Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Fusball Sportverien Bayer 04 Leverkusen


Guest rosque
 Share


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto... Dos'o je i taj trenutak.. Treca sezona je prosla... Bilo je uspona i padova, trganja za neke pozicije.. No sve cete cuti..


 

http://i800.photobucket.com/albums/yy285/rosque_textopisci/bayer%20leverkusen%20karijera/GRBbayera.png

 

Transferi...

 

Dakle dosla su tri igraca: Iker Muniain.. Mislio sam da će se razvit u zvijer, ali sam pogrijesio.. Jbg, i najbolji grijese.. Onda je dosao regen Roberto koji je treci golman... Da, da ovakve ocjene, a treci golman... Jbg, nemos igrat pored Adlera i Delaca... I zadnji je argentinski stoper iz Benfice... Nicolas Otamendi koji je placen 5.75 mil eura.. I opravdao je svaki euro ulozen u njega.. Otislo je 18 igraca, sto na posudbu, nekoliko ih je prodano a par njih otpusteno uz preporuku promjene profesije... Od vaznijih su to..  Djakpa koji nam je donio 2.6 milijuma eura.. I Julio Alvarez koji mi je donio 1.5 milijun eura...  Ostali jednostavno nisu vrijedni spomena...

 

http://i800.photobucket.com/albums/yy285/rosque_textopisci/bayer%20leverkusen%20karijera/GRBbundeslige.png

 

Bundesliga...

 

Ova sezona je bila katastrofalna sto se tice Bundeslige.. Jedva sam uspio obraniti naslov u zadnja dva kola.. Dortmund mi je bjezao cjelo vrijeme tri-cetiri-pet bodova... Sveukupno imam najbolji napad i najbolju obranu... U utakmicama kod kuce sam uvjerljivo najbolji sa najmanje primljenih golova.. I u gostima sam opet prvi.. I tu imam najmanje primljenih golova.. Evo upravo zbog ovih zadnjih pet utakmica sam postao prvakom drugi puta u povijesti Bayera.. Ja sam tu osvojio maximalnih 15 bodova dok je Dortmund samo 7.. Nagrade su dobili Michal Kadlec koji je izabran za drugog obrambenog Bundeslige.. Andrej Kramaric za najboljeg napadaca Njemacke prve lige.. Arturo Vidal i Rene Adler su izabrani za drugog odnosno treceg igraca Bundeslige.. Moja malenkost je odabrana za trenera Bundeslige, takoder to isto po izboru nogometasa.. U momcadi godine odabrani su  ljevi i desni bek Michal Kadlec tj. Daniel Schwaab, te Simon Rolfes i Renato Augusto sa Patrickom Helmesom... Helmes je takoder razarao mreze protivnika sa vanzemaljskim postotkom od 100% odnosno 33 gola iz 33 utakmice...

 

http://i800.photobucket.com/albums/yy285/rosque_textopisci/bayer%20leverkusen%20karijera/GRBdfb-pokala.png

 

DFB-Pokal...

 

Najvece razocaranje sezone je upravo ovaj kup... Ali dobro, mora i mene nekad FM sjebat i uzimat mi zivce.. Nemoze sve bit bajno i sjajno... Dakle, krenimo sa utakmicama.. Denzlingen u gostima.. 40 mojih udaraca naprema jednom njihovom... 5:0 za mene.. Strijelci su bili Toni Kroos jednom, Simon Rolfes dvaput, Stefan Reinartz jednom i Kramaric jednom.. Sljedece zrtveno janje je bio Frankfurt koji je porazen sa samo 1:0... I opet je strjelac bio Patrick Helmes.. Izjednacena tekma.. Ali nemozes protiv Helmesa... Na red je dosao i Hannover.. Jos jedan total destruction.... 3:1.. Reinartz, Rolfes i Naki su dali po jedan gol... I onda zapreka zvana Wolfsburg... Kako cu drugacije izgubiti nego dobit gol u 119-oj minuti i na penale spusit... Golove su dali Helmes i Rafael Garcia koji je poslije fulao penal.. 17 godina, veliki je pritisak... Nema veze, velike su igre pred njim.. Opravdat ce moje povjerenje...

 

http://i800.photobucket.com/albums/yy285/rosque_textopisci/bayer%20leverkusen%20karijera/GRBligeprvaka.png

Liga Prvaka...

Posto sam prosle sezone osvojio prvenstvo direktno sam se kvalificirao u skupine.. U skupini smrti smo bili mi, Tottenham, Barcelona i Salzburg.. Prvu utakmicu protiv Tottenhema sam se recimo izvukao. Ali oni su ipak dali gol u 81-oj minuti sa igracem vise... Drugu takmicu u skupini sam isao kod susjeda Austrijanaca, tocnije Red Bull Salzburga.. Naguzio sam ih 6:0.. Svoj bijes su iskalili Helmes 4 puta, Kramaric i Rolfes.. Onda smo dvaput igrali protiv Barce.. U gostima smo igrali 2:2.. Gol u 90+4-oj minuti.. :& :& Strijelci su bili Helmes i Kramaric... Drugu tekmu sam izgubio 1:0... Opet sam igrao sa Spursima, i opet 1:1 i opet mi je Crouch dao gol... Helmes je bio strijelac za mene... I onda sam igrao protiv Salzburga kojeg sam porazio sa 3:0... Zabili su Rolfes, Andrej Kramaric i Toni Kroos.. Jbt, cudno da nema Helmesa medu strijelcima.. :D I tu je kraj mojih avantura u Ligi Prvaka, ali nista zato.. Postoji i....

 

http://i800.photobucket.com/albums/yy285/rosque_textopisci/bayer%20leverkusen%20karijera/GRBevropskelige.png

 

Europska Liga...

 

U kojoj sam prosle godine sramotno porazen od Seville 4:0.. Ali to mi se nece ponoviti ove godine.. Ne, ne.. U prvom kolu nokaut faze sam dobio Romu.. Macji kasalj za moje Apotekare.. 2:1 sam ih dobio kod kuce.. U strijelce su se upisali Helmes i Arturo Vidal.. U gostima su bili porazeni nakon produzetaka.. Kadlec, Helmes i Reinartz su bili strijelci... Onda sam dobio AZ.. Uff kako im se Helmes narugao.. 4 komada u prvoj utakmici koja je zavrsila 4:0.. U drugoj tekmi sam odmarao igrace i zato sam porazen 1:0.. U cetvrtfinalu sam dobio Arape Man City.. I ovaj put je dokazano da novac ne garantira uspjeh... Doma sm ih pobjedio 1:0, a zabio je Kramaric dok je Benlouane dobio crveni karton... U gostima sam izgubio 3:2, sto znaci da prolazim zbog gola u gostima.. Prolaz dalje su mi omogucili Arturo Vidal i Helmes... U polufinalu sam dobio Genou sa kojom sam u gostima odigrao 2:2.. Rolfes i dosadni Helmes su zabili..  Na Bay-Areni sam ih dobio 1:0.. Ne morate ni pogadati tko je zabio gol.... Helmes.. -,- I Bayer je u finalu sa Valenciom koja misli da mi moze nauditi... 5:0 na Municipalu iz Brasova je bilo ponizavajuce za nekada slavnu Valenciju... Cetverostruki strijelac je opet bio Helmes.. Pridodao mu se Kramaric sa jednim golom.. I tako je Bayer osvoio Europsku ligu.. !jupi! !jupi! !jupi!

 


 

Slobodno trazite neki ss...  Do čitanja.. Aufwiedersehen..

Link to comment
Share on other sites

iako sam več ovo prije pročitao na cro-manageru ,ovdje sam ponovno sve ispočetka pročitao..Ne zato jer sam ja to htio nego me roske preko MSN-a prisilio :P :P

 

 

 

Steta za Ligu Prvaka, ali to si nadomjestio sjajnom igrom u Europskoj ligi

 

Helmes je Bog stvarno izvlačis iz njega maksimum,svaka ti cast za Bundesligu

 

Roberto je mlada nada i stavi ga samo da uči od Adlera....

 

 

Čitam i dalje

Link to comment
Share on other sites

Čitam i ja sve,stvarno malo komentarisete na ovom forumu karijere a na ostalima je to jedan od glavnih delova foruma. Roske tebi svaka čast na priči,stvarno je ekstra i ja nastavljam da je čitam.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hvala.

 

Daj editiraj sve postove u temi tako da budu posloženi i da se vidi kaj je na njima.

 

Možda nastavim preko ljeta, makar ne vjerujem, neću bit u Hrvatskoj a samim time nit na kompu.

 

I bit će možda LLM karijera. ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |