Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

VANNES OC-Young and proud


josipzg
 Share

Recommended Posts

-Gledam oko sebe i odjednom eto nje,plavuša,onako mala slatka nevina.Pokušavam je dozvati,ne čuje

Vičem sve glasnije i glasnije,ali onda počinje muzika,nešto iritantno.Napokon sam je sustigao,osmjehnula se

Imala je prelijep osmijeh.Prekrasne oči,taman sam htio izustiti riječ a onda kurac

Eto alarma... ,,Higway to hell'' pjesma koja me odmah razbudi.MIslim si svašta

Pogledam kroz prozor,opet taj dosadni snijeg,rekli su da ga ove zime neće biti.Pogledam na sat 7:27

Na brzinu se otuširam,sjedam u auto i krećem na posao,makar bio bih sretniji da doma kradem Bogu dane gledajući

pa makar i našu prvu ligu.Vozim se,na Narodnom blebeće Drele,ja u svojim mislima

Najednom dolazi mi SMS-od moje bivše naravno.Pili mi s tim doplatkom al para nemam da ga jebeš

 

Došao sam u ured.Bilo je 8:45,sreće nemam ali da sam toliki baksuz pa se šef parkira točno pored mene

Gledam i ne vjerujem,moja bivša i moje đubre od šefa..Oči su mi iskočile a srce mi je zamalo prestalo kucati od šoka

Jebote infarkt da te jebo.....Pozdravili su me kao da se ništa ne događa,kao da se ne poznamo

Bilo mi je dosta svega,kad sam napokon došao u ured jedino što je obješeno na zidu mi je upalo u oko

To je trenerska A licenca,položio sam je sa 29 prije točno 8 godina.Al šta mi to znači kad ni ovdje u Hrvatskoj poso ne mogu dobit.... Ovaj put od mojih misli o mom dosta jadnom životu prekinula je zvonjava telefona

 

Na drugoj strani neki peder,zaključio sam to po tom njegovom francuskom naglasku.Šta je najgore frajer se trudi pričat hrvatski.... Skužio sam da me treba moj prijatelj Phillip-upoznali smo se na državnom prvenstvu,negdje 99.

Šta sad on hoće,ovaj dan stvarno nije dobro počeo....

Pozdravi me onako mirnim veselim glasom..

 

 

I prijatelju šta ima? upita me

 

Ma ništa,sve po starom..ne zna da sam se rastao,ma ne zna pola stvari o meni a kao neki prijatelji

 

Ovako još uvijek imaš PRO licencu?

 

Imam

 

 

E super,vidimo se u Vannesu za 3 sata,karte su ti rezervirane

Poklopio je,a na meni je bilo opet da mislim,di ja taj Vannes ili kako se već piše

Pogledao sam na mail i vidio da mi je poslao detaljan plan puta,i kartu grada

Jedina loša stvar a i prilično zajebana je ta šta nemam PRO licencu

 

Inače onu bilježnicu nositi ću sa sobom i u Francusku,tako da ti pišem kad riješim sve oko licence

Poslao sam mail svom stricu i otišao na aerodrom...Inače plava bilježnica je moj dnevnik,i to

nadam se od sada trenerski

Edited by josipzg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Striče evo me,sretno sam stigao u Francusku,u zračnu luku u Auxerru.Tu me dočekao Phillip.Sjeli smo u njegov privatni aviončić i za nekih 3 sata bili su u Vannesi.Grad je poprilično velik,s obzirom da ja osobno nikad nisam čuo za njega iznenadio me podatak da ima 51 tisuću stanovnika

No dobro,bitan je sad ovaj dio,kojeg ću zapisati u svoju bilježnicu,pokazat ću ti kad dođeš pozdrav

 

 

Prvi dan u Vaneesu

 

Evo me u Vanessu,skupa sa Phillipom.Nakon razgledavanja grada krenuli smo prema stadionu.

Ime stadiona je de la Rabina,lijep ali nigdje nema slike tako da je ne mogu zalijepiti u bilježnicu.

Nakon razgledavanja stadiona krenuli smo i u klub,upoznati igrače moj stožer i šefa kluba.

Šef je ljubazan,odradili smo prvi sastanak bez problema,inače polu-profesionalni smo.

Upoznao sam i igrački kadar,ali do ulaska u prvu ligu neću ga otkrivati,makar puno mladih koji dosta obećavaju.

Sutra je prvi trening..Sigurno te zanima kako sam došao do PRO licence

E pa trebalo se malo pomučit,kad sam prvi put od našeg HNS-a dobio odbijenicu zato što je kao puno vremena prošlo od kad sam dobio

A licencu svima sam redom jebao majku,ali dobra stvar je što sam poznavao nekog tipa iz Kajzerice koji je poznavao Šukervog frenda iz škole...

Ma pre komplicirana i zajebana situacija...Uglavno 1550 eura me koštala ta PRO licenca

Nadam se da neću požalit šta sam se ulizivo traseksualcu,a kad bolje razmislim HNS-ova kuća je puna takvih,možda još i gorih

Pišem ti ponovno sutra,nakon prvog treninga....Trebali bi igrati i protiv naših rezervi,vidjet ću na šta će to ličit

Edited by josipzg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav...Oprostite zbog neaktivnosti,naime imao sam problema sa XML errorom tako da mi je on obrisao sve ono šta sam sejvao

Pa molim da se ovo prebaci u arhivu,krećem sa 2 priče koje već igram tako da nadam se da će te uživati :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |