Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najava FM 11


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Demo bi trebalo da izadje u petak 22og oktobra (za nedelju dana), s obzirom na to da ljudi iz SIja uvek gledaju da datumi izlaska budu Petkom kako bi ljudi koji su zaposleni ili imaju druge obaveze radnim danima, mogli da imaju ceo vikend kako bi igrali...tako je bilo do ove godine pa bi samim tim trebalo da bude i ove godine. Iz gore pomenutog razloga datum izlaska full igre je 5. Novembar odnosno petak...
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, evo mog odgovora na ispravke Nikole Jolovica, koje mi samo potvrdjuju da screenshotovi koje su neki videli ocigledno ne pokazuju pravo stanje stvari:

 

NJ: > Tomic Nemanja covek rastura kako dribla jedan od najboljih u ligi a ima samo 10.

 

Nemanja Tomic u FM2011 ima 15 za dribbling, 14 za tehniku, nemam pojma odakle ti ova desetka...

 

NJ: > Brkicu (golmanu iz Vojvodine) treba povecati ocene jer decko jos malo pa brani u prvu postavu A reprenzetacije!

 

Brkicev CurAb je 120, sto ga i cini drugim golmanom lige... mozda moze da se poveca na 125.

 

NJ: > Cleu treba staviti da je sad I Srbin I Brazilac,malo vise tehniku mu stavite jer si valjda I sam video kako daje golove u kvalifikacije za LS!

 

Kleo i ima drugo srpsko drzavljanstvo u igri, opet ne znam odakle ideja da nema. Njegova ocena za tehniku je 15 i to je sasvim realno.

 

NJ: > Pojacaj malo Partizan jer su ipak jedini pretstavnici Srbije u Evropi!

 

Partizan je na gornjoj granici onoga sto je dozvoljeno prema uputstvima koja imamo, njihov prosecni CurAb za Top 16 je 122.5, sto je sasvim pristojno.

 

NJ: > Antwi Yaw je mnogo slabo odradjen jer agresivnost mu treba staviti mnogo vecu!

 

Njegova ocena za agresivnost je 16.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brate hvala na brzom reagovanju!

Ja sam Nikola Jolovic i uporedio sam ocene sa fm2010 pa sam samo napisao sta bih voleo da stavis i promenis za fm 2011!

Hvala sto si se registrovao i drago mi je da imamo strucnjaka kao sto si ti ;)

A Kleo video si kako je snalazljiv i kako udara glavom!!! (preciznost mu treba dati za 1,2 vecu) !

Sve ostalo vam je odlicno...Samo da te pitam,u svaki menager je Morava iz Cuprije (manji klub iz nize lige) (to je moj klub tj boj grad)

Oni an svaki fm imaju isti stari tim,promenili su se mnogo malo oslabeli nego prosle tako da nije vise isti sastav tima!

Ali to i nije vazno jer ne moze da se igra sa njima!!!

Posteno receno meni Sasa Ilic ej uradjeno jace nego sto je,jeste da je on sastavljac igre,ali oslabeo je i nema sad 3 i po,4...

 

On nema izdrzljivost veliku i brzo se umori!

Ovo za Tomica i Antwi-ja je odlicno jos samo Oumoary Moram priznati da je protiv Partizana naskocio sve odbrambrene igrace (osim Krstajica) treba mu dodati jump a heading moze i 11 ali i nemora (ti odlucujes ) ;)

I Krstajica ne moze u ligi niko da predje niko sto na fm i nije tako!

Dusane ti bi trebao da radis za neki tim (u stvarnosti) jer ocenjujes vise nego realno (po meni)

P.S : Nemoj da radite nesto,pa da trazi vecu konfiguraciju!

Jer vecina nas menagera nema tolko dobar komp,neka ostane takva kakva jeste!

I Kleo treba staviti da kosta 13 miliona (kao i u stvarnosti ) (ponuda Liverpula) koju smo odbili zbog drzavljanstva!

Za ostalo svaka cast kapa dole!  :great: :great: :great:

 

 

HVALA STO SI SE ODAZVAO MOM POZIVU I STO SI DOSAO NA FORUMu!

Link to comment
Share on other sites

Pa znam da nema veze ali on je blizi njima nego mi mogao bi da im kaze...

@SlobaGrobar Znam Slobo ali kako t kazes to zavisi od lige i od kvaliteta,u stvarnosti je onda Kleo kvalitetan pa kosta 13 miliona a na fm-u nije pa kosta 3...npr...

Neka ostanu ocene iste ali cena neka mu se poveca,i Dusane da te pitam nesto!

Molim vas stavljaj te editore,za ispravku,jer ne urade se svi transveri koje bi ja ili neko drugi doradio ;)

Mozda ti nemas veze sa ovim ali ko ce ako neces ti? Hvala jos jednom za reg  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, inicijalna cena igraca se ne pise u bazi, to jest ne odredjuje je tacno researcher, vec liga to procenjuje na osnovu kvaliteta lige, ostalih transfera, finansija u zemlji i regionu, itd. itd. Drugo, sekundarna, tercijarna liga mogu da budu mnogo vece od te inicijalni i to sve odredjuje igra kao mehanizam koji povezuj puno puno zasebnih finansijskih sistema. Ovo je sada mnogo doteranije nego ranije, secam se samo onog cuvenog baga za 1k transferima...

 

Sto se Morave iz Cuprije tice, ukoliko mozes da dodjes do trenutnog sastava, ja imam dobre volje da ga ubacim, iako klub nije na listi prioriteta... Ove godine sam dosta poradio na trecem nivou takmicenja (iako ni on nije prioritet), ali bice jos dorada kroz data patch, kada ga bude.

 

Dakle, za sada cekamo izlazak igre, a onda mi slobodno saljite sugestije... najbolje bi bilo u 'vecim paketima'.

 

Pozdrav,

 

D.

Link to comment
Share on other sites

Video sam da se cena dosta gleda i sa transfermarkt.de.

 

Sto se FM-a i cena tice, fiksa cena nikako ne moze da se podesi. Imajuci ovo u vidu, pravo da vam kazem, veca je verovatnoca da saradnici transfermarkta za neke igrace prepisu cenu iz FM-a nego obrnuto.

 

Nisam siguran kada tacno izlazi demo, to sada i ne zavisi od mene... nasi podaci (kao i svi ostali) su vec uveliko u Engleskoj i spremni za igru...

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao za to....

Za dva dana otici cu u klub (Morava) nabavicu sastav pa cu ti poslati!

Ti najbolje znas dali ce izaci ovog petka demo i kad izlazi full,bilo je raznih ratuma ali ti ces reci najtacniji...!?

 

E aj saznaj nesto o Fk Moravi pa ubaci ovde http://fm-balkan.com/index.php?topic=3018.msg55390;topicseen#new ,pa cemo Zeka i ja,da uradimo u posaljemo Dusanu,jedan veliki update.Dogovoreno?

Link to comment
Share on other sites

DEMO IZLAZI 21-OG :))))))

 

 

 

 

 

    Over the weekend, Football Manager 2011 on PC & Mac went “gold” on 5 of the 8 versions of the disc that are due to be manufactured, with the other 3 discs turning up later today.

 

    That means that work has now started on the demo, and I can now reveal when it will be released.

    We are releasing the demo this year in 2 phases, with strawberry on Thursday (Steam only) and vanilla and strawberry torrent & direct download on Friday.

 

    There are many reasons that we’ve decided to release the demo in this way this year. We basically don’t have enough time to get all the different versions built and tested by Wednesday night, so had to decide whether to release them all on Friday, or split them.

 

    So last week, SEGA’s global marketing teams started talking to various possible partners to release the demo that would mean that everyone who wanted to get the strawberry demo on Thursday could do completely for free without breaking SIgames.com & FM.com (as happens every year), and those that were more patient, or didn’t want to use Steam for whatever reason, could still get the demo on what was the originally planned date of 2 weeks before release.

 

    As mentioned above, the only other option was to delay all of the releases.

 

    Our partners for the demo will be MirrorFootball in the UK, Marca in Spain, Veikkaaja in Finland and L’Equipe in France, but that does not mean that customers in other countries will be unable to get the demo. We will of course provide information at SIgames.com and footballmanager.com as soon as the demo is available so that any customer in the world is able to download the demo via Steam as soon as it goes live.

 

    The demo will have 12 playable leagues – England, Scotland, France, Spain, Portugal, Italy, Norway, Denmark, Sweden, Brazil, Argentina, Chile and is available in all languages.

 

    At some point on Friday 22nd, we’ll make the demo available for direct download and torrent, and a vanilla version of the demo, which will feature just the English and Scottish leagues.

 

    I know one of the first question I’ll be asked it “why choose to go with Steam first, rather than one of the others?”.

 

    Now that it’s a PC and Mac distribution platform, everyone can get it via the system, it provides great download speeds, it will once again be one of the two options for installation for the boxed game (with lots of benefits, which I’ll be blogging about in the next couple of weeks) and is a system most of us here use without issue.

 

    I’ve seen some posts on the forums that unfairly castigate Steam, such as blaming it for the activation issues regarding FM2009, which were nothing to do with Steam, but were caused by a denial of service attack on Uniloc’s servers, or blaming a bug in the game on Steam – a bug in the game is a bug in the game, and nothing to do with Steam at all.

 

    Hopefully that answers that question.

 

    As mentioned above, the links to the demo should be available here from Thursday morning – I would advise that if you’re looking to grab it quickly, that you download the Steam client in advance, which is available at www.steampowered.com, and then you’ll be just a couple of button clicks away from being able to grab it.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |