Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam pomoć oko taktike


Madridista
 Share

Recommended Posts

Ne možemo još uvijek u potpunosti razumijeti taktiku, tek je počeo serijal. Evo naprimjer, meni ova radi odlično iako izgleda apsurdno, donosi 25-30 šuteva i čvrstu odbranu

:)

 

http://i.imgur.com/MrPBHWS.jpg

 

http://i.imgur.com/qw1hyBn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pošto sam primjetio da vas dosta ima problema sa primanjem golova iz ubačaja (sa krila ili od strane bekova), pa da kažem jedan savjet. Bekovima svojim stavite Tackle harder i probajte što bolje čuvati krilne igrače protivnika. Ako ne ide ni tako, probajte staviti bekove na Limited full back :)

Link to comment
Share on other sites

A ja imam slucaj Alabe i Bernata koji se mijenjaju na DL i Bernat napada i klizece radi dok Alaba nista samo prati igraca.Sve im je to u intsrukcijama ali dzaba. Takode koje dvije role su najbolje za kombinovati za dva DMC-a. Pokusao sam Roaming playmaker i Deep lying playmaker/ball wining midlefielder ali budale prate jedan drugog cesto se i sudaraju, ne znaju cija je koja strana :D

Link to comment
Share on other sites

krila full back,i ovisno o igri kakvu zelite stavljate il attack il supp,..ja giram napadacki,.i krila su na attack.a u timskim Close down much more,.tako da sto brze vratimo loptu u posjed,.i sluzite se Team talkom tijekom utakmice,..ja koristim na svakih 15-20 min,.i rezultati su totalno drukciji nego kad nekoristim,. :)

Link to comment
Share on other sites

Moze li meni neko objasniti kako da postavim prekide, prije svega kornere. Odigrao sam na beti 2 sezone sa celzijem ne znam da l' sam dao mozda 2-3 gola poslije kornera. Sada igram sa Wolfsburgom i opet me nece. U prijasnjim verzijama stoperi su zajedno davali i do 15 golova po sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi, mozes ih uraditi ali prvo odlucis kako ce izvoditi kornere, na prvu ili drugu stativu, na jedanaesterac i onda rasporedujes igrace u kaznenom tj gdje ce lopta pasti postavis one koji imaju visok jumping reach. Izgleda da je i na ovom FM-u bug na near post postavis da izvode i postavis na prvoj stativi jednog DC-a, tako sam i ja vecinom primao golove. Mogu ti kasnije uslikati moje postavke kornera i slodobnih udaraca, ne primam puno golova ali ne dajem nesto pretjerano ali opet bolje nego default.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi, mozes ih uraditi ali prvo odlucis kako ce izvoditi kornere, na prvu ili drugu stativu, na jedanaesterac i onda rasporedujes igrace u kaznenom tj gdje ce lopta pasti postavis one koji imaju visok jumping reach. Izgleda da je i na ovom FM-u bug na near post postavis da izvode i postavis na prvoj stativi jednog DC-a, tako sam i ja vecinom primao golove. Mogu ti kasnije uslikati moje postavke kornera i slodobnih udaraca, ne primam puno golova ali ne dajem nesto pretjerano ali opet bolje nego default.

Moze li slika ako nije problem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |