Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Kruno
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...

Poceo da vodim Partizan, ali bih pokrenuo jos jedan save. Uslov: mlada i talentovana ekipa. Predlozi i razlozi zasto taj klub. Liga samo da bude evropska.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad. Mlad, dobar tim. Liga 5, ali gube najboljeg igraca, Carlos Vela, na polu sezoni. Za transfere nisam siguran, ali ima tu dosta 'materijala' koji bi se mogao da proda. Imas par supertalentovanih igraca, vrhunskog golmana i veterana, Xabi Prieta, koji je kao vino. Klub je iz Baskije, a tu je Srdjan Babic, koji ima dobar potencijal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadnji save na fm17 sam zapoceo sa Lyonom i dogurao do 2034te godine, gdje bi jos duze igrao da mi se hard disk nije sjebao i otisao mi save u kurac. Tako da cu kad izadje full verzija, zapocet ponovo sa njima. 

 

Inace volim uzimat timove koji nisu uzeli titulu prvaka dugo godina, a lyon je zadnji put osvojio francusko prvenstvo u sezoni 2007/2008. 9 godina je dug period :)

Link to comment
Share on other sites

Uzmi neki drugi klub. Da ti nije dosadno. Mozda nekon njemackog, Gladbach il Stuttgart eto dugo ni osvojio 05 posljedni put ako se nevaram. A jos jim pun stadion.i vozit ces mecku haha.

 

 

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam malo razmisljao i o Stuttgartu, a u njemackoj sam do sad vodio Wolfsburg, HSV, bilo je tu malo i sa Hoffenheimom, Leverkusenom i Schalkeom.

 

Inace njemacka liga mi nesto najbolja za igrati, jer nema nekih bogzna restrikcija a dobri stadioni i finansije.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja na probšlom FM-u karijeru s Aachenom. Četvrta njemačka liga. Odigrao sam jedno 10-12 sezona. Ne sjećam se točno jesam li uspio uzeti Ligu prvaka, ali znam da sam igrao finale i nakon toga sam prestao to igrati.

 

A na FM12 ili FM13 sam igrao četvrtu francusku s Cannesom. Znam da sam tada osvojio Ligu prvaka u 2019. godini. Isto se sjećam da sam tada u prvoj sezoni doveo Jana Kollera u napad.

Link to comment
Share on other sites

Kontam i ja bih mogao u cvajte bundesliga, tu sam dosta saveova krenuo.

 

Mogli bi se uzeti Bochum, St.Pauli ili Duisburg. 

 

Ja ima neku nadu da mogu zaigrat sa ovimi . Pogledaj ovaj prejebni grb :D

 

http://marbellafootballcenter.com/sites/default/files/imagecache/Image-Node-D/files/imagenes/preussen.jpg

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Preu%C3%9Fen_M%C3%BCnster

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene vec neko vrijeme Feriburg privlaci. Nekada davno je tu igrao strasni Soumaila Coulibaly, igrac kojeg sam nevjerovatno volio i za kojeg su govorili da ima istu tehniku suta kao i Roberto Carlos. Samo je golcine davao :D:

 

Isto tako sam prije par godina igrao sa Vitesseom zbog Thea Janssena, imao sam i karijeru tu negdje na forumu, sad cu da ju nadjem: LINK

5 godina je stara, eh sta bih dao da i sada tako uzivam u FMu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zadnji save na fm17 sam zapoceo sa Lyonom i dogurao do 2034te godine, gdje bi jos duze igrao da mi se hard disk nije sjebao i otisao mi save u kurac. Tako da cu kad izadje full verzija, zapocet ponovo sa njima.

Čuvaj na cloudu umesto na hdd.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |