Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Crvena Furija


Target Man
 Share

Kakva mi je karijera  

18 members have voted

  1. 1. Kakva mi je karijera

    • Nikakva
      1
    • Loša
      0
    • Dobra,a može i bolje
      1
    • Odlična
      7
    • Vrh
      9


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

F i n a l e

 

Španija  - Engleska

 

 

3 : 0

 

 

 

Španija odbranila titulu svetskog prvaka !!!

 

 

  Stvarno sam bio pesimista i nisam mogao da verujem da mogu da osvojim i ovo Svetsko prvenstvo.Ali uz reprezentaciju kakva je Španija,retko se šta može,a da se ne osvoji.

  Sada sledi podmlađivanje tima.Za reprezentaciju više neće igrati Xavi,Xabi Alonso,Joaqin...A Villa?Njega ću definitivno zadržati bar za Evropsko Prvenstvo jer se na ovom SP pokazao kao najbolji i nezamenjiv.

  Do skorog viđenja  BOKICIC

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ajmo Majstori,ajmo svi u glas TArget Man jedan je od nas !  lol lol lol:respekt:

 

Svaka čast na osvajanju,de preuzmi neki klub  :D

 

Igrao sam ja i sa klubovima,ali ima mnogo utakmica,a ja nemam vremena zbog porodičnih i poslovnih obaveza da bih vodio neki klub...ali kad izađe FM2011,tu će se morati voditi neki klub.Prvo neki veliki,onda srednji i onda neki mali... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Target poslusaj moj savet. Izbaci sad sve matorce preko 30 godina i ubaci klince, verovatno neces osvojiti ovaj EP, ali SP2018 je tvoj sigurno.

 

Pa tim će biti sigurno podmlađen,ali ostaviću od 23 igrača bar tri četiri iskusnih.A što se klinaca tiče vidim da se dobro razvijaju : Sergio Asenjo,Marc Muniesa,Raul Goni,Cesar Azpilicueta,Ignacio Camacho,Edu Ramos,Javi Martinez,Sergio Busquets,Juan Manuel Mata,Jordi Alba,

Kiko Femenia.Sergio Canales,Ander...

 

Sigurno su ti poznati Zeko?

 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se Chamacho nije nista razvio, igrao je za Atalantu, Iker Munian i Bojan su mi bili prvi napadaci na SP 2014 i EP2016. Sergio Asenjo prvi golman odpa na dalje. Moj tim na SP je u proseku imao 25 godina, a na EP 2016 23. godine!!!

 

A Sergio Canales?On mi je sad sa 20 godina već extra i super su mu atributi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |