Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Ivan Ziga
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

predložite neki klub i napišite dvi-tri riči zašto. u obzir dolazi bilo šta iz južne amerike i meksika osim brazilske lige, boce i rivera.

 

igrao bih sa domaćim igračima, vratio neke iz europe, a kvotu stranaca ispunio hrvatskim južnoamerikancima

Link to comment
Share on other sites

America Mexico ili Chivas - Imaju vrlo dobre igraće, ćesto se kod njih stvaraju fantastični regeni.

Colo Colo - Čilenski velikan, također vrlo dobra mlada škola

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Penarol iz Urugvaja je zanimljivo ime. Cesto izbace nekog dobrog igraca koji onda igra po Brazilu ili Evropi. A tu ti igra i legendarni Zalayeta, jos jak u 36. godini :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma gledaj koje su oni igrace proizveli u posljednjih par godina :D

 

http://www.dodaj.rs/f/a/QT/2e9tGqCf/2015-05-2300001.jpg

 

 

Uzitak vratiti neke od njih u tim :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako bi iša u urugvaj onda bi rađe defensor sporting. ipak su oni proizveli jedinu istinsku legendu urugvajskog nogometa :D ovi lingovi su nula prema munji. u urugvaju me živcira tramvaj liga jer su od cile prve lige samo 2-3 kluba izvan montevidea. 

 

http://www.hrsport.net/photos/orig/318/91/0000000000318913.jpg

 

mislio sam možda i argentinski san lorenzo al oni su relativno nedavno osvojili copu libertadores pa mi nisu napeti. colo colo se čini najzanimljiviji dosad, pogledao sam kroz editor bazen hrvatske emigracije po j. americi i ima nekih 20-ak imena tu.

 

meksikanci imaju prebolesne igrače i regene ali mi je kod njih minus što igraju concacaf ligu prvaka.

 

razmišljam i o alianz limi iz perua. sjećam se fm-a 06 ili 07 kad sam ovog igrača http://en.wikipedia.org/wiki/Roberto_Silvana free doveo u hajduk. koji je to ubojica bio. po dvojicu je na leđima nosio i obilazio ih. teška srca sam ga nakon 2-3 sezone proda u sampdoriu za velike pare. slobodno predložite još koji zanimljivi klub pa ćemo vidit sutra-prikosutra s kim palim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Independiente, Newells Old Boys, Racing Club, Estudiantes. Što je što se tiče Argentine uz San Lorenco.

 

Independiente mi je prvi favorit, velikan argentinskog fudbala, bio u drugoj ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meksički prvak igra Copa Libertadores koliko mi je poznato, a oni ispod njega igraju concacaf LP. Ili tako nešto, upravo pokušavam i ja svatit na Wikipediji kako to ide.

 

 

Evo još jedan plus za Colo Colo - imali su ovog igraća http://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%A1s_Mill%C3%A1nTakođer brani im Justo Villar.

Edited by Mikrofonija™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

čini mi se da iz meksika u copa libertadores ide nekoliko klubova koji nisu upali u concacaf ligu prvaka. mislim da ipak najbolji idu u concacaf ligu prvaka. baza je ovo za colo colo i ovog mladog igrača. nisam čuo za ovo dosad. hvala svima na prijedlozima. mislim da će klub bit colo colo thumbup

Link to comment
Share on other sites

Niclas Millan je na starijim FM-ovima bija ono šta je na novima Fierro. Obavezan best buy i budući golgeter za bilo koji klub, a dolazija bi čak i u Hajduk.

Link to comment
Share on other sites

Ako mozete da mi predlozite neki klub iz Liga Petica a moze i iz nekih drugih liga koji se bore za opstanak ili mid-table

 

Pogledaj malo po tablicama u RL i vidi koje su ekipe ispale iz lige i probaj s njima izborit opstanak u FM-u. Moja preporuka je probaj Eibar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |