Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta diskusija


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

ja još nevirujem da je samo ovo dirano u ME-u facepalm

 

 

MATCH ENGINE
- Stop keepers punching the ball when making a save from a penalty
- Prevent a player from taking a throw in from behind the goal line
- Give more time at the end of the match when a team wins a competition
- Fixed missing commentary for competition win at the end of a shootout
- Fixed throw in issue which caused dead time

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Igra se druze samo je opala aktivnost uskoro ću ja okačit nesto sa 16-ke sutra vjerovatno.Probaj 16-ku naravno meni bolja od prethodnog mada se i ja ponekad vratim na prethodni serijal cisto iz dosade ali samo iz dosade 16-ku iz zadovoljstva

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zanima me postoji li negdje za skinut nešto u ovom stilu: http://www.fm-balkan.com/forum/topic/16674-winter-start-by-fm-balkan-research-team/ ali za kvalifikacije za EURO. Kad uđem u igru svi rezultati do onda odigrani fm sam izmisli, a ja bi htio preuzent Nizozemsku kad su bili u lošoj situaciji a fm mi stavi da su prvi u grupi sa svim pobjedama. Ili ako nema za skinit znate možda kako to naparavit? Jel se može to napravit u editoru?

Link to comment
Share on other sites

Krivo ste me shvatili, meni trebaju ne stvarne grupe Eura, nego baš kvalifikacija, u trenutku kad započmem igru (na početku neke europske lige) odigrano je već nekih 5-6 kola kvalifikacija, e sad rezultate tih utakmica "izmisli" igra, a ja bih želio da ti rezultati budu stvarni kako bih mogao preuzet npr. Nizozemsku koja je u tom trenutku pred ispadanjem i da je ja probam ipak odvest na EURO...

ali guglanjem nisam našao ništa, pa sam se ponadao da možda vi znate...

Link to comment
Share on other sites

Opet ja, jesam se nešto uvatia nemogućih stvari...

 

Uglavnom, puklo me vodit japansku reprezentaciju, i sad kad napravim ono sve šta već treba za otključat japnsku i njemačku reprezentaciju i krenem igrat ne mogu uć staff, tj. svaki put me baci u roster umjesto u staff i nikako ne mogu vidit koga imam za osbolje...

 

Našao sam negdje na SI forumu, netko je imao isti problem, tamo kažu da je to zato jer se Japanska reprezentacija ne može vodit i da treba potražit third-party rješenje. Guglanje, nisam naišao na ništa pametno pa pitam ovdje ako tko slučajno zna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |