Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Ivan Ziga
 Share

Recommended Posts

Predlozite meni nesto. Ovaj Campionsip me zaludeo, doslo mi da krenem neki sejv. 

 

Neka borba za opstanak ili za visi rang. 

 

 

 

Bournemouth - najvjerovatnije će u Premiership u RL, u manageru im to nikako ne predviđaju

Wigan ili Milwall - u RL vode grčevitu porbu za opstanak u Championshipu

Coventry - nekoć neloš prvoligaš, danas u Ligi 1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Portsmouth sam i ja razmisljao, ali daleko su. 4. liga je mnogo, mislim da nemam strpljenja da igram 7 sezona.

 

Bournemouth mi je najinteresantniji. Luda ekipica skroz. najverovatnije uzimam njih. Videcemo.

 

Hvala na predlozima, ako se neko seti jos nekog neka kaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejo ako ti sa da više sezona odigrat, bar 5+. Onda Portsmouth definitivno. Prevelik pedigre i reputaciju taj klub ima da bi se smuco po njivama četvrte divizije.

 

Pali u 4. diviziju? Vau xD

Link to comment
Share on other sites

Krenio par dana sa Trabzosporom, pa nije mi baš zanimljivo, još ona njihova prezimena lol

Mislio sam sa nekim klubom koji je sada u "lošem" stanju, a prije su bili dobri.... Mislio se ili Inter ili Milan, eto neki klub sličan njima ili se odlučit za jednog od njih

Link to comment
Share on other sites

Krenio par dana sa Trabzosporom, pa nije mi baš zanimljivo, još ona njihova prezimena

Mislio sam sa nekim klubom koji je sada u "lošem" stanju, a prije su bili dobri.... Mislio se ili Inter ili Milan, eto neki klub sličan njima ili se odlučit za jednog od njih

 

 

Nottingham, Alaves, Lens.

Nemoj talijane nikako lol

Link to comment
Share on other sites

Krenio par dana sa Trabzosporom, pa nije mi baš zanimljivo, još ona njihova prezimena lol

Mislio sam sa nekim klubom koji je sada u "lošem" stanju, a prije su bili dobri.... Mislio se ili Inter ili Milan, eto neki klub sličan njima ili se odlučit za jednog od njih

Boavista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja razmisljao nesto. Neka ideja mi pala na pamet. 

 

Uzmem neki klub, preko live ediota sredim da nema neki budzet, tipa kao AC Milan. Slab budzet, malo veci wage budzet da mogu da platim neke free ili jeftine igrace. Da mi transfere odradjuje sportski direktor. Da se on pita za IN i OUT transfere.

 

Sta mislite o tome?

Link to comment
Share on other sites

Ja razmisljao nesto. Neka ideja mi pala na pamet. 

 

Uzmem neki klub, preko live ediota sredim da nema neki budzet, tipa kao AC Milan. Slab budzet, malo veci wage budzet da mogu da platim neke free ili jeftine igrace. Da mi transfere odradjuje sportski direktor. Da se on pita za IN i OUT transfere.

 

Sta mislite o tome?

 

 

očekujem za dva dana ovakav post od tebe:

 

molim da mi preporučite neki klub... :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |