio je backup za Ronaldinha koji se cesto povredjivao.

 

http://img29.imageshack.us/img29/4899/acmilanx.th.png

 

 

Takmcenja

 

Serie A- Solidna sezona, iznad mojih ocekavanja zavrsili smo na 4. mjestu i obezbjedili Ligu Sampiona sto je najvaznije / Tabela/.

 

 

Liga Sampiona-  Fenomenalna sezona u Ligi Sampiona, osvojii smo trofej  :kee: / Parovi Finala /

 

 

Kup- Takodje odlicni rezultati i u ovom takmicenju, ispao sam u Polufinalu od Intera, ali sam ipak prezadovoljan.

 

 

 

 

To je to za prvu sezonu, ako trebaju neki SS-ovi slobodno trazite.

 

P.S. Komentarisite.

__________________________________________________________________________________________________

 

 

Nastavice se...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nemam vise sejv...

 

 

Ali evo objasnjenja:

 

Kako prodati igrace za velike pare? Postoji li neka fora? Pa... postoji! Ja sam, primera radi, prodao Makelela, legendu fudbala, koji polako umire i ima 35 godina za neverovatnih 9m! Tiaga iz Juvea sam prodao za 15m, a mogao sam verovatno uzeti i koji dinar vise, retardirani Molinaro je otisao za slican novac, a da ne pricam sta sam sve uradio u Lillu... Kada Man City [tycoon effect] i Italijani [nakon 1. sezone, kada uzmu silne pare od sponzora i TV prava] traze vaseg igraca, to je velika sansa za abnormalnu zaradu, pogotovo na ovom patchu. 10.2.0 je prepun bagova, transfer kod je prilicno unisten, te je mnogo lakse izvesti ove "Modjijeve carolije"...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |