Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Ivan Ziga
 Share

Recommended Posts

Ma neodlucan sam, katastrofa. :D

 

Taman me krene zelja da igram dodje ispitni rok. Kad prodje i imam vremena onda nista, ne igra mi se.

 

Ajde ovako, ja ti napravim save, bicu ti sugar daddy i davacu ti novac za tansfere, ti ces meni davati koje igrace bi doveo, a ja cu da odlucim koje od njih da dovedes. Sve ostalo bi bilo na tebi. Ali ovo je pod uslovom samo da pises karijeru :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi odlicno, ali ne znam koliko bi bilo prakticno jer ne bih imao njegov save ( a muka je da mi non stop uploaduje kada hoce da kupi neke igrace). Ovako mi da listu od 10 igraca i ja mu izaberem jednog. A mozda bi bilo mocno uzeti neki klub, neko od nas bude vlasnik kluba i odredjuje ciljeve nekom menadzeru ( koji bi bio sa foruma). I ako taj menadzer ne ispuni ciljeve, dobije sut kartu i drugi dodje menadzer i sve tako :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali necemo da budemo bogat Milan, nego kao ovaj u RL. S tim sto cemo uvek drzati budzet na neki minimum, jer se u menadzeru, kad prodas 2 igraca odmah imas 50 miliona.  Malo veci wage? Sta mislis?

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ti si menadzer. Ja sam spreman prve sezone da ti dam nesto kesa, a ako zadovoljis uslove povecao bih ti naredne. Ti meni predlozi koliko hoces da imas budzeta za plate i transfere, ja cu da vidim koliko sam ti spreman da dam :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izgubio volju, nikako odigrati po 2-3 mjeseca u komadu... :bo:

Mislio možda početi s nekim jačim pa da vidimo dokle bi išlo.

Real, Bayern, Dortmund, United... ili možda neki vaš prijedlog(iako me nekako United najviše vuče)

Link to comment
Share on other sites

Teško će biti i sastavit prvu momčad xD

Ja krenio, mislio 4-1-4-1 bi moglo kad ono nema di igrat Muller, Gotze...

Morat čemo nešto smislit, inače će biti nezadovoljnih lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |