Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Evangelista je dobar igrac ako ga budes mogao zadrzati bilo bi super, obrati se sugradanima za kojeg igraca, ne bi trebali praviti probleme, mozda Gaudino, Hojbjerg, Kurt ili neki drugi igrac koji nema minutaze u Bayernu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arsicu Dejane, dobro si se iscupao iz teske finansijske situacije. Nazalost, koliko god igraca napravio, tesko ce biti zadrzati najbolje igrace, cim se pojavi neki klub iz liga petice, ako nista, skupo da ih prodas. thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Report ne na prethodnoj strani. Tamo je opisan kraj sezone i svi osvojeni trofeju, ocigledno dosta nih nije videlo ahahaha. lol

 

Finansijsko pitanje je reseno, imamo deficit na dve pozicije i nemamo odgovarajuce igrace u omladinski pogon, vec sam blizu da zavrsim jedan transfer. 

Link to comment
Share on other sites

Vezni red, RPM-DLPd-APa. Ili Goretzka- Can- Kovačič. ovo mi je prva opcija. Odeggard plače jer hoče vise igrat a odigrao sve utakmice u LP..  i Goreztka svaki trasnfer window zele otiči u "bolje" klube a ovo mu druga sezona. A 2 puta za redom igrao finale LP i jedan put osvojio.. Tielemans dolazi za nesto oko 20m€ sada, koje moze anrastiti do 40m€ sto mislim da je odličan posao.

Link to comment
Share on other sites

Dvojica ti placu ti dovodis treceg. Ti si kralj. :D

 

Onda nemoj da kupujes. Rusis atmosferu unutar kluba. Ja ne bi kupovako. Jedino ako neko ide...

Ja ti kazem kako bi ja to uradio, ali ti radi kako ti volja. :D

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |